POMOCY! Nagły brak kompatybilności z PS2

Gozel

New member
Posiadam PS3 wersje jescze tą 60GB. Wczesniej noralnie pykałem sobie w Fight Night 3 w wersji na PS2. Działała bez problemu. Jednak 2 dni temu zauważyłem że PS3 mi sie wiesza po włożeniu płytki z ta grą. Czy to mozliwe żeby było to spowodowane aktualizacją softu na 2.01. Zaznaczam że filmy na DVD działają a innych gierek na PS2 nie mam żeby sprawdzic. Z góry dziekuje za pomoc.
 

grg666

New member
Tak to mozliwe, ludzie zglaszaja rozne problemy z 2.01
Powinni to rozwiazac tak jak zawsze to robia, czyli kolejnym update'em software'u ktory, znajac zycie, pojawi sie pewnie niedlugo.
 

balthier

New member
Gozel napisał:
Posiadam PS3 wersje jescze tą 60GB. Wczesniej noralnie pykałem sobie w Fight Night 3 w wersji na PS2. Działała bez problemu. Jednak 2 dni temu zauważyłem że PS3 mi sie wiesza po włożeniu płytki z ta grą. Czy to mozliwe żeby było to spowodowane aktualizacją softu na 2.01. Zaznaczam że filmy na DVD działają a innych gierek na PS2 nie mam żeby sprawdzic. Z góry dziekuje za pomoc.

Ja akurat nie mam tego problemu. FF X chodzi tak samo jak przed aktualizacją softu na 2.01. Może ten problem dotyczy tylko niektórych gier.
 
Do góry