COD 4 w 1080p...

WoJoW

New member
Co trzeba zrobić żeby odpalić COD'a 4 w FULL HD? Bo mam telewizor Samsung 46" FULL HD i jak włączam grę to jest napisane że wyświetla 720p. Trzeba zmienić może jakieś ustawienia?

Z góry Dzięki za odpowiedź...
 

egonszef

New member
U mnie to widać w momencie odpalenia gry, gdy obraz migocze i ustawia się do gry, w prawym górnym rogu, ale to dzięki opcji w telewizorze tj. gdy przechodzisz np. na 1 program to ci pokazuje że jesteś na 1 w danej chwili przez chwilę :) i jak przełączasz na av to tak samo. W samej grze nie zauważysz tego nigdzie.
 

Chuppa

New member
to ja chyba tak niemam napiloscie guzik naciskam otwiera mi sie takie mini menu i tam wybieram jaki format chce, av1, av2, hdmi , itp. przy ladowaniu gry niewidzialem tego
 

WoJoW

New member
Ja mam telewizor Samsunga i po prostu naciskam na pilocie podczas gry przycisk INFO i pokazuje mi różne informacje, w tym także rozdzielczość.
 

des3

New member
COD 4 jesli chodzi o rozgrywke chodzi 720 tylko czolówka została wykonana FULL HD przynajmniej na PS3 wystarczy przeczytac info z pudelka lub instrukcji
 

Ogr

New member
Bez reklam
Bawiłem sie dawno temu zmiana rozdziałki w COD4, i nie widziałem róznicy :) Gram w 720p i jest swietnie ,przy zmianie na 1080p chcac zagrac w cos co ma max 720p znowu trzeba robic cyrk z odhaczaniem to nie ma sensu.Jak gra jest głównie dedykowana 1080p nie trzeba nic zmieniac .A w ten sposób gra jest tylko konwertowana do 1080p.
 

WoJoW

New member
Jak się odpala jakąś grę trzeba dać, że tak powiem, wolną rękę konsoli. Jeżeli rzeczywiście gra została zrobiona w 1080p to sama się w takiej rozdziałce odpali bez odhaczania niczego. Kiedy jest w innej rozdzielczości od razu przełączy się na ten np. 720p.
 
Do góry