ps3 a internet

pete1

New member
witam. czy ktos mi moze pomoc i powiedziec jak podlaczyc ps3 do internetu? z gory dziekuje. jestem swiezy w tym temacie
 

Golibroda

New member
pete1 napisał:
witam. czy ktos mi moze pomoc i powiedziec jak podlaczyc ps3 do internetu? z gory dziekuje. jestem swiezy w tym temacie

Nikt Ci tutaj nie poda dokładnego przepisu na sieć jak nie wie jaką masz strukturę internetu w domu.
Możesz udostęonic net via swój komputer poprzez kartę sieciową (bądź drugą), przez urządzenie o nazwie ruter albo AP, badź wpiąć w pudełko od operatora kablowego (jeśli jest wielowyjsciowe -switch) i masz dodatkowe adresy IP.
Po stronie konsoli w zakładce konfiguracja sieci wybrać sieć przewodową lub bezprzewodową i wpisać odpowiedzie "numerki"

Temat rzeka.

Pozdrawiam
Piotr
 

grzesiek22_86

New member
jak podlączyć net

witam wszystkich mam pytanko kupiłem konsole ps3 40hdd no i chce podlączyć do niej neta mam radiuwke no i musze zarejestrować karte z konsoli zeby muc włączyć net w niej jak mam znaleść numer maski tej karty jak zrobić zeby mi śmigal net normalnie itd pozdrawiam prosze o szybką odpowiedz prosze o odpowiedz na e-maila najlepiej podaje grzesiek22_86@o2.pl pozdrawiam
 

gregorp

New member
Ile można powtarzać-ludzie nauczcie się pisać bez błędów.-To w kwestii formalnej.

Co do pytania to:
po 1. to nie jest maska tylko MAC Adres;
po 2. może by kolega łaskawie spróbował wyszukać w internecie a nie na łatwiznę idzie.
Tutaj jest instrukcja jak znaleźć adres mac w PS3:
http://rcc.bgsu.edu/info/PlayStation_3_MAC_Address

Nastepnym razem proszę trochę "pogoglać" ;-) zanim się zada takie pytanie.
Pozdrawiam
 
Do góry