Ps3 + TV (jaki?) + zestaw audio(jaki?)

strugo

New member
Witam,
Z góry mówię, że jestem dość "zielony" w tych sprawach. Więc mam zamiar zakupić sobie PS3 z konkretnym TV i konkretnym zestawem audio:) Mam pokój bardzo mały (mieszkam z rodzicami)... otóż: 6m(długość) na 5m(szerokość). Mogę również dodać, iż mam do wydania całkiem sporą sumkę, więc cena "raczej" nie gra roli:) myślę, że TV 42 cale byłby wystarczający... lecz mogę się mylić. I tutaj nie wiem czy lepsza plazma czy LCD:hmm:. Planuje w niedalekiej przyszłości wykupić N'ke. Chciałbym aby ten TV był bardzo dobrym wyborem na kilka lat:) Co do zestawu audio to myślałem o jakimś bardzo dobrym ampli i zestawem głośnikowym. Chciałbym aby ten sprzęt (TV + zestaw audio) był jak najbardziej przyszłościowy, więc w związku z tym liczę się z wydatkiem ok 20k. Pozdrawiam i myślę, że mogę liczyć na waszą pomoc. Strugo
 

agrippaOne

New member
jesli chodzi o audio mam pod swoja ps2 ONKYO SR504E (ampli) + dvd sp404E + Quadral Quintas5.0 podlaczona optykiem. Szukajac wczesniej zestawu myslalem przyszlosciowo czyli i o ps3. To zestaw dynamiczny i taki jeast najlepszym wyborem pod gry. Osobiscie jestem bardzo zadowolony i po dobrych kilku miesiacach odkad go mam nie raz jeszcze zrobie "usmieszek" z zaskoczenia8) koszt kolo 3000zl
 

strugo

New member
hmm... Ja już myślałem o jakimś ampli z HDMI typu ONKYO TX-SR 805/705/605 E lub PIONEER VSX-LX60 lub Yamaha RX-V4600 / RX-V861 / RXV 661 :) a jeśli chodzi o głosniki to JBL NORTHRIDGE CINE PACK (E80+EC25+E20+E150) lub JBL Northridge Movie 3 :) nie wiem jak grają bo niestety nie mam gdzie sprawdzić... mieszkam na wsi a do większego miasta mam ok 100km(do Łodzi). A co do telewizora do mogę dodać iż mam on też służyć do oglądania filmów BR i DVD :) pozdrawiam
 

Sydon777

Klub HDTV.com.pl
vip
Ja mam TV Sony full HD KDS-55A2000, tani duży i sprawdza się ze wszystkim. PS3 podłączony przez component a do kina domowego przez optyk. Odtwarzacz multimedialny HD Tvix wykorzystuje drugi component i drugi optik w amplitunerze. N-tv podłączona przez HDMI i trzeci optik w amplitunerze. Komputer na kablu DVI drugą stroną podłączony do TV przez drugie HDMI a z amplitunerem kablami dla sześciu kanałów. Nigdzie mi żadnych gniazd nie brakuje. Pokój 6x5m jest naprawdę aż za duży na ekran 55 cali. Dla mnie ten telewizor jest nie do pobicia żadną plazmą czy LCD. Nic się na ekranie nie wypala (logo) i nie ma najmniejszego smużenia, kolory są żywe, szczegóły obrazu oddane z najwyższą precyzją.
 

strugo

New member
Sydon777 napisał:
Pokój 6x5m jest naprawdę aż za duży na ekran 55 cali.

hmmm... zaciekawiłeś mnie tym stwierdzeniem. Poczytałem sobie o tym TV i największą jego wadą jest brak gwary i możliwość "spalenia"... To mnie właśnie od niego odgania. Ale zaciekawiłem się modelami LCD Sonego 52' X3500 i 52' W3000 i plazmami PIONEER PDP-LX5080D ; HITACHI P 50 XR01 i PANASONIC TH-50PZ700 :) to już wyższa półka cenowa i myślę, że taki zakup powinien być na kilka lat (tymbardziej, że nie mam stałej pracy) co możecie powiedzieć o tych modelach z PS3 :) ? Pozdrawiam
 

devil799

New member
ja mam Ps3 40G przez HDMI z Lg fullHD 37'' 37Lf, a dzwiek przez optyke do LOGITECHa Z5500 DIGITAL,nienarzekam choc wiem ze mistrzostwo swiata to to nie jest,jednak daje rade i jest tanio
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
Kup Logitech Z5500. 1100 zł.
Na parę lat masz spoko. I zawsze możesz ten tani system zastosować w innym celu.
Dziecko, działka itp.
UWAGA !!!
wejścia:
1 x coaxial
1 x optical
1 x 6xRCA
Ponieważ N-ka ma tyklo o-ticaj i PS3 też ma tylko optical więc dokupisz za ok. 50 zł moduł "optical to coaxial" i po sprawie.
Z5500 ma dekodery Dolby Digital i DTS.
Jako jedyny na rynku.
Brzmienie = 3+/4- (wystarczy - mocny bas)
Głośność = 5
Wszystko w skali 0-5
THX certyfikat OK !
 

grg666

New member
jesli chodzi o audio to posluchaj ^^ kolegow a jesli chodzi o tv i cena nie gra roli to TYLKO Pionieer 4280xd , jesli nie to Panas Pv700 . nad innymi sie nie ma co zastanawiac
 

Jack3

New member
Witam.Co do TV to polecam SONY 40X3000.Ja juz zamówiłem :) Grałem u kumpla w C.O.D.4 na 40W3000 w rozdzielczości 1080p :eek:k: To trzeba zobaczyć na własne oczy !!! Nie wyobrażam sobie jak to bedzie wygladało na X3000 ! Sony rządzi !!!
 
Do góry