Sklepy internetowe z grami do PS3

Thomy

New member
Witam
Jeśli znacie jakieś dobre i sprawdzone sklepy internetowe z grami na PS3 to proszę podzielcie się informacją:blagam:
 

Mistic

New member
Ja zawsze kupowalem w sklepie ULTIMA, w zasadzie od mojej pierwszej PlayStation, potem PS2 no a teraz PS3 czyli od daaawna, jezeli kupisz pare gierek u nich to mozesz liczyc na rabaciki itp.
Pozdrawiam
 

Mistic

New member
Hmm, ja wiem czy tak taniej taniej moze o 15- 20 zł, mowie o nowych grach, ale doliczmy koszty przesyłki i wyjdzie to samo, warto zauważyć że wiekszość sklepów przy zamówieniach powyzej 200zł przesyłke daje gratis, wiec wychodzi na to samo a sklep mimo wszystko pewniejsze źrodło niż allegro, poza tym na allegro tez duzo sklepow sie oglasza.
Pozdrawiam.
 

balthier

New member
Mistic napisał:
Hmm, ja wiem czy tak taniej taniej moze o 15- 20 zł, mowie o nowych grach, ale doliczmy koszty przesyłki i wyjdzie to samo, warto zauważyć że wiekszość sklepów przy zamówieniach powyzej 200zł przesyłke daje gratis, wiec wychodzi na to samo a sklep mimo wszystko pewniejsze źrodło niż allegro, poza tym na allegro tez duzo sklepow sie oglasza.
Pozdrawiam.

Nie jest tak jak mówisz, trzeba uważnie przeszukiwać aukcje. Przykłady:
Kupiłem grę NBA: Street Homecourt za 140 zł razem z przesyłką, gra była nowa w folii. W sklepie kosztuje chyba ok 220 zł.

Kupiłem Motorstorm nowego w folii za 119 zł, teraz nawet widziałem niedawno na allegro nowego w folii za 75 zł, a w sklepie kosztuje chyba ok 200 zł.

Wszystkie gry oczywiście po angielsku, to są tylko przykłady z moich transakcji . Na allegro gry są dużo tańsze !
 

kber81

New member
Ja albo kupuję u tego sprzedawcy (Hong Kong), http://www.ukofferhouse.com/
będę sprawdzał również wymieniony wyżej play-asia (arcade stick):


albo w empik.com - w przedsprzedaży i jak mam kupony obniżające cenę. Czasem można wyhaczyć całkiem niezły deal np. Heavenly Sword za 170 zeta jest już w granicach zdrowego rozsądku.

Jeśli chodzi o sklepy dedykowane to trochę drażni mnie fakt, że często sprzedają importy z USA po europejskich cenach a jak wiem, że ktoś na jednej grze ściąga extra 30% - 40% to mnie to trochę boli. No ale to wybór każdego kupującego i jeśli ktoś nie importuje to mu w zasadzie bez różnicy ile sklep na tym zarabia bo on sam płaci to samo.
 

kber81

New member
balthier napisał:
Nie jest tak jak mówisz, trzeba uważnie przeszukiwać aukcje.
Kupiłem grę NBA: Street Homecourt za 140 zł razem z przesyłką, gra była nowa w folii. W sklepie kosztuje chyba ok 220 zł.

Zgadza się. W polskich sklepach nie ma czegoś takiego jak obniżka na stare gry. W całym znanym wszechświecie można kupić Fight Night Round 3 czy Oblivion za około 100 zł a u nas wciąż straszą ceną 249 a nawet 269 zł. Do niedawna nawet VF5 chodził za ponad 200 zeta w sklepach. Duża ilość aukcji na allegro to importy z USA z narzuconą marżą w granicach zdrowego rozsądku także ja osobiście uważam, że jest to całkiem rozsądny sposób na zakup gier.
 

brzoza1975

New member
marcin0903 napisał:
Polskie:
www.sklep.psxextreme.pl - zawsze tam kupuję i jestem zadowolony
www.ultima.pl - kupiłem tam kilka rzeczy jest ok.
www.robson.pl - nie wiem jak inni, ale kupiłem tam swojego czasu GTA: LCS na PSP i byłem zadowolny

Zagraniczne:
www.play-asia.com - sam nie kupiłem tam nic, ale wg. osób które kupowały tam wszystko jest OK (trzeba się liczyć z długim terminem dostarczania paczki - jest ona wysyłana z Azji)
Witam!
Podpisuję się pod tym.Polecam Ultimę i Sklep PSXEXTREME.Kupuję u nich od trzech,czterech lat i jestem zadowolony z zakupów.Śledzę na bieżąco ich oferty i mają naprawdę spory wybór jeżeli chodzi o PS3.W obu sklepach warto zwrócić uwagę na preordery gier(cena+dotrzymywanie terminu realizacji)Pozdrawiam
 

kubeu

New member
W wymienianym powyżej sklepie play-asia mamy 3 rodzaje gier:
- US
- Asia
- Japan

Mimo zapewnienia "No Region Protection" muszą się chyba czymś różnić (nie wiem - może chociażby pudełkiem ;-), true? Wskazywać może na to cena - różnica przy GT5 Prologue to kilka USD.
Czy każda z tych wersji pójdzie na europejskiej konsoli?
Jednym zdaniem: którą wybrać? :)

Dzięki i pozdrawiam.
 

kber81

New member
Właśnie zamówiłem Unreal Tournament III w games-asia. Jak przyjdzie to zamieszcze post jak się udała (bądź nie) transakcja. Pzdr, kber81

@ kubeu

Różnica sprowadza się do okładki i języka (angielski w większości wydań jest jednak obecny). Azjatyckie wersje są zawsze tańsze bo okładka z krzaczkami nie każdemu przypada do gustu.
 
