Promocyjne ceny gier i bonusy w sklepach.

sonic01

New member

sonic01

New member
mroziek napisał:
czyli to samo co tu:
http://allegro.pl/item792204003_supernowosc_playstation_3_250gb_slim_superkomplet.html

ale pewnie też wolałbym kupić w sklepie stacjonarnym... ta chwila kiedy płacisz i dostajesz w rączki nową zabawkę... :)
Moim zdaniem stacjonarny zawsze pewniejszy i jakby coś nie tak można wymienić bez ponoszenia kosztów odesłania sprzętu. Na chwilę obecna to chyba najatrakcyjniejszy cenowo zestaw. Jedna uwaga, dołączony kabel HDMI (SONY) oryginalnie zapakowany nie ma pozłacanych końcówek.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Sprawa polega właśnie na tym, że nie w każdym stacjonarnym sklepie można towar wymieniać czy oddać a kupując przez neta masz prawo oddać do 10 dni bez podawania przyczyny - dlatego zawsze kupuję na necie.

Pozdrawiam,
 

sonic01

New member
Masta_J napisał:
Sprawa polega właśnie na tym, że nie w każdym stacjonarnym sklepie można towar wymieniać czy oddać a kupując przez neta masz prawo oddać do 10 dni bez podawania przyczyny - dlatego zawsze kupuję na necie.

Pozdrawiam,
Ale jeśli towar niesprawny to każdy sklep musi wymienić lub oddać kasę jeśli już nie ma towaru.
Masta_J mam jeszcze pytanie odnośnie identyfikatora : dlaczego na Twoim wyświetlają się 3 obrazki z gier a u mnie tego nie ma i co oznacza liczba obok gwiadki u Ciebie 4 u mnie 1 ?
Jestem nowym użytkownikiem PS3 i sporo już poczytałem ale tego nie znalazłem.
 

debeef

New member
Bez reklam
Liczba to poziom pucharków, których jak na razie nie zdobyłeś wcale, dlatego level 1. Im więcej zdobedziesz pucharków (są tez gry w których ich po prostu nie ma) tym większy bedziesz miał level. Pokazują się obrazki z gier z pucharkami widocznie twoja gra ich nie ma.
 

debeef

New member
Bez reklam
Trochę smutna ta twoja karta...może coś z PSN??? polecam Flower (na uspokojenie) i Super stardust (wręcz odwrotnie:grin: )
 

lord_yabol

New member
ADMIN EDIT: UWAGA W TYM WĄTKU NIE KOMENTUJEMY! WSZELKIE KOMENTARZE I WSZELKIE NIEATRAKCYJNE OFERTY = OSTRZEŻENIE.


PS. Adminie Ty widzisz i nie grzmisz...
 

sonic01

New member
debeef napisał:
Trochę smutna ta twoja karta...może coś z PSN??? polecam Flower (na uspokojenie) i Super stardust (wręcz odwrotnie:grin: )
To było do mnie ?
Chodzi ci o Play Station Store ? Odwiedzam regularnie ale na razie nie mam jak zasilić tam konta, czytałem o kartach zdrapkach i na nie czekam. Chyba ze na Play Station Store są jakieś darmowe gierki a ja je przeoczyłem a może niektóre dema pozwalają zdobyć jakieś trofeum ?
 

Monkin

New member
Bez reklam
Zestaw jaki kupił kolega Sonic01 jest do kupienia w katowickim Euro RTV AGD na Dąbrówce (dawne TTW Dom i Ogród) za dokładnie 1449 złotych . W komplecie dokładnie to samo - PS3 Slim 250 GB, 2 filmy, gra, pilot i kabel HDMI. Właśnie zanabyłem. Jest jeszcze kilka sztuk i mają stare PS 3 (Fat) za 1199 zł. :cool:
 
Ostatnia edycja:

toofik

New member
Witam.
Czy moglby mnie ktorys z forumowiczow tak po krotce oswiecic jak sie kupuje gry z www games co uk?
Jak mozna dokonac przelewu, ile kosztuje dostawa gier do Polski, jak dlugo sie czeka itp.
Z gory dziekuje.
 

mataman

New member
Bez reklam
Tak jak w każdym innym sklepie internetowym za pomocą karty kredytowej. Koszt wysylki ok 3-4 funtów. Czeka się do 2 tyg.
 

pav3l

New member
Bez reklam
Witam.
Czy moglby mnie ktorys z forumowiczow tak po krotce oswiecic jak sie kupuje gry z www games co uk?
Jak mozna dokonac przelewu, ile kosztuje dostawa gier do Polski, jak dlugo sie czeka itp.
Z gory dziekuje.
Hej,
1/ otwórz sobie konto w dowolnie jakim Banku (radzę pierw przyjrzeć się prowizjom i opłatom za wydanie karty i prowadzenie rachunku). Uzyskanie karty z limitem 1.000PLN nie powinno teraz stanowić żadnego problemu. Z mojej strony radzę ci wybrać kartę charge - jest to karta debetowa, dostajesz limit w Banku do którego możesz się zadłużać. W odróżnieniu do karty kredytowej, gdzie płacisz odsetki od zadłużenia, przy karcie debetowej nie płacisz odsetek- a karta spłacana jest raz na koniec lub początek miesiąca z twojego rachunku bieżącego prowadzonego oczywiście w tym samym Banku. Teraz zależy w jakim systemie będziesz się rozliczać - Unia - więc najlepiej wybierz system MasterCard (przy rozliczeniu będziesz przechodził przez EUR). Karta musi być wypukła i posiadać numer CV2 - dopytaj w Banku, ewentualnie doczytaj na necie.
2/ opcjonalnie - możesz otworzyć sobie konto w PayPal i przypisać w/w w pkt.1 kartę do konta. Rozwiązanie takie jest o tyle dobre, że sklep w którym robisz zakupy przez net - nie widzi twojej karty, natomiast ma "powiadomienie" z PayPal, że opłata za towar została uiszczona. Więcej doczytaj na necie. Osobiście używam 1/ + 2/. Nie każdy sklep ma opcję płatności przez PayPal.
3/ możesz olać pkt. 2 - wtedy w sklepie np. game.co.uk - musisz podać dane karty debetowej/kredytowej za pomocą której będziesz płacił. To jest najsłabszy punkt transakcji. O tym kiedy podawać dane karty, jak robić to bezpiecznie, jakie warunki muszą być spełnione abyś był pewny, że dane nie wyciekną - poczytaj na necie.
Powiem Ci, że to jest rozwiązanie bardzo wygodne. Np. - najniższa cena Arkham Asylum w folii na allegro - obecnie - 119PLN. Na gameplay.co.uk razem z przesyłką 104PLN przy ubecnym kursie PLN/Ł. Poza tym możesz zamówić Pre-Order, który dociera do ciebie szybciej niż gra wychodzi na polskim rynku (tak miałem z U2) - jeśli wychodzą w tym samym momencie, to wyślą Ci tak, abyś miał w dniu premiery u nas.
Pozdr.
 
Ostatnia edycja:
Do góry