F1 2010 - liga ps3

WojtR

Member
Bez reklam
czasy z time trial ktoś spisuje co jakiś czas z rankingu znajomych czy komuś podsyłać ( na marginesie z tym jest jakiś bug bo nie zawsze są one na bieżąco aktualizowane na australia dziś chwilę jeździłem 1:30 coś tam a uparcie wisi cały czas jakiś stary 1:38 :( , fajną sprawą jest możliwość pobrania czasu i ducha znajomego ale to pewnie już wiecie ) ... ale chłopaki z czasami na kierownicy to mnie rozwalacie :) ( robicie jeszcze jakieś zmiany w ustawieniach bolidów ? )
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Wczoraj troszkę pograłem troche online, ale nie na testowej lidze, tylko gdzieś na publicznej sesji. Ogólnie kaszana jak jedzie 12 bolidów to robi się ogromna rozpierducha na pierwszym jednym zakręcie. Bez sens totalny.
 

dredsons

New member
Bez reklam
Niekoniecznie tylko dzieciaki tak jeżdżą ,przejechałem parę wyścigów i powiem szczerze, zdażyło mi się wjechać w du.ę rywala, na usprawiedliwienie dodam że jechałem bez żadnych "wspomagaczy" ,widok z kokpitu i na dodatek nie jeżdziłem wcześniej po tych torach ,w sumie jechałem może po 6 obiektach.Pomału zastanawiam sie nad włączeniem lini pomocniczych w zakrętach:lol:
 
S

spy

Guest
czasy z time trial ktoś spisuje co jakiś czas z rankingu znajomych czy komuś podsyłać ( na marginesie z tym jest jakiś bug bo nie zawsze są one na bieżąco aktualizowane na australia dziś chwilę jeździłem 1:30 coś tam a uparcie wisi cały czas jakiś stary 1:38 :( , fajną sprawą jest możliwość pobrania czasu i ducha znajomego ale to pewnie już wiecie ) ... ale chłopaki z czasami na kierownicy to mnie rozwalacie :) ( robicie jeszcze jakieś zmiany w ustawieniach bolidów ? )

Czasy podeslij do mnie na PM.

Co do ustawien to na razie jezdze na Quick Setup (u inzyniera sie ustawia). Raz sprobowalem ustawien z jakiejs strony i poprawa jest. Wiec jak juz nie bede mogl dogonic komarzycho na QS to bedziemy tuningowac :)
 

dredsons

New member
Bez reklam
Proszę bardzo jeżeli ktoś chce się bawić z ustawieniami bolidów niechaj zajrzy tu RaceDepartment Forums.Sam wypracowałem swoje ustawienia na Sakhir / Bahrain ,które pozwoliły mi dzisiaj uzyskać czas 1.56.848 ,wszystko wyłączone,srzynia manual, widok z kokpitu ,bolid HRT
 
Ostatnia edycja:

paczek79

New member
ja proponuję niedzielę około osiemnastej. w przyszłym tygodniu mam drugą zmianę i mogę tylko do południa.myślę,że na weekend najłatwiej będzie zebrać ekipę,a o to chyba wszystkim chodzi.zresztą należy przetestować wyścig ,jak wszystko działa...co wy na to?
 

WojtR

Member
Bez reklam
Proszę bardzo jeżeli ktoś chce się bawić z ustawieniami bolidów niechaj zajrzy tu RaceDepartment Forums.Sam wypracowałem swoje ustawienia na Sakhir / Bahrain ,które pozwoliły mi dzisiaj uzyskać czas 1.56.848 ,wszystko wyłączone,srzynia manual, widok z kokpitu ,bolid HRT


o ja pierdziele i się zaczęło ten kierownica tamten spoiler w dół , teraz będziecie wszyscy goglać jakie by tu zrobić ustawienia , żeby wykręcić czas o 1-2 s ? , chłopy przestańcie trenować po nocach to ma być fun i radość a nie dochodzenia do usatwień , żeby zakręt nr 8 przejechać z pełną przepustnicą takie moje zdanie :) :bober:
 

dredsons

New member
Bez reklam
Dla tego podałem stronę dla leniwców, napisałem też, że sam doszedłem do pewnych ustawień, bo z tego co widziałem moało ludzi jeżdzi HRT:p
 

komarzycho

New member
Proponuje dzisiaj o 21 zrobić jakiś testowy wyścig.

Co do rozpoczęcia ligi jeszcze trochę za wcześnie. W niedziele możemy zrobić test generalny około godziny 18-21 tak jak napisał Paczek.

Co do ustawień to ja narazie ograniczam się do zmiany w biegach. Bo inne ustawienia co bym nie robił wychodzą na gorsze :>

Acha Paczek jaki masz playseat?
 

Peek

New member
Bez reklam
A ile osób ze zgłoszonych kupiło grę? Bo jak znowu będą 4 na 12 to nie ma sensu.

Ja zobacze jak bedzie z czasem, możliwe, że zrezygnuje z ligi.
 

nimm2

New member
jesli do gry to bez sensu... ale jesli do gier to czemu nie? ja sam sie zastanawiam nad takim gadzetem... pamietajmy ze po f1 pojawia sie wrc i gt5...
 
Ostatnia edycja:
Do góry