Ostatnia edycja:

Buziek

New member
kber81 napisał:
Różnica sprowadza się do okładki i języka (angielski w większości wydań jest jednak obecny). Azjatyckie wersje są zawsze tańsze bo okładka z krzaczkami nie każdemu przypada do gustu.

I to jest jedyna roznica? Denerwuje mnie to, ze taniej jest sprowadzac gry z Azji niz kupowac w Polsce i wspierac rodzimy rynek. Dla mnie ceny gier powyzej 200 zl to po prostu przegiecie, dlatego zastanawiam sie nad sprowadzaniem gier z Azji. Ale tez nie jestem do konca pewny, ze azjatyckie gry sie nie roznia od naszych - moglby ktos, kto ma na ten temat wiecej informacji (np. porownywal te same gry w wersji EU i Azjatyckiej) sie wypowiedziec i rozwiac wszelkie watpliwosci? :)
 

kber81

New member
Buziek napisał:
Ale tez nie jestem do konca pewny, ze azjatyckie gry sie nie roznia od naszych - moglby ktos, kto ma na ten temat wiecej informacji (np. porownywal te same gry w wersji EU i Azjatyckiej) sie wypowiedziec i rozwiac wszelkie watpliwosci? :)

Różnice zwykle nawet jeśli są to ich nie zobaczysz. Zwykle na każdej płycie BR jest kilka wersji gry i po rozpoznaniu systemu jest ona instalowana dla odpowiedniego regionu. Najlepszym przykładem jest Ratchet and Clank jeśli kupisz amerykańską wersję i uruchomisz ją na japońskim PS3 to będziesz miał lekko inną fabułę i Ratcheta z debilnymi brwiami i mangowymi oczami. Innym przykładem jest Uncharted, które na japońskich konsolach uruchamia się ocenzurowany. Reasumując kluczem jest wersja PS3 a nie gry. Są to informację z pierwszej ręki, ponieważ moja znajoma z Holandii ma obie wersje ps3 i bawiła się w porównania. Sprawdź ten topic:

http://vgchartz.com/forum/thread.php?id=10656

W kilku przypadkach jak np. Ninja Gaiden Sigma wersje USA są brutalniejsze. Są to jednak sporadyczne różnice. Jeśli gra ma język angielski to wal śmiało.
 

Romanesku

New member
Ja chciałem kupic Unreala w PlayAsia i nic z tego . Piszą ze
This item is not available for shipping to
European Union
Iceland
Liechtenstein
Norway
 

kber81

New member
Romanesku napisał:
Ja chciałem kupic Unreala w PlayAsia i nic z tego . Piszą ze
This item is not available for shipping to
European Union
Iceland
Liechtenstein
Norway

Interesujące, w którym momencie wyświetliło Ci info, że nie wyślą? Ja nie miałem, żadnych problemów...
 

Romanesku

New member
Przy każdym tytule gry na PS3.Np.Call of Duty 4: Modern Warfare
Activision
Compatible with PlayStation3™
usa.gif
No Region Protection
In stock, usually ships within 24hrs
Price: US$ 64.90 (~44.71 EUR)
or
save for later
This item is not available for shipping to

European Union
Iceland
Liechtenstein
Norway
Co dziwne jak chciałem kupic gre jakis tydzien temu to było ok. do momentu podania adresu i maila.
 
Ostatnia edycja:

kber81

New member
Romanesku napisał:
Przy każdym tytule gry na PS3.Np.Call of Duty 4: Modern Warfare
Activision
Compatible with PlayStation3™
usa.gif
No Region Protection
In stock, usually ships within 24hrs
Price: US$ 64.90 (~44.71 EUR)
or
save for later
This item is not available for shipping to

European Union
Iceland
Liechtenstein
Norway
Co dziwne jak chciałem kupic gre jakis tydzien temu to było ok. do momentu podania adresu i maila.

Zaszła pomyłka - wpisałem złą nazwę sklepu. Zamówiłem w games-asia:

http://www.games-asia.com/unrealtournamentiii-p-3017.html?cPath=82_86

;)
 

macek

New member
Bez reklam
no to ja juz z tamtad zamawialem powinno przyjsc lada dzien cena jest kazda inna w zaleznosci od regionu np.medal
 

yaca88

New member
Witam,
mam pytanie odnośnie tego sklepu games-asia.com. Czy ludzie stamtad wysylaja paczki jako gift i nie ma potem problemów z cłem?? i jeszcze jedno, czy bez problemu moge zaplacic PAYPAL'em za przesylke??

Pozdrawiam
yaca
 
Do góry