w śród nich jest tyle pięknych ale wygra jeden

wojciechu

New member
Witam serdecznie. "Chciałbym kupić telewizor jaki?" ile razy ja to czytałem i czym więcej tym bardziej nie wiedziałem co kupić. Ów tv ma być wykorzystany do oglądania pr. tv z televizji kablowej z odległości 3m. No i do PS3 i teraz czy kópić z FULL HD czy wystarczy HD. Sony nakleja na tv przystosowany do grania na PS3 a nie ma full hd. Nie wystarczy ze wejście jest w 1080p Prosze podajcie coś żeby się dobrze giercowało i zarazem oglądało programy. Kwota to 4000pln
 

Kent

New member
Wg mnie starczy HD, bo większość gier PS3 jest w 720p. No i zastanów się nad zmianą kablówki na coś, co odbiera w cyfrowej jakości, bo uzyskasz gorszy obraz niż w CRT.
 

reters

New member
Witam.Do takiej kwoty mysle że lepiej kupic dobra 32 niz slabszego 37 cali.Powiem ci tak..Ja posiadam od trzech miesiecy Jvc 32p80 no i tv spelnia moje wszystkie wymagania.Gierki na ps3 chodza naprawde ladnie,ale dla mnie rownież bardzo wazna żeczą byl odbior kanalow telewizyjnych.No i tutaj ten tv akurat w tym przedziale cenowym mozna powiedziec ze jest na 1 miejscu.Kolory,czern po kalibracji naprawde okej.No ale juz formatowanie obrazu to jednym slowem bajka.Oczywiscie mowimy tutaj o cenie do 4000zl.Maly problemik może byc z odlegloscia od tv.O ile kanaly telewizyjne ogladam z odleglosci 2-2,5 metra o tyle sygnal z ps3 to spokojie mozna ogladac z odleglosci 1,5 metra.Tak wiec te 3 metry u ciebie moze byc troszke za duzo do 32 calowego lcd do ktorego podlaczysz sygnal hd.Inne godne polecenia tv z opiini na forum to Panasy(lx 70 i 700) Sharpy(rd2e,wd1e).Wiadomo ze kazdy tv ma swoje zalety i wady.Niestety ale nie znajdziemy lcd doskonalego tak wiec mysle ze za dlugo nie ma co sie zastanawiac tylko kupowac i korzystac:)
Ps:Tak jak Kent napisał w full hd różnice dostrzeżemy można powiedziec od 42 cali.Zreszta to jest opinnia wiekszosci osob na forum.
 
Ostatnia edycja:

wojciechu

New member
Serdeczne dzięki. Może ktoś z sonego coś zaproponuje wszak do PS3 to jak brat z bratem tylko jeszcze obraz z kablówki bo do oglądana z 3m to poszedłbym w 20cani żeby obraz był bardziej wyraźniejszy ale za to granie będzie okrojone. czy to wszysko da sie połczyć?
 

uszyneq

New member
Do 3 metrow spokojnie kupuj 40 a nawet 42
na poczatku bedzie dziwny obraz bo duzy lecz po pewnym czasie zrobi sie norma.. (Ja zakupilem 42 cale ogladajac z 3 merow - do grania na PS3 oraz ogladania kablowki)

Polecilbym np. z Plazm to:
- Panasonic PV70 (tylko nie PV60)
- LG 42PC51

Ja osobiscie kupilem LG 42PT81 z HDD80gb, wejsciem usb i moim zdaniem bardzo dobre parametry co do ceny..

Na temat telewizorow LCD sie nie wypowiem bo jak dla mnie nie wchodzily w gre i nimi sie nie interesowalem
 
Do góry