F1 2010 - liga ps3

Peek

New member
Bez reklam
wyślę wszystkim, którzy będą wtedy online ja dzisiaj na zadna impre sie nie wybieram, bo jestem troche zmeczony wiec panowie jakby coś to czekam, jeśli chcecie może być Melbourne.

Pytanie tylko jak to bedzie, bo wczoraj z komarzychem i Arkiem połączyliśmy się bez problemu, a jak akceptowałem połączenia od tomiego181 to nie udawało sie połączyć. Tak czy siak 19.00 panowie.

Co do okrążeń to zdecydujcie bo ja przejechałem w trybie kariery pare wyścigów po 11 okrążeń i wcale nie jest to tak dużo, więc zdecydujcie ile chcecie.
 

paczek79

New member
ok .ja już będę wcześniej,bo potem mogę być zajęty.nie wiem czybędę mógł z wami 20 okrążęń zrobć ,ale to się zobaczy.melbourne może być...
 

Peek

New member
Bez reklam
Test weług mnie bardzo udany. Ustawiłem zbilansowanie bolidów oraz wsyzstkie pomoce dozwolone (czyli każdy ustawia konfigurację asyst według własnego uznania), pełne uszkodzenia oraz zniszcalność opon (raz nawet przedziurawiłem). Były 2 wyścigi:

- Najpierw Australia, na początku destruction derby, ale potem posżło juz lżej nie wiem jak panowie ale ja ostatecznie rozbiłem samochód.

- Potem wziąłem na losowy tor, wyszedł Hungaroring i tutaj już mi się jeździło fenomenalnie - chociaż skończyłem na 3 z 4 pozycji to w pewnym momencie jechałem szybciej od lidera (z resztą wyprzedziłem gadulinho co o tym świadczy, tyle tylko, że on wczesniej mnie zdublował ;) )

Niestety SpyPL nie udało się z nami połączyć, tak jak mi wczoraj z tomim 181, a więc jeszcze widac, że coś jest nie tak, jak na razie liga zapowiada się świetnie, bo już w 4 jest genialnie a w 12 to bedzie totalny odjazd.
 

Peek

New member
Bez reklam
bo najprawdopodobniej nie mam cię w znajomych, wyslij mi zaproszenie to nastepnym razem dostaniesz wejsciowke na wyścig hehe :D
 
S

spy

Guest
Niestety SpyPL nie udało się z nami połączyć, tak jak mi wczoraj z tomim 181, a więc jeszcze widac, że coś jest nie tak, jak na razie liga zapowiada się świetnie, bo już w 4 jest genialnie a w 12 to bedzie totalny odjazd.

Ta to jakis sabotaz byl, jak zaczalem dublowania to mnie wywalilo na 5 okrazen przed koncem.
Zastanawialem sie tez czy mi prime'y wystarcza do konca...

Niestety Multi to na razie padaka na calego :(
Leaderboards nie dzialaja. Sesje multi nie sposob znalezc. Ech, a moglo byc tak pieknie.
Moze rano trzeba jezdzic?
 

nimm2

New member
moze bysmy pomysleli cos nad jakimis zasadami... przeciez z takimi ustawieniami nie oplaca sie zdobywac pole position... ten pierwszy zawsze oberwie w d*** na pierwszym zakrecie... moze by na przyklad osoby rezerwowe pelnily role sedziow i obserwatorow? albo moze bysmy wlaczyli podczas wyscigow zniszczenia? ja proponuje zniszczenia wlaczone obowiazkowo a w zamian kazde inne ulatwienie kazdy wlacza sobie dowolnie...
i mam pytanie do tomiego - wczoraj gralem ze sluchawka... bylo zrozumiale to co mowilem?
 

Peek

New member
Bez reklam
moze bysmy pomysleli cos nad jakimis zasadami... przeciez z takimi ustawieniami nie oplaca sie zdobywac pole position... ten pierwszy zawsze oberwie w d*** na pierwszym zakrecie... moze by na przyklad osoby rezerwowe pelnily role sedziow i obserwatorow? albo moze bysmy wlaczyli podczas wyscigow zniszczenia? ja proponuje zniszczenia wlaczone obowiazkowo a w zamian kazde inne ulatwienie kazdy wlacza sobie dowolnie...
i mam pytanie do tomiego - wczoraj gralem ze sluchawka... bylo zrozumiale to co mowilem?

Ja proponuje zniszcenia włączone, a żeby zapobiec destruction derby - pełen system kar.
 

Kamil908

New member
Witam, zapraszam do zapisow do nowo powstalej ligi F1.
Narazie zapelniamy 1 lige,jesli bedzie duzo chetnych to zrobimy 2 lige.
Link do zapisów:
www f12010 fora pl
Po przerwach piszemy kropke, gg administratora: 11287971
 

scooby99

New member
moze bysmy pomysleli cos nad jakimis zasadami... przeciez z takimi ustawieniami nie oplaca sie zdobywac pole position... ten pierwszy zawsze oberwie w d*** na pierwszym zakrecie... moze by na przyklad osoby rezerwowe pelnily role sedziow i obserwatorow? albo moze bysmy wlaczyli podczas wyscigow zniszczenia? ja proponuje zniszczenia wlaczone obowiazkowo a w zamian kazde inne ulatwienie kazdy wlacza sobie dowolnie...
i mam pytanie do tomiego - wczoraj gralem ze sluchawka... bylo zrozumiale to co mowilem?

Uważam ze to dobry pomysł, zarówno jak zniszczenia oraz kary bedą włączone to każdy będzie jeździł ostrożnie i po prostu czekał na błąd przeciwnika... Co do ułatwien to narazie moga być we własnym zakresie a potem można to zmienic...
Co wy na to...??
 
S

spy

Guest
To wszystko przy zalozeniu, ze kary beda dzialac. Niestety tak nie jest. I predzej sie zdazy, ze ktos dostanie zupelnie bezsensowna kare za to ze dostal od kogos strzala. Juz raz po strzale wylecialem na pierwszym zakrecie i nikt kary nie dostal...
Lepiej chyba jezdzic bez kolizji tylko na strategie.

A to i tak tylko teoretycznie wszystko bo Multi nie dziala.
 
Do góry