ps3 podlaczone po HDMI

TOMEK0306

New member
witam czy po wlaczeniu ps3 tv powinien automatycznie przelaczyc sie na dane wejscie bo mam podlaczonego ps3 po HDMI i jak wlacze konsole to niestety ale musze sam z pilota w tv wybrac zrodlo a np. w przypadku urzadzen podlaczonych po SCART tv sam przelacza sie na dane wejscie i po wylaczeniu urzadzenia wraca do poprzednio ogladanego programu czy moze byc to wina kabla.prosze o pomoc
 
Ostatnia edycja:

TOMEK0306

New member
dziwne to taki polaczenie jak HDMI powinno przelaczac ciekawe jak jest z polaczeniam componentowym po a tym w tv w opcjach gdzie mam urzadzenia polaczone po hdmi niemam nic zaznczone niewiem czy tak mam byc czy moze to wada piszcie swoje opinie jak macie polaczona konsole z tv i sprzetem audio
 

Michal1064

New member
siemano


Mam konsolkę od niedawna i sam się zastanawiałem nad tym ale jestem kolejną na forum osobą która przełącza z pilota

mam Samsung LE37M87BD
 

Centosz

New member
Ja tez musze przełączac z pilota.Miałem podłączoną ps3 najpierw przez component a teraz mam przez HDMI.Sytuacja sie nie zmianiła.
 

TOMEK0306

New member
i tak juz bedzie dziwne ale PS2 jakos sie przelaczala a PS3 tego nierobi podobno brak zgodnosci z HDMI-CEC ciekawe jak maja uzytkownicy X-BOX
 

mataman

New member
Bez reklam
Xbox 360 też nie przełącza telewizora. Nie wiem jak jest z innym urządzeniami bo xbox to jedyny mój sprzęt na HDMI
 
Do góry