Jaki tv do ps3?

ortax360

New member
Witam

Zgadzam się w 100% w kolegą -AS- ......... masz rację w 100% :eek:k: . Roadzielczosc lcd to nie wszystko !- i zachacza o magiczne słowo Marketing :D .

Pozdrawiam
 

Ogr

New member
Bez reklam
No to logiczne ze nie wszystko !!!Masz dwa tv o podobnych parametrach z tym ze jeden 1080p co wybrac pod ps3?
 
Ostatnia edycja:

ortax360

New member
Pytanie do mnie ?

Mam 40d3000 i 46x3500 .

Wybieram 46x3500 ,ale ze wzgledu na wielkosc . Jakosc gier jest praktycznie taka sama na obu lcd( oczywiscie x3500 ma wieksze mozliwosci regukacji parametrów ) . Jest jedna gra Ninja gaiden sigma niby w 1080p - na niej widac na x3500 gładzszą czcionke i delikatnie ostrzejszy - gładszy obraz ,ale z odległosci mniejszej niz 2m tak na oko to 1.70 .

Natomiast na 40d3000 o niebo lepiej działa sygnał SD . Gry z pS3 z odległosci 2.5 wygladają tak samo ( pomijajac wieksze mozliwosci regulacji obrazu w x3500)

Własciwie to prawie wszystkie gry Na PS3 są w 720p . ( i raczej sie to nie zmieni )

Przyznaje ,ze film z płyty Blu ray z odległosci 1.7 m lepiej wyglada na x3500 - obraz gładzszy , z głębią itd . Ale nie ma jakiegosz szoku w por do 40d3000.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Oczywiscie zgadzam sie ja tez nie dostrzegam duzej róznicy a jednak na niektórych obrazach widac .
W tym problem ze napisałem ze kolega od LG nie wykorzysta w pełni PS3 ze wzgledu na niska rozdziałke tego tv.
Ktos miał mu doradzic, ewentualnie co kupić a jak narazie post przeistoczył sie w spór niepotrzebny :roll:
Przyznasz ze rozdzielczosc jednak ma jakies znaczenie lecz nie decydujace a napewno w przypadku plazmy LG.1024x768 pikseli
 
Ostatnia edycja:

adam1309

New member
Panasonic TH-42PV80

Witam:) Zastanawiam sie nad kupnem tego TV, ale posiadam pewne watpliwosci, a mianowicie czy ten model Panasonic-a jest wystarczajaco dobry do PS 3??
 

martins

New member
FULL HD to jest chwyt marketingowy na ktory ja sie zlapalem !

I zaluje bo 9 miesiecy temu kupilem szajsungale40n87bd i go przetestowalem na wszystich urzadzeniach jakich mozna wszystkimmi dostepnymi kablami. Gralem na PS3 w okolo 40 gier i na wszystkich razi mnie skokowosc obrazu , rozniaca jest tylko taka ze na jednych mniej przeskakuje a na innych wiecej, np w wielu grach mam taki efekt ze grafika jest w miare plynna tylko gdy nie musi obrabiac duzych obszarow i gdy np obracam kamera na boki to obraz raz jest raz plynny a raz przeskakuje z klatki na klatke odbierajac radosc z gry i mozliwosc przechodzenia gier z latwoscia wali po galach i migocze tak ze to glowa mala. W najgorszych sanch sobie nie wyobrazalem ze bede kiedys przechodzic takie meczarnie z grami na ps3 przez ten dziadowsk telewizor nie podlanczalem go pod inne tv ale podejrzewam ze tak nie powinno byc nawet w takim szajsungu, najgorze jest to ze zaraz wychodzi gta4 a ja bede msuai lsie meczyc na tym telwizorze. A ja glupi sugerowalem sei jakim trybem gry i full hd czy hdmi 1.3 zamiast wziasc 30 % tansza plazme samsunga , ehh.
 

AvataR

Banned
Panasoni Plazma 42Py85 a ghosting ?

Czy ktos moze jest szczesliwym posiadaczem tego plazmiaka i czy moze cos powiedziec o ghostingu ? Jest czy nie ma ? To jest obecnie chyba najlepszy TV cena/jakosc wiec info dosc wazne :)
 

hdzbynio

New member
jaki telewizor uważacie za najlepszy w tej kategorii cenowej aby mieć świetny obraz z konsoli, podkreślam,że gry sa u mnie na 1 miejscu, jesli mozecie to zaproponujcie mi takze sklep w rejonie Katowic z przystępnymi cenami, aha prosiłbym także o linki z testami modelu jaki polecacie, będe bardzo wdzięczny za każdą pomoc, nie chcę kupować w ciemno a opinia osób,które znają się na rzeczy jest dla mnie bardzo ważna, to jak? pomożecie?
 

poprostujacol

New member
Telewizor do Playstation 3???

