pip?

aslema

New member
do 3 kola tyle kaski mam witam.rozgladalem sie za tv lcd(32 cale) do next genow tj. x360 i ps3 ( mam zamiar tez ogladac tv na sygnale analogowym, a w przyszlosci cyfrowym).

o to moje mysli i pytania:

- rozdzialka 768p ( full hd odpuscilem, bo i tak na razie jest tylko kilka gier w 1080p, a max rozdzialka w telewizji cyfrowej to 720p, wiec po co mam placic wiecej kaski za tv, xbox360 ma 720p, ale mozna podbic do 768)

- 100hz czy tv z malyl czasem reakcji?
pan w sklepie powiedzial, ze 100hz wazne jest tylko przy sygnale analogowym, inny pan w tym samym sklepie, powiedzial ,ze 100hz wazne jest przy sygnale cyfrowym. zakrecili mnie.napisze o co sie rozchodzi mi, o SMUGI, zeby ich nie bylo. moze olac te 100hz i kupic tv z czasem r. 6ms? prosze o wyjasnienie

-chociaz w mojej bibli PSX EXTREME nr 120 polecali samsungi, ja sobie upatrzylem sharpa LC32WD1E z czasem 6ms (nie ma 100hz) ,ale ten tv nie ma przeplotu PIP. lub Samsung 32cale seri R ( tyle, ze slyszalem, nie widzialem, ze slabo radzi sobie z biela, a na slowacji tyle sniegu:D)
ktory wybrac, kto zna sie lub MIAL TEN SAM DYLEMAT?

PYTANIE NAJWAZNIEJSZE:
o co chodzi z pip i na co ma wplyw i w jaki sposob, przypomne, ze ten ma mi slyzyc do next genow i do ogladania tv( sygnal analogowy).


Z GORY DZIEKUJE ZA POMOC
ps: im szybciej ja od was uzyskam, tym predzej spotkamy sie na xboxlive


pokoj :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
do 3000:
Sharp 32 Wd1 , JVC 32 G 80 , Toshiba 32 C 3500
ale w 100 hz - masz 32 LX 700 Panasonic , 32 D 3000 Sony, 32 RD2 Sharp, 32 P 80 JVC, 32 R 3000 Toshiba - ale musisz sięgnać głębiej do kieszeni :D
 
Do góry