ps3 Theme

-AS-

New member
krecha2 napisał:
www.ps3-themes.com na tej stronie mozna pobierac skorki do ps3 , czy wiecie jak je zainstalowac do ps3 , proboalem nagrac na plytke i zgrac ale sie nie dalo jakies pomysly?

Są 2 sposoby:

1. niektóre da się wgrać otwierając wybraną stronę z theme, którą chcesz wgrać, w przeglądarce w PS3 i kliknij download;

2. ten sposób jest jednak pewniejszy - musisz użyc przenośne urządzenie USB stick (memory pen); ściągnąć te skórki (themes) na PC'ta, które Ci się podobają, podłącz USB pen do PCta, utwórz na nim (USB Pen) katalog PS3 i podkatalog THEME (czyli będzie to wyglądało tak PS3\THEME) i wgraj do tego podkatalogu wszystki pliki ze skórkami; potem podłącz USB pen do konsoli i zainstaluj.

Jak coś Ci nie będzie działało pogrzeb w necie, powinieneś znaleźć dużo informacji na ten temat. Ja osobiście jeszcze tego nie robiłem.

Pozdrawiam

PS. http://www.allps3themes.com/ - ta stronka jest też nienajgorsza
 

ps_user

New member
Bez reklam
krecha2 napisał:
a czemu nie da sie tego zrobic z plytki ? a 2 sprawa nie mam podlaczonego ps3 do neta i jak moge updatowac firmware ?
Firmware może ściągnąć poprzez PC i zgrać na pamięć USB. Następnie, w opcji Update wybierz "Storage Device" ;)

Niestety, wydaje mi się że na oficjalnej stronie PS3 update pojawia się z delikatnym opóźnieniem.
 
Do góry