Jaki tv do ps3?

Mefju

New member
Witam, mam pytanie jaki kupić tv do playstation 3 ponieważ nie mam nic dobrego w moim pokoju .Najlepiej bez żadnych bajerów i żeby nie był za drogi poprostu tv który można nazwać dobry do ps3 :p .Dzięki i pozdrawiam
edit: ktoś mnie kiedyś pytał o rozmiary pokoju bo pytałem no więc w razie czego rozmiary pokoju ok. 7 na 4m od tv siedze ok. 3 -6 m zależy czy siedze czy coś. :p
 

dienekes' shade

New member
Jaki budżet? Bez tego ciężko cokolwiek polecić.

Ja mam Toszkę, jak w sigu, i szaleję z radości. Kumpel z 52' XD1 Sharp' a też jest bardzo zadowolony. Technologiczne braki względem mojej "Ztki" nadrabia rozmiarem, hehe. Tak czy owak, oba cieklaki sprawdziłem dość konkretnie i oba polecam, choć, co oczywiste, TOSHIBA jest, odrobinę*, lepsza :eek:k:

* tak szczerze, to IMO, o wiele więcej, ale...:krol:
 
Ostatnia edycja:

Mefju

New member
Heh co do kasy to wszystko poszło na ps3 chodzi o to ,że jak ktoś by mi pokazał jakis fajny TV niezadrogi to jakoś skołowałbym napewno kase :p Bo mój jest mały i stary mówiąc szczerze shit i nienadaje sie do ps 3 hmm... pasowałby jakiś tv od 600 -900 zł czy nie ma szans? Z góry dziękuje i pozdro
Sporo kasy wywaliłem w ps więc nie poszaleje se zabardzo z tv
 
Ostatnia edycja:

-AS-

New member
Radzę poczekać, odłożyć trochę kasy i kupić coś, z czego będziesz zadowolony. Najczęściej te najtańsze TV, są ... kiepskie (delikatnie mówiąc). Przy Twoich rozmiarach pokoju dobrze by było mieć coś w przedziale 40" - wzwyż.

Pozdrawiam
 

dienekes' shade

New member
Wtórując Przedmówcy - odkładaj cierpliwie i kup porządny tv. Żeby ps3 mogła rozwinąć skrzydła, potrzebuje mocnego i szybkiego LCD. Inaczej, zarówno zakup samej konsoli, jak i TV, będzie pomysłem chybionym. Myślę, że na chwilę obecną kwota 5k* to minimum, z jakim musisz się liczyć. Taki budżet pozwoli Tobie koszystać z "czarnulki", praktycznie, w pełni.


* - Niestety:???:


Ps. Cena nie zawsze jest wymierną jakości - widziałem SONY za 14 K, który lekko smużył i "strobił" (!!!???):hmm:
 

fantattoo

Member
W tym przedziale cenowym możesz kupić jedynie CRT 21". Jakbyś trochę dołożył, to może starczyłoby na jakiś 29". Jednak o LCD możesz na razie zapomnieć. W tym przedziale cenowym to jedynie monitor 19" z dolnej półki.
 

bartusmax

New member
po pierwsze kolego jest taka jedna zasada !!! jak nie masz dobrego tv w domu to nie ma po co kupowac playstation 3 taka jest prawda bo psujesz sobie efekt i sama frajde z grania wiec pierw bylo trzeba zainwestowac w dobry tv a z tego co piszesz to za szybko nie ujzysz mozliwosci playaka
 

mariof

New member
Bez reklam
dokładnie tak. Niestety PS3 na konwencjonalnym TV (CRT) wygląda, hmmm, do d**y:(. Przy Twoim budżecie najbliżej do 32 LCD HD Ready. Mozna kupić np w Tesco marki "Technika" do dobre matryce (od LG-Philips). Dołozysz 200zł i masz markowe np Samsung albo Toshiba.
 

Mefju

New member
bartusmax napisał:
po pierwsze kolego jest taka jedna zasada !!! jak nie masz dobrego tv w domu to nie ma po co kupowac playstation 3 taka jest prawda bo psujesz sobie efekt i sama frajde z grania wiec pierw bylo trzeba zainwestowac w dobry tv a z tego co piszesz to za szybko nie ujzysz mozliwosci playaka

heh kolego ja mam dobry tv tyle że w innym pokoju ale nie moim więc myślałem nad kupnem tv do mojego pokoju dlatego zapytałem czy da się kupić jakiś tv w mniejszej cenie .Dzięki wszystkim za radę i pozdrawiam
 

dienekes' shade

New member
bartusmax napisał:
po pierwsze kolego jest taka jedna zasada !!! jak nie masz dobrego tv w domu to nie ma po co kupowac playstation 3 taka jest prawda bo psujesz sobie efekt i sama frajde z grania wiec pierw bylo trzeba zainwestowac w dobry tv a z tego co piszesz to za szybko nie ujzysz mozliwosci playaka
Tru dat :krol::krol::krol:

By wykorzystać pełnię możliwości ps3 (gry i BD) cieklak musi być naprawdę solidny. Miałem okazję pograć na CRT...Uh, istny powrót do przeszłości. Z kolei tanie LCD będą smużyć w grach, a przy BD dodatkowo zasypią się ziarnem, i to wbrew woli producentów filmu.

