Problem, Dylemat Samsung LE19R71BX/XEU

eclipse05

Banned
Witam

Jestem wlascicielem lcd/tv samsunga le19r71b (le19r71bx/xeu) http://www.samsung.com/pl/products/television/tfttv/le19r71b.asp... Chce zakupic PS3 tylko nie wiem czy taki zestaw bedzie dzialac. Problem dokladnie polega na tym ze moze i jest to panoramiczna 19"ka o rozdz 1440x900 ale wg producenta nie jest ona HD-Ready :hmm: :/ wiec juz popadam w obled i nie wiem co z tym fantem robic dalej:confused:. Zalezy mi na tym, by moc na ps3 pograc w trybie 720p bo i wlasnie po to kupilem ten monitor (przy zakupie w sklepie widnial jako HD-Ready i 5ms... oczywiscie to byl kit) Na forach UK znalazlem informacje ze Samsung pisze ze nie jest to HD-READY bo nie ma HDMI, ale 720p dziala przez DVI-D. Problem w tym ze co wypowiedz to zdania sa sprzeczne i dlatego tak bardzo potrzebuje pomocy ;( Nie znam sie na uwczesnych standardach...
Zerknijcie na schemat podlaczenia http://downloadcenter.samsung.com/content/EM/200609/20060913182519906/EN/4_sub.htm
Jak mozna zauwazyc w pierwszym punkcie "DVI does not support PC function" wiec po co ono w ogole jest? Tylko do DVD? wiec sygnal na DVI z kompa rozni sie od tego z DVD rowniez przez DVI??? W takim razie co z konsola PS3? Czy je da sie tam podpiac (kabel HDMI->DVI-D, dzwiek na chinche)? DVD niby zadziala, komp nie zadziala (choc niby DVI bylo zrobione dla potrzeb branzyIT). Nie mam mozliwoscia sprawdzenia osobiscie tego czy zadziala, czy tez nie :(
Sprawa dla mnie jest naprawde bardzo zagadkowa.
I czy w ogole jest sens grania w PS3 z odswiezaniem 8ms, czy to tylko "marnowanie sprzetu"?
 
Ostatnia edycja:

kosek2

New member
pomijam fakt ze granie na ps3 z wykorzystaniem 19" televizorka podchodzi pod masochizm... mozna kupic kabel HDMI-DVI i tak naprawde konsoli wszystko jedno co jest po drugiej stronie kabla, ją tylko interesuje ze obraz ma pchac przez HDMI. Jesli samsung na DVI obsluguje 720 to taka rozdzielczosc powinna byc mozliwa do osiagniecia za pomoca takiego kabla. To tylko teoria - dobrze by bylo jakby wypowiedzial sie ktos kto ma jakis sklep i by to przetestowal :)
 
Do góry