Czy warto kupić Assassin's creed ???

Mistic

New member
Witam tak sie zastanawiam czy kupić tą gierke, czy poczekać i kupić HAZE. Może na forum są właściciele Assassin's Creed ? Jeżeli tak to bardzo prosze podzielić się wrażeniami, bo jednak wole usłuszeć opinie graczy a nie redaktorów.
Pozdrawiam.
 

harywi

New member
Siemka, ja dzisiaj nabyłem Assasina i powiem że graficznie to ta gierka powala, ładnie wygladające miasta.
Assasin Creed jest w chwili obecnej jednym z lepszych tytułów na PS3 a więc śmiało można kupić, a do czasu pojawienia się Haze to zapewne już przejdziesz Assasina i wymienisz go na wspomnianego Haze, przynajmniej Ja bym tak zrobił.
Pozdrawiam.
 

marcin0903

New member
Nie mam wersji na PS3, ale ponoć po ostatnim update'cie poprawiono animację, choć czasem zdażają się dropy.
Co do samej gry to kupował bym ją w ostateczności - grafa jest OK ;), ale sama gra jest schematyczna do bólu.
 

harywi

New member
Mam ściągnietego ostatniego update i nie zauważyłem żadnych spowolnień w animacji jak, 100% opini nie mogę jeszcze wyrazić gdyż dopiero zaczołem grać.Mało jest gier które oferują dobrą animacje postaci jak w Assasin Creed, prócz Assasina to mogę wymienić tytuły takie jak Heavenly Sword, Lost Planet,Gears of War w którym z przyjemnością się patrzy jak postać się porusza.
 

pete1

New member
zgadzam sie

marcin0903 napisał:
Nie mam wersji na PS3, ale ponoć po ostatnim update'cie poprawiono animację, choć czasem zdażają się dropy.
Co do samej gry to kupował bym ją w ostateczności - grafa jest OK ;), ale sama gra jest schematyczna do bólu.

Zgadzam sie w 100%. gralem w wersje na ps3 i owszem pare pierwszych godz to uczta dla oczu ale pozniej gracz przestaje zwracac uwage na grafike i plynnosc ruchow i zaczyna dostrzegac schematycznosc az do bolu. naprawde gra jest fajna ale tylko po to zeby wlaczyc, pograc ngodz i wylaczyc, w innym razie nudzi sie. ja swoja sprzedalem na ebay bo nie moglem wytrzymac schematu- wez zlecenie, podsluchaj, zabij, okle3p morde i tyle. cale moje 5 dni grania polegalo wlasnie na tym, a to sie nudzi po 2 godz, pozdrawiam
 

marcin0903

New member
No ja przeszed w 7 dni, z tym , że bawiłem się w ratowanie ludzi i zaliczanie View Pointów. Aktualnie chcę zabić wszystkich templariuszy i zebrać flagi , a potem gra idzie... idzie do "odstrzału", czyli na sprzedaż :). Sprawa ma się tak, że gra posiada potencjał , ale go nie wykorzystano, miejmy nadzieję, że sequela dostaniemy takiego jak sobie życzymy :].
 

Mistic

New member
A teraz z innej beczki, może Ratchet and Clanck: ToD jest bardziej wart przeznaczonych pieniędzy na gre, jak myślicie???
Pozdrawiam.
 

Kent

New member
No oczywiście, wkońcu to kontynuacja gier wydanych na PS2, zapowiada się ciekawie :)

A co sądzicie o Need For Speed ProStreet? Zastanawiam się nad kupnem tej gry, ale inni straszą mnie, że jest słaba...
 

Kotu

New member
ech Mistic bierz ta gre w ciemno jesli Cie interesuje-wybor gry to jak wybor TV z tego forum-kazdy ma inne zdanie,kazdy wie lepiej;) Jesli Cie gra zainteresowala to nawet sie nie zastanawiaj. Pozdrawiam
 

sasim

New member
No to ja sie też wypowiem :)

Assasin`s rzeczywiscie ma świetną grafikę - przyjemnie popatrzec na "ruchy" naszego głównego bohatera.. musze sie rónież zgodzić z innymi uzytkownikami = misje powtarzają sie do "bólu" - mozna pograc godzinke a potem jest troche nudno - ale mimo to wracam codziennie przynajmniej na chwile : ) - ogolnie gra naprawde dobra ...

