wasza opinia na teamt zestawu

Ligna

New member
witam, mam zamiar kupic zestaw ukazany ponizej i prosze powiedzcie mi czy przy takiej konfiguracji bede mogl sie cieszyc dzwiekiem TrueHD/DTS-HD Master Audio z filmow br i gier ?

PLAYSTATION 3

AMPLITUNER Z HDMI SONY STR-DG710 /S

QUADRAL QUINTAS 700
 

AvataR

Banned
Z Dolby trueHD nie ma problemu jezeli ampli to obrobi natomiast DTS MA nie uslyszysz na razie z PS3 - po prostu nie puszcza tego sygnalu na amplika. Moze ktorys z kolei soft to zalatwi - sam mam taka nadzieje ;)
 

harywi

New member
MZKS1929 ma racje, sam uzywam zestawu kina domowego od Yamahy i musze powiedzieć że grając w Heavenly Sword to dzwiek cięcia mieczami jest piekny, aż czuje się rany które pozostawia miecz :D polecam,oczywiście podłączony za pomocą kabla optycznego.
 

Ligna

New member
ok dzieki za opinie w takim razie postawie na yamahe teraz pozostaje pytanie jaki model . generalnie nie chce miec mega super zestawu lecz nie chce też być zmuszony zmieniac go powiedzmy za rok czy dwa. pewnie powinienem pytac w innym dziale ale nie chce zakladac kolejnego tematu. NO przejdzmy do rzeczy - jak narazie zaobserwowalem jeden model za 1200 mianowicie YAMAHA RXV461 - posdzedlbym po kosztach, ale jestem w stanie jesli sie oplaca dolozyc nawet 1000 zl i kupic powiedzmy RX-V861. pytanie brzmi jaka bedzie roznica na kolumnach QUADRAL QUINTAS 700 (a moze polecacie inne kolumny ~2000zl potrzebuje silnego basu i to priorytet jesli chodzi o glosniki, przeznaczenie : 33% gry 33%muzyka 33% filmy 1% popisówki hah :)) z gory dzieki za odpowiedzi :)
 

MZKS1929

New member
Nie chcialbym nic sugerowac ale warto abys popatrzyl na Denona ma 3 lata gwarancji i dosyc ciekawe zestawy bo skaldaja sprzet z wharfedale a to tez dobra firma jak na glosniki
 
Do góry