Promocyjne ceny gier i bonusy w sklepach.

dariuszd1

New member
Mam gorącą prośbę do Was. Potrzebuję savegame do Puzzle Quest Galactrix na PS3, ponieważ mój poprzedni został na starej konsoli, która ulega uszkodzeniu. Dane z niej mimo posiadanego backupu nie są możliwe do przeniesienia na nową.

Byłem w zasadzie na początku odkryłem pierwszą część mapki i tam robiłem misje. Może być też oczywiście inny jakiś bardziej zaawansowany zapis. Save z gry zgrywa się na pendriva i można go następnie wysłać mailem, który bym podał na priv.

pozdrawiam.
 

pRzeKop

New member
Edycja kolekcjonerska Heavy rain tanieje w Empikach

iclbi0.jpg


ps. wszystko można zwrócić w ciągu 60 dni ;)
 

hazi

New member
pRzeKop
ps. wszystko można zwrócić w ciągu 60 dni

Co masz na myśli, po rozpakowaniu i kilku tygodniowym użytkowaniu możesz zwrócić grę. Jeśli tak to jak to zrobić? Na jakiej podstawie.
 

zieloony

New member
Jeśli chodzi o Empik, to słyszałem, że mają taki wewnętrzny regulamin (który przewiduje możliwość zwrotu), ale o ile łatwo to zrobić w przypadku książki :) to wydaje mi się to, nie do pomyślenia w przypadku softu/gier (po rozpakowaniu)
 

hazi

New member
Jeśli chodzi o Empik, to słyszałem, że mają taki wewnętrzny regulamin (który przewiduje możliwość zwrotu), ale o ile łatwo to zrobić w przypadku książki :) to wydaje mi się to, nie do pomyślenia w przypadku softu/gier (po rozpakowaniu)
Też tak uważam, to jest raczej niemożliwe. Jak uzasadnić zwrot towaru (gra Ci się nie podoba, po tygodniu czy dwóch), może odpowie pRzeKop
 

zieloony

New member
taki mały wycinek regulaminu Empik "Towar podlega zwrotowi pod warunkiem, że znajduje się w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu, nie nosi śladów używania bądź kopiowania i posiada folię zabezpieczającą, w którą był opakowany."

Więc chyba wszystko jasne: Można wszystko oddać- pod warunkim...
 

pRzeKop

New member
Cytujesz chyba regulamin empik.com, a ja piszę o salonach.
Tekst na paragonie jest jednoznaczny, wiele osób traktuje to miejsce jak wypożyczalnie. Możesz zwrócić prawie wszystko (wyjątkiem są: prasa, żywność, bilety, karty prezentowe i telefoniczne), wystarczy mieć paragon - Empik chce mieć taką przyjazną politykę. Towar nie musi mieć folii, ale oczywiście nie może nosić śladu użytkowania lub być zniszczony. Większość rozchodzi się między pracownikami po ułamku ceny detalicznej lub później wraca na półki - po to jest foliarka na zapleczu. Nie musisz podawać powodu, ale najprostszy to "nietrafiony prezent". Na pewno obsługa będzie miała obrażone spojrzenie, w razie problemów można poprosić o podejście dyrektora.
Nie twierdzę, że to zachowanie jest w porządku. Jednak ta firma tak samo traktuje dostawców. Zwleka z płatnościami, a pod koniec terminów dokonuje zwrotów.
 

ertej

New member
Reaktywacja

Widzę że temat umarł, a ja wlasnie po to sie tu zarejestrowalem.

Pewnie tak jak ja też inni nie mają czasu przewertować interentu w poszukiwaniu cen. Ceneo sie nie zawsze sprawdza.

Mam propozycję do tematu, wrzucajmy tylko pozycje które sprawdziliśmy że są najtańsze i dokonaliśmy zakupu. Często okazuje się że w niektórych skleach cena jest ok, ale po zamowieniu informuja ze towar jest niedostępny. Prosiłbym tylko o sklepy, allegro każdy może przejrzeć sam w ciągu 15 min.
 

ertej

New member
UFC Undisposed 2010

Widze ze przez weekend nikt nic nie znalazł oprócz mnie hehe:)

UFC Undisposed 2010
Ultima.pl 59,90zł szok Zwycięzca:))))
Merlin.pl 118,90
punkt44.pl 69,90 jakiś rabat dają po zalogowaniu nie chciało mi sie bawić


ps. podawajcie to w takiej formie, jak powyżej nie trzeba potem sprawdzać cen tylko od razu mam się wszystko jak na dłoni.
 

korzi

Member
A ktoś wie ile w Mediam Markt kosztuje czysta wersja? I kiedy bedzie w sprzedaży, bo oni mają zawsze wcześniej :>
 

pa3

New member
Bez reklam
Carrefour:

-konsola PlayStation 3 250 GB
-gra Uncharted: Drake's Fortune
-gra Uncharted 2: Among Thieves
-kabel HDMI
Cena 999 zł

Moją 80-tke bierze brat i tak się zastanawiam nad w/w zestawem, chyba się opłaca? Gry i kabel z miejsca sprzedam, więc będę ok 100 zł do przodu ;)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Najpewniej obecnie kupować 160 GB lub 320 GB bo jest to najnowsza wersja konsoli z najlepszymi bebechami.

Pozdrawiam,
 

pa3

New member
Bez reklam
To znaczy?
Co by nie było jest gwarancja, po za tym niema za bardzo reguły który może paść, no i co ważne nie znalazłem ciekawej oferty z 320GB

EDIT
Dla wersji 120/250 GB podobno najlepiej poszukać serii CECH-21xxA / CECH-21xxB, zresztą niema co z góry rokować na przyszłość ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry