NFS Prostreet, wiesza się ??

dienekes' shade

New member
Witam.

Jestm szczęśliwym posiadaczem PS3. Przed paroma minutami, podczas sesyjki w NFS ( parę minut od włączenia konsoli ), w trakcie wyścigu gra zawiesiła się:confused::confused::confused:. Podczas wyprzedzania przeciwnika na ekranie pojawił się napis " LOADING..." i...d.u.p.a:x "Jak to możliwe??!!" pomyślałem, toż to nie PieC, żeby się wieszać!

Czy ktoś napotkał już takie zjawisko?? Czy winą obarczać marny port, czy konsolę??

Pozdrawiam,

Radek
 

nermal

New member
Nie wiem jak z Pro Streetem, ale ja jak gralem w Assassins Creeda to także miałem chyba 3 zwiechy. Nie wiem czego to byla wina. Aj tam zdaza sie..:rolleyes:
 

marcin0903

New member
W przypadku Assassina to wina gry, sam Ubi się do tego przyznał i wypuścił patcha, dzięki któremu podobno gra się mniej wiesza, co do Pro Streeta, to nie mam pojęcia, może to również wina gry, jak tak to powinien się za niedługo jakaś łatka ukazać.
 

dienekes' shade

New member
Gdybym grał w AC, byłbym w tej sytuacji spokojniejszy ;) Tzn. wiem o tym, że gra, choć piękna, nie pozbawiona jest błędów. Inaczej sprawa ma się w przypadku NFS, bo nie spotkałem się z podobną wpadką, ani na krajowych, ani na zagranicznych forach.
Po zawieszce, odpaliłem konsolę raz jeszcze i przez kilka godzin śmigałem aż miło. Widocznie natrafiłem na błąd w grze. Oby pierwszy i ostatni:roll:

Pozdrawiam i życzę grania wolnego od bugów :eek:k:

Ps. Wysłałem maila do producenta, ze stosowną informacją. Jeśli to nie odosobniony przypadek, może faktycznie wypuszczą patcha. Cholera, zaczyna się robić jak z PieCami :???::???::???:
 
Do góry