Nowy Firmware 2.0

Mistic

New member
W czwartek 8 listopada, pojawi się update systemu oznaczony numerkami 2.0, również w tym samym czasie na PSN pojawi się demo znakomicie zapowiadającego się i wyczekiwanego tytułu, Uncharted: Drake's fortune.
Wracając do nowego firmwearu to ma on przynieść ze sobą zmiany czysto kosmetyczne ale naprawde cieszące, nowością ze strony technicznej i obsługi konsoli jest możliwość przesyłania plików HD między posiadaczami konsoli, a poniżej link który prezętuje możliwości nowego firmwearu, a raczej jego możliwośc zmieniania wylądu:
http://www.gamesradar.com/us/ps3/ga...07152123607099&releaseId=20060314115917309058
Pozdrawiam.
PS. Ciekawostką może być to że prz ponownym uruchomieniu konsoli bądź resecie, zmienia się motyw w tle.
 
Ostatnia edycja:

Sydon777

Klub HDTV.com.pl
vip
Nowy soft 2.0 rzeczywiście już jest dostępny - spodziewałem się czegoś więcej. Od dziś miał być dostępny także dla mieszkańców naszego kraju PS Store więc zarejstrowałem się podając dane zgodne z rzeczywistością ale po wejściu do Store otrzymałem informacje, że ten region nie jest obsługiwany. Więc jak to jest - usługa została dla nas udostępniona czy nie?

Z oficjalnych źródeł się dowiedziałem, że i owszem dzisiaj ale dopiero od 23:00
 
Ostatnia edycja:

Ru$lan

New member
Czyżby problemy z czytaniem???
W podanym linku masz wszystko na tacy, cytując ww link:
"PLAYSTATION®Store umożliwi dostęp do darmowych wersji demo gier przygotowywanych na PS3™, zwiastunów filmowych gier, filmów na Blu-ray oraz premier kinowych a także płatnych materiałów takich jak gry dla PSN, czy dodatki do gier na PS3. Polscy użytkownicy będą mieli możliwość korzystania z materiałów dostępnych dla wszystkich graczy w Europie."
 

Mistic

New member
Dokładnie ;) .... PSN daje spore możliwości, a jeżeli posiadasz PSP i nowy firmware 2.0 to można robić cuda np. włączyć konsole PS3 za pomocą PSP kiedy jesteś w pracy pobrać nowe dema i wyłaczyć, a gdy przyjdziesz do domu można już grać w nowe dema.
Pozdrawiam.
 

marcin0903

New member
Mistic napisał:
Dokładnie ;) .... PSN daje spore możliwości, a jeżeli posiadasz PSP i nowy firmware 2.0 to można robić cuda np. włączyć konsole PS3 za pomocą PSP kiedy jesteś w pracy pobrać nowe dema i wyłaczyć, a gdy przyjdziesz do domu można już grać w nowe dema.
Pozdrawiam.
No, nie zupełnie to tak działa - jest to przecież wszystko przez Wi-Fi, a jak wiadomo ono ma ograniczony zasięg.
 

Sydon777

Klub HDTV.com.pl
vip
PSN udostępniony dla mieszkańców naszego kraju działa bez zarzutu. Wrzeszcie bez cygaństwa i podpinania się pod cudze adresy można się zorientować (w jednak) bogatej ofercie na PS3. Grające dema pozwalają upewnić się, że dany tytuł naprawdę nas interesuje i nie narażać się na rozczarowania. Dzięki PSN można się poczuć jako równoprawny obywatel świata cywilizowanego a nie trzeciego zepchniętego na margines i że nasze karty złotówkowe są nie gorsze niż innych walutowe.
 
Do góry