Czy w angli bedzie taniej ?? prosze o opinie

bartusmax

New member
mam mozliwosc dostania konsoli z angli ale nie wiem ile tam kosztuje niedlugo sie dowiem ale narazie moge gdybac podobno jest taniej i sa fajne promocje zwlaszcza w nadchodzace swieta
 

Mistic

New member
Witam, jeżeli chodzi o zestawy na święta to będą dostępne w PL PS3 40GB+ gra Uncharted lub Ratchet&clanck za ok 349euro więc nieżle, a co do sprowadzenia konsoli z UK to to jest dobra promocja w sieci game station bo za 399.99 funtów otrzymasz konsole PS3 60GB + drugi pad + dwie dowolne wybrane przez siebie gry, mało tego dostajesz 2 filmy na BR wybrane przez siebie, oraz Pro Evo 8, więc się opłaca i to bardzo:
Bo konsola wychodzi za ok 2260zł (liczyłem 1 funta po 5,65zł)
a gdybyś chciał kupić wszystko osobno to trzeba było by doliczyć tak:
- drugi pad 180zł
- dwie gry to ok 500zł
- dwa filmy ok 200zł
- Pro Evo 8 nastepne ok 230zł
Więc po dodaniu wszystkiego w PL za taką konfiguracje zapłacilbyś ok 3370zł.
Wieć ściągnij z UK i wybierz wypaśne gierki np. HS i R&C;ToD.
Pozdrawiam.
Ps. Link do sklepu http://www.gamestation.co.uk/discountaddall.asp?discountid=294
 

Jack3

New member
bartusmax napisał:
no to widze ze roznicy nie ma zadnej a szkoda bo myslalem ze cos zaoszczedze

Teraz można kupić 40GB za 279 funtów,299 z jedną z gier do wyboru.Za konsole 60GB trzeba zapłacić od 249-500---http://www.cheaper4you.com/
 

hugo75

New member
jesli chodzi o zestawy świąteczne to święta mamy za kilkanaście godzin a ja nie słyszałem żeby gdziekolwiek w Polsce się pojawiły i raczej się już nie pojawią a po drugie cena 349 funtów w cale nie jest za fajna i w związku z tym kupie sobie normalnie 40 GB za 1450 PLN i gierke Uncharted za 229 PLN i mam na poczatek fajną zabawe za 1679 PLN własnie zaraz jade kupić taki zestaw.:grin:
 

pete1

New member
oplaca sie

oplaca sie oplaca. funt teraz przed swietami stoi w polsce okolo 4.89 wiec za niecale 1500 pln masz konsole, drugi kontroler i dodatkowe darmowe gry lub filmy. twoj wybor. nie wiem ile teraz kosztuje ps3 w polsce ale jek ostatni patrzylem to bylo to okolo 1600pln za gola konsole.
 

4321

New member
Witam w Katowicach w EMPIKU w Supersamie przy ul. Piotraskargi jest konsola 60GB w cenie 1999 byłem tam przed sammym zamknięciem więc w Niedziele napewno jeszcze będzie. Mieli jedną sztuke niewiem tylko czy był to Starpak z dwoma padami i dwoma grami czy tylko z jednym padem. Pozdrawiam wszystkich i życze Wesołych Świąt.
 
Do góry