Przyznam, że sytuację masz patową :???: Wywaliłeś kasę na świetne urządzenie, ale obecnie jest najzwyczajniej...bezużyteczne.

Aha, mała errata, jak OP ma odpowiedni TV, tyle że nie u siebie, to i tak nie jest najgorzej ;) W każdym razie, zbieraj na porządny tv i nie rozmieniaj się na drobne.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Tomasson225

New member
Czytam to co tu piszecie o tym, że nie warto kupować PS3 bez dobrego TV. Ja używam konsoli ze starym ale bardzo dobrym CRT 32" i gra mi się bardzo fajnie. A co do telewizora i Twoich obecnych funduszy to jakieś 2k zł więcej i możesz kupić dobry LCD HD Ready 32". Pozdrawiam.
 

Kent

New member
Ehh to wkońcu jaki najlepiej mieć tv do PS3? Ja mam Samsunga LE-32R82B, obraz mam przepiękny, ale czy na innych LCD może być jeszcze lepszy?

Pozdrawiam!
 

Mefju

New member
Dzięki wszystkim za rady, kase zbieram powoli więc to kwestia czasu ;)
mam jeszcze jedno małe pytanie , kolega pyta czy do ps3 możliwe jest podłączenie starego pada (dualshock 2) lub jakiegoś innego czy można używac tylko Sixaxisa?

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Tomasson225

New member
Kent, na tą chwilę ciężko o lepszy obraz bo Twój TV ma HD Ready a ciężko znaleźć grę na PS3 pod 1080p. Poza tym Samsungi mają bardzo ładny obraz w HD :)
 

Tomasson225

New member
Mefju napisał:
Dzięki wszystkim za rady, kase zbieram powoli więc to kwestia czasu ;)
mam jeszcze jedno małe pytanie , kolega pyta czy do ps3 możliwe jest podłączenie starego pada (dualshock 2) do ps3 za pomocą jakiegoś kabla czy coś ?

Pozdrawiam

Tak, wystarczy kupić w sklepie przejsciówkę :) Pozdrawiam
 

dienekes' shade

New member
Tomasson225 napisał:
Kent, na tą chwilę ciężko o lepszy obraz bo Twój TV ma HD Ready a ciężko znaleźć grę na PS3 pod 1080p.
Gier, faktycznie, jest kilka*, ale tytułów BD które śmigają w Full Hd jest ( w Stansach) ponad 1000 :krol: Poza tym, nie samą rozdzielczścią człowiek żyje ;) Nawet ustalając 720p za wspólny mianownik, i tak obraz obrazowi nie będzie równy. Są jeszcze czerń, kąty, kolory, szybkość reakcji (czyt. podatność lub nie na smużenie i rwanie)...


* - istnieje szansa, nawet bardzo duża, że gier w 1080p będzie coraz więcej, a zakup TV za np. 5 K powinien być dokonywany właśnie z myślą o przyszłości, a nie teraźniejszości. No chyba, że kogoś stać na taki zakup co parę miesięcy. Wtedy, hulaj dusza ;)
 

Tomasson225

New member
Dlatego dopisałem ostatnie zdanie, gdzie napisałem, że Samsung ma bardzo dobrą czerń i kolory. Dla mnie kąty to coś mało potrzebnego bo jak kupuję TV to go ustawiam tak żeby być na wprost a nie patrzeć na niego pod kątem xxx stopni. A czas reakcji jest podobny we wszystkich TV (tym bardziej, że smużenie jest ciężko wykrywalne nawet przy 8ms - to jest 125 obrazów na sekundę) Pozdrawiam. Poza tym Kent już ma TV i pyta czy jest dobry a nie czy może kupić ten telewizor. Pozdrawiam.
 

szakal9999

New member
Tomasson225 napisał:
Czytam to co tu piszecie o tym, że nie warto kupować PS3 bez dobrego TV. Ja używam konsoli ze starym ale bardzo dobrym CRT 32" i gra mi się bardzo fajnie. A co do telewizora i Twoich obecnych funduszy to jakieś 2k zł więcej i możesz kupić dobry LCD HD Ready 32". Pozdrawiam.
Tak, ale podepnij go na chwilę do dużego LCD z max rozdzielczością. Ja własnie niedawno zmieniłem na LCD42'' FULLHD. Zupełnie inne gry. Nagle pojawiły się szczegóły, których wcześniej nie było widać:p
 

Tomasson225

New member
Szakal9999 podłączałem PS3 do LCD (co prawda 26" HD Ready) i obraz faktycznie wyglądał przepięknie. Motorstorm wyglądał bardzo ładnie tak samo jak i GT HD. Wierz mi, że non stop myślę nad kupnem TV i najwcześniej to się stanie pewnie gdzieś w okolicach czerwca. Wiem, że dopiero wtedy będę mógł powiedzieć: "W pełni cieszę się PS3". Pozdrawiam i zazdroszczę :p
 

cliner

New member
Jaki lcd do PS3

Podpialem konsole do JVC 47" Full HD,efekty wizualne przeszly moje oczekiwania.Gre mam tylko jedna NFS Pro Street,ale jest ok.Filmy BD i DVD po skalowaniu rewelka(przy DVD polecam nowsze tytuly,no i bez kompresji z DVD9 do 5 rewelacyjna jakosc jest na King Kong.Ale w sumie ocena wielkosci screena to sprawa indywidulalna.
 
Do góry