Smasung LE-46M86BDX PS3 czy XBOX360 do tego?

Saaint

New member
Nie moge sie zdecydowac co kupic do TV Smasung LE-46M86BDX full hd. PS3 czy XBOX360. Na ktorej konsoli gry beda ladniej wygladaly w FULL HD ? Za PS3 przemawia blue ray, z kolei xbox jest tanszy, takze gry no i mozna niedrogo dokupic czytnik hd dvd. Sam nie wiem co wybrac. HELP ! Slyszalem opinie ze xbox jest na teraz a PS3 to jednak przyszlosc ?
 

noise

New member
Saaint napisał:
Nie moge sie zdecydowac co kupic do TV Smasung LE-46M86BDX full hd. PS3 czy XBOX360. Na ktorej konsoli gry beda ladniej wygladaly w FULL HD ? Za PS3 przemawia blue ray, z kolei xbox jest tanszy, takze gry no i mozna niedrogo dokupic czytnik hd dvd. Sam nie wiem co wybrac. HELP ! Slyszalem opinie ze xbox jest na teraz a PS3 to jednak przyszlosc ?

Gier HD chyba jest troche wiecej na ps ale moge sie mylic. Nadal ich malo a roznica nie jest az tak wielka.
360 i ps3 ma podobne mozliwosci. duzo prosciej pisze sie i pislao na 360 gry i moze tu jego przewaga. Pamietaj ze to microsoft ktory ma czesto duzo wiecej do powiedzenia niz sony.
Konczac obie konsole sa swietne. Spojrz na gry (tytuly) i zdecyduj jakie Ci bardziej pasuja.
Ja bym wybral xbox
 

mataman

New member
Bez reklam
Zawsze wydawalo mi sie ze konsole wybiera sie w oparciu o gry jakie na nia sa a nie pod tv. No daj spokoj
 

Trunk

New member
hah... to tv sie wybiera pod konsole a nie konsole pod tv.
Ja wybralem PS3. Mialem ten wybor i nie zaluje - porownalem awaryjnosc, gry (nadchodzace i te juz na polkach), sterowanie (kochany pad ;* Sonego) i jakosc/cena. Grafika sie niczym nie rozni ale PS3 jest.. hmm...
Xbox jest z epoki kamienia... a PS3 to juz epoka brazu (a moze nawet zelaza).
Jesli myslisz o przyszlosci - zainwestuj w Ps3.
 

Michal1064

New member
Cześć, moja sytuacja była identyczna. Długo się zastanawiałem co do TV HDredy czy FullHD - wcześniej się zdecydowałem na PS3
Jeżeli mogę ci pomóc to:

1:Wybór konsoli
Faktycznie PlayStation 3 jest tańsze. Nie zwariowałem - porównałem sprzęt. Weszedłem z założenia że jak kupuję cały system rozrywki do domu to ma to być najlepsze na co mnie stać i co jest na rynku. Do Xa musialbyś dokupywać HDDVD, porównałem opinie o awaryjności, poznałem zalety opisywane przez właścicieli Xa i PS3 (już ktoś pisał na tym forum o niezrozumiałym oczernianiu konsoli PS3 - podpisuje się pod tym obiema rękami) Zastanów się czy w naibliższym czasie (2-3 lata) będziesz zmieniał konsolę jeżeli nie chcesz lub nie będziesz mógł to weź na pewno PS3
Gry - są ważne ale przecież nie kupisz i 40 od razu tylko te 2-3 na początek co cię interesują a później no to chyba nowości. Ja osobiście jestem jeb***ty na punkcie futbolu więc myślałem że będę grał tylko w fife. Jeszcze konsoli nie rozpakowałem a już myślę o Airborn'ie i Assasins Dreed

2: Tv
Niestety mam dość mały pokój dlatego wyszedłam z założenia że 32" to max bo ooprócz gir=er kupuję tv NSport. Dzięki Bogu zmieniłem zdanie po wizytach w sklepach i na tym serwisie i biorę 37" oczywiście FullHD
Wszystkie nowe gry które mnie zainteresowały wyszły w 1080p
Jeżeli masz dostatecznie duży pokój bierz tą 46 fullHD

3:Nagłośnienie
Do kompletu wziołem kino domowe Samsunga HT-TX250r
Wszystkoprzyjedzie we czwartek ;-) huuuuuuura

Przemyśl wszystko dokładnie, nie sugeruj się innymi podpowiedziami (również moją) bo to tyędziesz grał na tym sprzęcie co kupisz.
 
Do góry