Kierownica do PS3

grg666

New member
masz 3 opcje w zaleznosci od budzetu :

Bezapelacyjnie najlepsza i najdrozsza to Logitech G25 . cena ok 800-900 zl

Potem mozesz zastanowic sie nad Logitechem Driving Force Pro za polowe ceny G25 lub mozesz poczekac az wyjdzie kierownica Porsche ( ktora pewnie bedzie kosztowac dwa razy tyle)

Ja mam Logitecha Momo Racing podpietego do komputera i jestem super zadowolony ale po roku uzytkowania zmieniam na G25.

pozdrawiam
 

poprostujacol

New member
Driving Force Pro daje rade w zupełności. W g25 kolo kierownicy i pedaly rewelacja, zmiana biegów mocno srednia, pozatym to kierownica dla mocno wyczynowych graczy. Ja uzywam Driving Force Pro i jest rewelacyjna, stabilne kolo kierownicy daje pewnosc podczas jazdy.
 

dienekes' shade

New member
Witam.

Jeśli kasa nie jest problemem i planujesz poważne ściganie (czyt. stosowny play seat, najlepiej stały montaż itp) sięgnij po G25. To zdecydowanie najlepszy produkt tego typu. Osobiście korzystam z Driving Force Pro i jestem nią zachwycony. W moim przypadku, wystarcza w zupełności.

G25 można wyrwać już za 788 zł (sirius.pl, zdaje się...), natomiast DFP to wydatek 328 złych (lorien). DFP wycofano już z produkcji.

Jeśli możesz poczekać, wstrzymaj się z zakupem. Bodajże jutro na rynek wchodzi nastepca DFP - DF GT. Gejki (czyt. pedały :-D ) ma te same, niestety, ale posiada kilka usprawnień poczynionych pod kątem ps3 (min. ps3 button) i GT5: P (pokrętło do ustawień parametrów auta, "na biegu"). Z recenzji, które czytałem na zachodnich portalach wynika, że model GT ma ulepszony Force Feedback, który stawia tę kierkę pomiędzy DFP i G25. Niektórzy są zdania, że mechanizm zastosowany w Driving Force GT został zaadoptowany z G25. Różnica w cenie wynika z zastosowania znacznie tańszych materiałów (guma miast skóry i plastik w miejsce stali) i innej konstrukcji pedałów oraz braku sziftera.

Na produkt Porsche specjalnie bym się nie napalał, chyba że jesteś fanem marki i lubisz płacić za nic, czyt. za logo ;) a jeśli za różnicę w cenie pom. g25 i produktem sygnowanym koniem ze Stuttgartu można mieć play seat, to zwycięzca wyłania się sam :krol:

Pozdrawiam,

Radek
 
Do góry