ps3 a filmy z komputera

krecha2

New member
witam stalem sie posiadaczem ps3 i mam pytanie gdzie sprawdzic jaki mam firmware? 2rzecz to czy da sie odpalic jakies filmy z komputera nagrane na dvd?
 

Centosz

New member
Wejdz w SETTINGS->SYSTEM SETTINGS->SYSTEM INFORMATION i masz jak na dłoni.
Co do filmów to jeśli chodzi o dvd to będą chodziły na ps3, a jeśli ci chodzi o divixy to narazie niestety.Opcja oglądania divixów ma sie pojawic w nastepnej aktualizacji.
 

krecha2

New member
Dzieki ! posluchajcie podlaczylem kablem HDMI ps3 z tv sharp x20e wlaczylem spidermana 3 na dvd obraz ok tylko ze jak podejde bardzo blisko to na calej powierzchni filmu mam proste jak od linijki ,przezroczyste pasy ? co to jest czy to przez kabel? film dvd ps3 puszcza w trybie 1080p 50 hz (przynajmniej tak pisze) powiedzcie o co chodzi z tymi paskami sa zauwazalne z odleglosci 20 cm pozdrawiam!
 

Golibroda

New member
krecha2 napisał:
Dzieki ! posluchajcie podlaczylem kablem HDMI ps3 z tv sharp x20e wlaczylem spidermana 3 na dvd obraz ok tylko ze jak podejde bardzo blisko to na calej powierzchni filmu mam proste jak od linijki ,przezroczyste pasy ? co to jest czy to przez kabel? film dvd ps3 puszcza w trybie 1080p 50 hz (przynajmniej tak pisze) powiedzcie o co chodzi z tymi paskami sa zauwazalne z odleglosci 20 cm pozdrawiam!

Spróbuj podać sygnał z innego złącza Video, jak pomoże to spróbuj zmienić kabel HDMI (może - niekontakt, kiepska konstrukcja)

Pozdrawiam
Piotr
 
Do góry