PS3 a gry w 1080p

besy

New member
Witam

Czy wiecie gdzie mozna uzyskac informacje ktore z wydawanych gier obsluguja rozdzielczosc 1080p?

Dzieki
Bs
 

mtabak

New member
Jest też kilka gier które chodzą w 1080p tylko po uprzednim skonfigurowaniu złącza HDMI (wyłączenie supportu dla 720p) - np. ostatni Assasin's Creed
 

lampik

New member
Witam, mam tv LCD Sharp LC-42XL2E i sam rozpoznaje rozdzielczość w jakiej gra jest zrobiona i w takiej ja wyswietla np.Ridge Racer 7, Call of Duty 4, Lair to niektóre gry które chodzą w 1080p.
 

kubeu

New member
lampik - pytanie: czy widzisz różnicę między 720p a 1080p? słyszałem opinie, że przy 42" nie uświadczysz poprawy jakości...
 

noise

New member
mala uswiaczysz jak usiadziesz powiedzmy 2m przed 42" calowym ekranem.
nie oczekuj wielkiej rozniczy np. takiej jak pomiedzy sygnalem SD a 720p. To juz tyko delikatna poprawa. 720p jest juz naprawde dobrej jakosci i do 50" wlasnie taka powinna Cie interesowac najbardziej.
 

avidya

New member
Ja z kolei slyszalem, że różnicę będzie widać z okolo 2-3 metrów przy rozdzielczości OD 40 cali. Niestety, nie mialem okazji sprawdzić.
 

Romanesku

New member
Różnice widac na grze Ninja Gaiden Sigma. Grałem najpierw na 40 Samsung Hd Ready potem na 46 Sharp FullHd.Widac różnicę w detalach zwłaszcza tła.
 

Jack3

New member
Witam.Grałem w Call of Duty 4 na Sony 40W3000 w 720p i po przełączeniu na 1080p różnica była wielka !
 
Ostatnia edycja:
Do góry