Kopie gier na HDD

mikolaj78

New member
Witajcie.
Nie wiem czy o tym już było-sporo przeglądałem-więc pytam.
Nie posiadam PS3,ale mam zamiar kupić i zastanawia mnie jedna sprawa,a mianowicie:czy można skopiować grę z płyty na HDD i potem grać wykożystując jedynie nasz dysk.Takie rozwiązanie pozwoliłby oszczędzać laser i samą płytę.
Cóż, z technicznego punktu widzenia na 100% jest to możliwe,ale pewnie sony tego nie umożliwiło bo za mało płytek by się sprzedawało.
Może mi podpowiecie gdzie można teraz kupić PS3 za dobrą kasę (w Ultimie są braki,na Allegro startery 60HDD są po 150-300zł drożej niż było to w Ultimie) i czy są jakieś serie których trzeba unkać.
Wiele osób psioczy na serwis Sony,ale i wielu osobom wymieniali sprzęt na nowy,a to już nie jest takie proste w jakim kolwiek i czegokolwiek serwisie.
 
Ostatnia edycja:

MKX

New member
Teoretycznie jest to mozliwe, tak samo jak z grami na kompa trzeba wrzucic cracka ale na konsole nie ma takiej opcji poki co, napewno jak wyjdzie chip to bedzie to dostepne i bedzie to nielegalne bo wiadomo kazdy sobie skopiuje, a plyty nikt nie kupi :)

Teraz na necie nie kupisz wersji 60GB za 1999zl :) sam probowalem, nawet wplacalem kase przelewem odrazu i pozniej tracilem nerwy az odzyskam 4000 bo towaru nie ma :) Swojego dopadlem kilka dni temu w sklepie rtv 2 minuty po tym jak go przeceniono z 2499 na 1999 :) Nie dalem szans klientom :cool:
 
Ostatnia edycja:
Do góry