Jaką grę wybrać?

Co kupić>???


  • Total voters
    0

revis2

New member
Witam .
co kupić Fife 09 , fife street 3 czy jakas cześć PES ??


p.s. jeżeli posiadam na kompie fife 08:p
 

k0val

New member
według mnie zdecydowanie fife 09 sam kupiłem i uważam że to najlepsze wydanie w tym roku jeśli chodzi o gry piłkarskie masa trików menu treningu dużo nowości fifa 09 na ps3 to nie to to samo co na pc polecam masa zabawy

jeśli chodzi o pes to w tym roku szczególnie się nie postarali chowa się przy fifie jeśli chodzi o triki ,zwody
 

kast6

New member
Potwierdzam myśl mojego przedmówcy.

Zdecydowanie w tym roku FIFA 09!!

PES zamiast iśc do przodu (z licencjami np.) to ucina ligi i kluby do minimum. Chociaż grywalność całkiem spoko. Jednak zdecydowanie poźniej znudzi się FIFA.

Pozdrawiam
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Tylko PES. Fifa to gra dla dzieci, wpada w oko i nic więcej. Jak chcesz grać i rywalizować tylko tylko PES :)
 

revis2

New member
jednak ja grałem w to u kumpla ale na XbOX360
i byłem zadowolony z grafy i rożnorodności tricków jednak uważam że to sie może szybko znudzic:hmm:
 

Mefju

New member
Plusy Fify Street 3 :
-fajne triki , bardzo to umila rozgrywkę , chociaż na początku myślałem , że to poroniony pomysł
-małe , "przytulne" mapki
Więcej plusów nie znam bo mało grałem xd , natomiast minusy :
-taka sobie grafa
-gracze to wyglądają jakby wcześniej ważyli po 150 kg a potem po operacji od razu wyszli na boisko , ogólnie nie ciekawe twarze

Natomiast o Fifie 09 mało wiem , na pewno ma lepszą grafikę i bardziej profesjonalne i realne podejście do tematu piłki nożnej , jak chcesz poważnej , dobrej gry to bierz 09 , a jak chcesz porobić niezłe triki z piłka bierz Street 3.

Ogólnie ludzie bardzo chwalą Fife 09 , były jakieś mistrzostwa , wygrał polak ;) dostał ps3 40 GB i Sony Bravie 42 " Full HD ;)


Ja wybrałem Street'a bo nie przepadam i tak za wirtualną piłką nożną , a poskakać i porobić dziwne triki , bym porobił chętnie :p
 
Ostatnia edycja:

k0val

New member
a może ktoś tu będzie wiedział

fifa 09 działa w 720p (tak pisze na pudełku) a u mnie odpala się w 1080p o co chodzi? :D
 

gadulinho

New member
Bez reklam
revis2 napisał:
dzięki wam .
jednak jak myślicie o fifa street 3>??
Na początku na nia stawialem;)

Teh gry wystarczy demko. Zagrasz 10-15 meczy i masz dość. Szybko się nudzi. Potem po jakimś czasie przerwty znowu masz ochote, to puszczasz demko, grasz 2 mecze i koniec, już Ci się nudzi :p FIFA Street jest fajna, ale na chwilke, pokopać sobie w przerwie między PESem czy reklamami w TV :D
 

matiashek

New member
k0val napisał:
a może ktoś tu będzie wiedział

fifa 09 działa w 720p (tak pisze na pudełku) a u mnie odpala się w 1080p o co chodzi? :D

Dziwne. Może masz właczony upscaler??

Moge sie oczywiscie mylic.Bo magistrem w tych sprawach nie jestem
 
Ostatnia edycja:

Dymis

New member
Ja polecam pesa 09 :) Fifa jest również bardzo fajna, bo oczywiście grałem w numerek 09, ale w pesie trzeba więcej się namęczyć, aby zdobyć bramkę, a każda bramka cieszy :) W pesie także jest wiele trików, zwodów, o których pewnie bardzo mało grupa ludności wie :) Gra świetnie nadaję sie do rywalizacji gracz vs. gracz + beer + wygodna duża kanapa :)
 

k0val

New member
matiashek napisał:
Dziwne. Może masz właczony upscaler??

Moge sie oczywiscie mylic.Bo magistrem w tych sprawach nie jestem

Jeśli chodzi o Upscaler to on jest tylko do ps one i two czyli do gier z konsol starszej generacji nie obsługujących hd.

Właśnie nie wiem dlaczego fifa 09 działa w 1080p to jest dla mnie ogromna zagadka ,może ściągnąłem jakąś aktualizacje do fify przez neta właśnie najgorsze że nie pamiętam jak mi fifa wyświetlała się napoczątku ;/

Dodam że reszta gier takich jak resistance albo motorstorm działają mi "normalnie" w 720p.

Ludzie co jest grane?:roll: Może ktoś ściągał aktualizacje do fify 09?
 

revis2

New member
gadulinho napisał:
Teh gry wystarczy demko. Zagrasz 10-15 meczy i masz dość. Szybko się nudzi. Potem po jakimś czasie przerwty znowu masz ochote, to puszczasz demko, grasz 2 mecze i koniec, już Ci się nudzi :p FIFA Street jest fajna, ale na chwilke, pokopać sobie w przerwie między PESem czy reklamami w TV :D



wiesz co tez mi sie tak wydaje.
tymbardziej ze se zagralem na iksboksie (sorki ale "iks" mi nie dziala)
i juz zaczela mi sie nudzic...:-D ale chyba jest w niej cos takiego jak tryb menadzerski czy turnieje??
 

revis2

New member
a tak narazie chyba sie wstrzymam dopoki mi sie nfs undercover znudzi...:p chociaz to chyba troche potrwa gdyz bardzo mi ta gierka odpowiada.

potem pomysle o jakiejs pilkarskiej lub innej sportowej byle by nie golf...:p
:p
 

ZAK19T

New member
Killzone 2 czy Resident Evil 5

Witam wszystkich miłośników gier proszę was o pomoc w wyborze gry na PS3 którą kupić to ma być prezent Killzone 2 czy Resident Evil 5. Na wszystkich portalach internetowych z grami to KZ 2 ma lepsze oceny i recenzję od RE5 więc czym się mam sugerować przy kupnie dodam tylko że wcześniej grałem długo w RE4 na PS2 a KZ na PS2 tylko trochę i miałem problem ze sterowaniem bo jak wiadomo FPS-y na konsolach trudniej obsługiwać celować , strzelać , biec , obracać się , chować , uciekać z kamerą jest problem. A RE5 to jak wiadomo TPP kopia z RE4 grało mi się dobrze. JAK JEST Z TYM STEROWANIEM DORADŹCIE w FPS-y na konsolach się chyba nie powinno grać w taki gatunek gier to chyba tylko na PC. Chodzi mi szczegółowo jak jest w bezpośrednim porównaniu tych obu gier MOGĘ POZWOLIĆ SOBIE TYLKO NA JEDNĄ Z TYCH DWÓCH WYMIENIONYCH GIER POWÓD WZGLĘDY FINANSOWE. Tak więc jak jest z grafiką, grywalnością, gamepleyem, klimatem,
realizmem , rzeczywistością w tych obu grach proszę bardzo pomóżcie a w dema nie miałem okazji grać. Dziękuję za pomoc w wyborze.
 
Do góry