Dualshock 3

Liptonosz

New member
Bez reklam
ktoś już ma dualshocka 3 ? Warto go kupic nie warto?

Cięższy jest niż ten dodawany do ps3 ?
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
O tak zapomniałem o tym, solidniejszy!!! Wibracja jest wielkim ułatwieniem wwielu grach ,zwłaszcza jak dostajesz kulke z gnata :D w wyścigach jazda po poboczu jest podkreslana wibracja .Co tu gadac pad bez wibry to dla mnie niedosyt.
 
Ostatnia edycja:

drosophilia

Active member
Bez reklam
Liptonosz napisał:
gdzieś wyczytałem że dualshock 3 reaguje na ruchy ? o co w tymc hodzi? jak to wykorzystać?


heh, A Ty sie z choinki urwales???:) reaguje na ruchy tak samo jak i six axis, ma wbudowane zyroskopowe czujniki ruchu, ot to!!!
 

Ogr

New member
Bez reklam
Nic nie trzeba ustawiac ,jak gra posiada ta opcje to sama da ci znac kiedy uzyc tego .Jak dla mnie to niepotrzebny bajer:)
 

BaRiBaL

Member
W niektorych grach trzeba ustawic aby wykorzystywala "zyroskop", np. w Burnout Paradise, Go Ski. Sa takze gry w ktorych bez zyroskopu grac sie nie da - Super Rub A Dub czyli kaczki badz swietny fl0w.

DS3 to sixaxis wzbogacony o wibracje, oficjalnie w Polsce OIDP od dzis ale ceny nie znam, zamowilem sobie czarnego na ebay'u w przeliczeniu za 120zl. Sa jeszcze biale i srebrne.
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Ok dzięki za info. Byłem w sony i nie znają ceny jaka ma byc na DS3 oraz kiedy będą go mieli w sprzedaży. Myślę, że go niebawem kupię tylko musze pomyślec skąd:)
 

mataman

New member
Bez reklam
Nie widziałem tam takiej opcji. Ale skoro nie sprawdza sie to w motorstorm to tym bardziej nie sprawdziło by się w GT.
 
Do góry