Zamierzam kupić Lcd typowo pod konsole PS3. Przedział cenowy 3-4 tyś (mowa o cenach allegro a nie "sklepowych"). Odległość od Tv podczas gry miedzy 2,5 a 3 metry. Myśle o czymś w rozmiarze 37-40 cali, wolalbym "full Hd"-przyszłościowo. ale nie specjalnie wiem na które parametry zwracać szczególną uwage: wydaje mi sie że kluczowa jest szybkość matrycy. Ps3 uzywać głównie do gier wyścigowych więc nie może zwalniać. Prosze o podpowiedzi na co trzeba zwrócic uwage przy zakupie i ewentualne propozycje co do modeli.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na allegro są też sklepy i sensacji tam nie ma - bo często ceny na www.skąpiec.pl czy ceneo.pl - są znacznie niższe.
Przy wyborze duże znacznie ma płynność . I jeśli tylko do gier w klasie to możesz siegać spokojnie po 42 X3000 Toshibę
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=17976
- bo mieścisz się i z ceną i z jakością. Jeśli ma być 37" - to Hitachi V01 ,Sharp 37 X 20 lub Panasonic 37 LZD 80
 

poprostujacol

New member
Rozumiem więc że czas reakcji matrycy nie jest naistotniejszy. A raczej systemy wspomagające płynność jak Motion Picture Pro 100 Hz w tym Panasonicu. Czyli generalnie 100hz musi byc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
matryca to tylko część telewizora, a u Ciebie ważniejsza jest elektronika.Przy Twojej odległości przy grach to raczej skalowanie obrazu i czystość obrysu.
Na LCd 100 Hz masz trochę mało kasy.
Bo za 37" Z 3030 Toshiby , 37 LZD 85 Panasonica, 37 Hitachi X 01 czy LCD Pioneer 37" musisz przygotować powyżej 5000 zł .
 

poprostujacol

New member
Wyglada na to że trzeba dołożyc kilka stówek i wziaść TX-37LZD80 Panasonica, bo co z tego ze bede mial 40 cali w full hd i niby szybka matryce jak mi sie bedzie ciąc na ps3 lub przy pilce noznej na C+ HD. A jak sie ma Motionflow +100Hz w Sony 40D3500 np do tego Motion Picture Pro 100 Hz z Panasonica? I czy inni producenci maja systemy ktore sie sprawdzają jeśli chodzi o płynność?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
o widzisz teraz myślisz we właściwym kierunku.
Od tego masz prezentację w domu. I nie patrz na cyferki ale na jakość rzeczywistą obrazu.
 

Ligna

New member
tv ps3

witam nie bede zakladac nowego tematu wiec kwestia jest taka, takze potrzebuje tv do ps3 lecz mam budzet ograniczony do max 3000, dzis chce go zakupic a nie mam czasu na szperanie w internecie wszystkie decyzje zapadly nagle, dzis kolo 17 bede uderzal do sklepu prosze o kilka propozycji tv ktore powinienem sprawdzic w sklepie odleglosc od tv ~2m, pokoj zaciemniony glownie ps3 pozatym filmy hd i ew platforma cyfrowa, licze na pomoc z gory dzieki :)
 

NitekPL

New member
LCD 100hz do PS3 ??

Witam,
Szukam telewizora głównie do PS3.
Po kilku tygodniach czytania i analizowania jestem zdecydowany wybrać pomiędzy
-Toshiba 42Z3030D
-Sony 40W4000 (lub 46W4000)

Parametry obu tv są bardzo podobne; 10 bitowe panele, full hd, 24p, 8ms, itd.
Różnicą jest tylko to, że Toshiba jest 100 hz a Sony nie.

I teraz pytanie; czy do playstation to 100 hz w ogóle się przyda? Z tego co wiem wszystkie gry na ps3 wyświetlane są w 50/60hz, więc czy będzie widać jakąkolwiek różnicę w tym zakresie?
[Czas reakcji matrycy jest w obu telewizorach taki sam (8ms).]
Pytanie jest o tyle zasadne, że w cenie 42' Toshiby można kupić 46' Sony, więc wolałbym wiedzieć czy jest za co płacić ;)

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
oczywiście że 100 Hz jest bardzo ważne w płynności obrazu. Podaj jaką masz odległość od ekranu i jaka klasa cenowa?
 
Do góry