POMOCY! Nie wiem cholera jak podlaczyc ps3 do netu

Gozel

New member
Najprostsza odpowiedź - przez zwykły kabelek ethernet:grin: U mnie to funkcjonuje naturalnie przez router, bo net mam podłączony również do kompa.
 

mariof

New member
Bez reklam
i jeszcze jedno. W zależności od konfiguracji sieci lokalnej mogą być potrzebne indywidualne ustawienia (jest taka zakładka w menu konsoli). U mnie było to konieczne. Wtedy należy spytać admina o te ustawienia (IP, maska podsieci, brama domyśłna)
 

-AS-

New member
Mozesz podlaczyc konsole rowniez bezprzewodowo (ja tak mam podlaczona), jak masz odpowiedni router. Procedura jest wlasciwie ta sama, z tym ze, oczywiscie, nie musisz przeciagac zadnych kabli. W ustawieniach konsoli wybierasz polaczenie bezprzewodowe i reszte konfigurujesz juz tak samo.

Pozdrawiam
 

Golibroda

New member
-AS- napisał:
Mozesz podlaczyc konsole rowniez bezprzewodowo (ja tak mam podlaczona), jak masz odpowiedni router. Procedura jest wlasciwie ta sama, z tym ze, oczywiscie, nie musisz przeciagac zadnych kabli. W ustawieniach konsoli wybierasz polaczenie bezprzewodowe i reszte konfigurujesz juz tak samo.

Pozdrawiam

Mam podłączone do sieci "po kabelku", a jak to chodzi po wifi w porównaniu do kabla. Jakie odczucia z użytkowania ?

Pozdrawiam
Piotr
 

reters

New member
Mam podłaczona konsole po wi-fi routerem Linksys WAG325N (moc sygnalu 100%) Smiga wszystko elegancko.Przedtem mialem podłaczona konsole przez kabelek i ja nie dostrzegłem żadnej róznicy.Pewnie dlatego ze mam wlasnie moc sygnalu 100%:)
 

-AS-

New member
Golibroda napisał:
Mam podłączone do sieci "po kabelku", a jak to chodzi po wifi w porównaniu do kabla. Jakie odczucia z użytkowania ?

Pozdrawiam
Piotr

Ja również mam moc sygnału 100%, net na konsoli chodzi bezproblemowo. Ściągam dema, filmiki, czasami nawet używam przeglądarki (rzadko) i wszystko śmiga jak powinno :eek:k:

Pozdrawiam
 
Do góry