Gra roku 2007, a jaka jest Twoja ulubiona

Mistic

New member
Witam, wraz z kończącym się rokiem proponuje wyłonić najlepszy program z biblioteki sony, a wiec proponuje takie gry:
NOMINACJE do "Najlepsza gra roku 2007":
- Popularne demo dema GT5 proluge
- God of War tylko że z czerwono włosą pięknością w roli głównej czyli Heavenly Sword
- Disneyowa grafika na naszej konsoli, a wiec Ratchet and Clank: ToD
- Świat duchów, wróżek, demonów, potworów czyli Folklore
- Opowieść niczym Indiana Jones, lub męski Tomb Raider jak kto woli czyli opowieść o zaginionym skarbie El-Dorado w Uncharted: Drake's Fortune
- Gorące bestie czyli Lair
- Warhawk jeżeli lubisz multi musisz mieć tą gre

To gry które znajdują się wyłącznie na platforme sony, więc teraz proponuje wybrać najlepszą gre multi- platformową 2007:
- Cichy morderca z odległych czasów czyli Assassin's Creed
- Piękny symulator nowoczesnego pola walki czyli Call of duty 4
- Życie bandytów Kane and lynch
- Clive Barker's: Jericho

Moimi wyborem na gre 2007 wyłącznie na PS3 jest Uncharted, a na multi to COD-4.
Pozdrawiam.
 

-AS-

New member
Dla mnie zwycięzca może być tylko jeden - GT5P demo, mimo tego, że jest to tylko demo dema (pełne GT5 Prologue, powinno u mnie być za parę dni). Na drugim miejscu (pomimo mnóstwa niedociągnięć) PES2008, który na początku mnie strasznie rozczarował, ale potem wciągnął (kwestia przyzwyczajenia), mimo tego, że nie jestem w stanie rozegrać więcej niż 2 mecze z rzędu, bo mam ochotę rozwalić padem TV.

W sumie nie powinienem się wypowiadać w takim wątku, bo jestem strasznie monotematyczny jeżeli chodzi o gry - mianowicie interesują mnie, w zasadzie, tylko te dwie - GT i PES.

Pozdrawiam
 

dipi10

New member
Jak dla mnie gra roku 2007:

1. Uncharted: Drake Fortune
2. Call of Duty 4
3. Pro Evolution Soccer 2008 ( mimo niedoskonałości, zostaje świetny klimat )
4. Heavenly Sword
 

kber81

New member
Jak dla mnie bezsprzecznym zwyciązcą jest Uncharted: Drake's Fortune

Świetnie bawiłem się również przy

Heavenly Sword oraz Call of Duty 4: Modern Warfere
 
Do góry