Need For Speed ProStreet- mialem tą gre przez 2 dni - i sprzedalem :)
Byłem rozczarowany grafiką , jazdą itp itd.. spodziewalem sie hitu a tu kicz .. Gralem jeszcze na PC w NFS i byl naprawde lepszy :)

To tylko moje zdanie
pozdrawiam :)
 

uszyneq

New member
Kupilem, pogralem kilka h i sprzedalem..

Na poczatku wszystko super ale z biegiem gry zaczyna sie robic to nudne - ciagle te same postacie do zabijania, zbieranie tych samych flag - ratowanie ludzi itp

Jak dla mnie torche zanudna z biegiem gry ... sprzedalem i kupilem MOH i bardzo sie ciesze (sa nowe misje, rozne budynki, miasta, ludzie itp)
 

wojti12

New member
kupic warto bo gra sie bajecznie
tylko mam pytanko do osob ktore graly o przeszly
chyba troche utknalem lub nie znalazlem opcji do przenikniecie w inne czesi miast

obecnie rozponzalem po jendej dzielnicy Acre,Jerozolime, Damaszek. zaliczylem wszystkie VIEW POINT. bylem w Biurze i gadalem z kolesiami.

i nie bardzo wiem co dalej. oni mi powiedzieli ze mam wykonywac kolejnae zlecenia ale ich nie ma na mapie. nie mam juz zadnych opcji gdzie pojsc w miescie. wszyztko zalatwione.
a kolejne dzielnice, do ktorych mnie kiedujsa osoby z biura sa zablokowane

jak ruszyc dalej?
 

neospiderman

New member
Powinieneś móc przejść na nowe obszary wraz z postępem w grze.
Nowe misje zobaczysz gdy zaliczysz "punkt widokowy", na nowym terenie zawsze pierwszy musisz sam znaleźć, nie jest zaznaczony na mapie.

A swoją drogą nudna ta gra jest koszmarnie na dłuższą metę, słabo wykorzystali potencjał, robienie w kółko to samo nie jest zbyt wciągające.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ja nie wytrzymałem do konca gry :( znudziłem się strasznie.
Kolejna gra która została lekko oszpecona w wersji na ps3.Na 360 zdecydowanie mniej poszarpanych krawedzi!
 

Pawel_23

New member
Mi tam grało się fajnie, miasta robią piorunujące wrażenie tak samo jak skakanie po budynkach. Choć schematyczności w niej od groma. Jak byś był zainteresowany to napisz na priv. bo mam zamiar właśnie sprzedać.
 

Mefju

New member
Kent napisał:
No oczywiście, wkońcu to kontynuacja gier wydanych na PS2, zapowiada się ciekawie :)

A co sądzicie o Need For Speed ProStreet? Zastanawiam się nad kupnem tej gry, ale inni straszą mnie, że jest słaba...
Pro Street nie kupuj jej , szybko się nudzi bo jezdzi sie na zamkniętym terenie i wogle jakoś jest nudna jeżeli chcesz kupić już jakiegos NFS'a to kup Carbona na ps2

a i co do Assassina to polecam bardzo fajna gra 8)
 

wojti12

New member
neospiderman napisał:
Powinieneś móc przejść na nowe obszary wraz z postępem w grze.
Nowe misje zobaczysz gdy zaliczysz "punkt widokowy", na nowym terenie zawsze pierwszy musisz sam znaleźć, nie jest zaznaczony na mapie.

A swoją drogą nudna ta gra jest koszmarnie na dłuższą metę, słabo wykorzystali potencjał, robienie w kółko to samo nie jest zbyt wciągające.

dzieki
juz ruszylem dalej
 
Do góry