PS3 z Singapuru ?

Mrugal

New member
Witam
W styczniu bede w singapurze i bede mial mozliwosc kupienia tanio konsolki :) Zdecydowalem ze bedzie to PS3. Jedyny minus to chyba to ze konsola jest NTSC ale w sumie gry sa bez regionu ale filmy... i wlasnie czy istnieje juz jakis patent na puszczenie filmow z innego regionu ? Tak wogole to czy wszystkie gry na PS3 sa wydawane z regionem i bez czy jak? Czy kupujac PS3 za granica nie trace gwarancji i moge ja egzekwowac na calym swiecie ?

pozdrawiam i gory dzieki ;]
 

rtx

New member
Mrugal napisał:
Witam
W styczniu bede w singapurze i bede mial mozliwosc kupienia tanio konsolki :) Zdecydowalem ze bedzie to PS3. Jedyny minus to chyba to ze konsola jest NTSC ale w sumie gry sa bez regionu ale filmy... i wlasnie czy istnieje juz jakis patent na puszczenie filmow z innego regionu ? Tak wogole to czy wszystkie gry na PS3 sa wydawane z regionem i bez czy jak? Czy kupujac PS3 za granica nie trace gwarancji i moge ja egzekwowac na calym swiecie ?

pozdrawiam i gory dzieki ;]
gry ps3- brak regionalizacji
filmy bd- region A,region ABC i niektóre Region B (zależne od wytwórni,ale nie wiem jak się zachowa obraz)
dvd- region 3 ntsc-j
gry ps2,psone- ntsc-j
gwarancja 12m- prawdopodobnie tylko z rachunkiem na terenie Sony Azja > asia.playstation.com
zasilanie- ok
 
Ostatnia edycja:
Do góry