co z tym blueray na ps3?

dienekes' shade

New member
Masz na myśli ziarno? W wielu filmach jest ono intencjonalne, vide Black Hwak Down, czy arcymistrz ziarna - 300.

Jeśli masz tak we wszystkich filmach, podłub w ustawieniach TV albo...Eh, zresztą nie ważne ;)

U mnie ten problem nie występuje ( PS3 + TOSHIBA 42 z 3030DG). Ziarno jest tylko wtedy, kiedy ma być :eek:k:nic ponad to.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie wszystkie telewizory daja sobie radę. Często to jest podnoszone na prezentacjach. LG jest tu najlepszym przykładem / jeszcze nigdy nie wygrało na żadnej prezentacji/ .
Dobre telewizor radzą sobie z tym bez problemu.
Rada jest dość trudna do realizaji - zmień telewizor.
Przed zakupem czytaj FORUM.
Dzięki znakomitym forumowiczom znajdziesz poradę przed zakupem.

:blagam::blagam::blagam::blagam::blagam:
 

devil799

New member
dienekes' shade napisał:
Masz na myśli ziarno? W wielu filmach jest ono intencjonalne, vide Black Hwak Down, czy arcymistrz ziarna - 300.

Jeśli masz tak we wszystkich filmach, podłub w ustawieniach TV albo...Eh, zresztą nie ważne ;)

U mnie ten problem nie występuje ( PS3 + TOSHIBA 42 z 3030DG). Ziarno jest tylko wtedy, kiedy ma być :eek:k:nic ponad to.

do tej pory widzialem tylko MI3 bez ziarna,OPEN SEASON idealnie i ERAGON pelen ziarna.czyli co wina tv?dlaczego na grach w 1080p tego nie widac?
 

dienekes' shade

New member
W grach tego nie uświadczysz, jeśli intencją twórców nie będzie taki właśnie, ziarnisty, obraz.

Eragona nie znam i nie poznam. Nie wiem, jak ów film winien wglądać, ale jeśli Sezon na misia ( świetne tłumaczenie, tak na marginesie ;) ) gra pięknie i klarownie, to sprawa jest dziwna...
 

Chuppa

New member
ja mam lg 32" ale nie fullhd mam ten sam problem, zgodze sie chyab z tym ze te telewizory nieradza sobie z tym ziarnem, co prawda to prawda ja mam z nizszej pulki ten tv :( ale mam sezon na misia niema ziarna albo jest jakies male ale jakosc niejest zadobra (powiekszony dvd) tak to wyglada ze nie jest to hd tak jak ma byc..

ja oddaje niedlugo do servisu zglosze to hd i pixele bo mam wypalone zobaczymy czy cos zrobia jak nie to kiepsko bo trzeba kolowac kase na nowe dobry tv :( chcialem hd a dostalem kaszanke :(
 

dienekes' shade

New member
Po tym, co tu czytam i oglądam w domu, niezbyt odkrywczo wnioskuję (vide post Kiki' ego), że winę za zaistniały stan rzeczy ponosi "ciekak", niestety :???: Moja Toszka "wylewa miód na oczy, a ziarno jest tylko tam, gdzie powinno być.
 

many

New member
Zanim zmienisz telewizor sprobuj obejrzec GHOST RIDER- wg mnie zupelne przeciwienstwo 300 jesli chodzi o ziarno. (opinie ta wyrobiona na LCD Bravia soniaka)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ja oglądam na tv FULL HD MIRAI ,nie polecana marka przez KIKI ;) mam tez samsunga serii N
I jestem pewien ze występowanie ziarna to wina produkcji filmu ,oczywiscie w wiekszym lub mniejszym stopniu widoczne na gorszych czy lepszych tv.
Sezon na misia na moim tv MIRAI wygląda swietnie ,równie dobrze trylogia spider man.
Jestem ciekaw jak u was wygląda sprawa z dostępnymi zwiastunami do sciągniecia na ps3 w 1080p.
Reklama psp czy ps3 wyglądają swietnie bez cienia ziarna czy innych mankamentów, zas zwiastuny filmów róznie .Fajnie wyglada kawałek koncertu kapeli INCUBUS w 1080p do sciagniecia na ps3 !
Radze zobaczyc jesli na tych reklamach jest ziarno to tv musi byc naprawde do bani:( moze sie mylę!!!
 
Ostatnia edycja:

Mnieteq

New member
panowie - z ziarnem w filmach jest dokladnie tak samo jak w fotografi. Najczesciej ziarno jest widoczne w ciemnych scenach, kiedy to uzyto filmu o wysokiej czulosci. Nic tu nie ma to rzeczy na jakim tv sie oglada film
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
U mnie podobnie. Mam Bravie D3000 i obraz z Blueray z PS3 sredni (denerwuje ziarno), lecz trailery z pendrive koszmar. Te same zwiastuny z kompa poslaczonego do Bravii - bajka.
 
Do góry