problem z założeniem konta

darek53

New member
witam

próbuję założyc konto w PS3
wybieram kraj Polska i podaję datę urodzenia nastęnie ID
i po podaniu ID czyli emaila oraz podaniu hasła
(6 liter lub cyfr) cigle pisze że coś źle wpisałem
email jest prawdziwy i mam połączenie z netem
czy ktoś może mi napisac co i jak wpisac ?
 

Alu

New member
darek53 napisał:
witam

próbuję założyc konto w PS3
wybieram kraj Polska i podaję datę urodzenia nastęnie ID
i po podaniu ID czyli emaila oraz podaniu hasła
(6 liter lub cyfr) cigle pisze że coś źle wpisałem
email jest prawdziwy i mam połączenie z netem
czy ktoś może mi napisac co i jak wpisac ?

Pewnie haslo "złe" wpisujesz.
W hasle musi byc przynajmniej:
- 1 wielka litera
- 1 cyfra
- i jak sam napisales: minimum 6 znakow

:)
 

MZKS1929

New member
Jesdt gdzies w prostym przejrzystym jezyku opisane zeby zalozyc konto i sciagac demo gier filmow HD itp ... Trzeba miec postawiony system np. Linux ?
 

Alu

New member
MZKS1929 napisał:
Jesdt gdzies w prostym przejrzystym jezyku opisane zeby zalozyc konto i sciagac demo gier filmow HD itp ... Trzeba miec postawiony system np. Linux ?

Nie trzeba miec Linux'a. Wystarczy zalozenie konta w Playstation Network z poziomu konsoli.

darek53 napisał:
wpisuję hasło np: OSkar1 i nic ciągle mnie odrzuca

To ja juz nie wiem. Mail jak to mail, chyba nie powinien miec znaczenia, na jakim serwisie jest zalozony ( mi maila z interii w sumie nie chcialo przyjac, dopiero mail z wp.pl przeszedl). Haslo teoretycznie dobre wpisujesz. A napisz, jaki ci komunikat wyskakuje, kiedy konsola odrzuca dane ;)
 

anwi28

New member
potwierdzam mam ten sam problem ani konto z wp ani z o2 nie dziala przy roznych kombinacjach hasel .Moze ktos uporal sie z tym problemem
 

Alu

New member
:( Sprawdzcie jeszcze raz z innym haslem.
Machnijcie jakies, ktore bedzie mialo wiecej niz 6 znakow i chociaz jedna cyfre.
 

darek53

New member
wpisywałem juz chyba wszystko , kilka różnych maili i dziesiątki haseł
nie wiem jak Sony możne komplikowac tak prostą czynnośc jak rejestracja
zakładając że chę kupic w ten sposób ich gry to tracą swoje pieniądze...
 

Alu

New member
Ja nie mialem z tym problemu jakos. Konto na Polske, na UK, na USA i machnalem nawet na Japonie ( hard level - intuicja +20 pkt ) :)

Napisz jaki komunikat Ci wyskakuje ?
 

pete1

New member
Alu napisał:
Pewnie haslo "złe" wpisujesz.
W hasle musi byc przynajmniej:
- 1 wielka litera
- 1 cyfra
- i jak sam napisales: minimum 6 znakow

wcale nie potrzebna jest 1 wielka litera. moje haslo sklada sie z samych malych i dziala
 

ps_user

New member
Bez reklam
darek53 napisał:
wpisywałem juz chyba wszystko , kilka różnych maili i dziesiątki haseł
nie wiem jak Sony możne komplikowac tak prostą czynnośc jak rejestracja
zakładając że chę kupic w ten sposób ich gry to tracą swoje pieniądze...
Pokombinuj jeszcze z nickiem, bo być może jest zajęty przez innego użytkownika. Nick musi być niepowtarzalny ze względu na dodawanie znajomych do listy, pisanie widadomości itd.
Pzdr..
 

Alu

New member
ps_user napisał:
Pokombinuj jeszcze z nickiem, bo być może jest zajęty przez innego użytkownika. Nick musi być niepowtarzalny ze względu na dodawanie znajomych do listy, pisanie widadomości itd.
Pzdr..

Ale przy wpisywaniu maila, hasla i pytania pomocniczego ni ewybiera sie PS ID :)
 

anwi28

New member
Ja zwracam honor jako ciemny lud nie za dobrze znajacy angielski źle wybierałem na samym poczatku zamiast master costam to to drugie a potem nie chcialo zaskoczyc ale po czaasie wkoncu doszedlem i udalo sie nie trzeba w hasle ani duzych liter ani chyba cyfer (tego nie wiem bo ja uzywam) ale dzieki i pozdrawiam szczesliwego nowego roku
 
Do góry