Ps3 Vs Crt

MKX

New member
Witam :)

Odrazu zaznaczam ze czytalem forum i szukalem informacji na ten temat ale nie znalazlem niczego czym bym mogl sie zasugerowac.

Pytanie numer 1:
Czemu PS3 nie dziala na moim 19` Philips'ie CRT? To jest normalne ze nie obsluguje mniejszych tv, czy wtyczka w konsoli moze byc walnieta? Dodam ze mam 3 takie same kable(te co sa dodawane do kazdej konsoli, czincz+przejsciowka scart). Ekran jest ciagle czarny, natomiast na LCD poprzez hdmi dziala jak nalezy.

Pytanie numer 2:
Chce kupić dobry lcd ktory bedzie pasowal do konsoli, znam sie na telewizorach, szalu nie potrzebuje wiec wybor padl na samsunga le23r81b lub 26r81b. Nie mam pojecia ktory wybrac, wiem ze 23 ma nizsze parametry ale to ma byc tv do pokoiku, a nie salonu. Zalezy mi tez na tym zeby w nocy ogladac filmy czy grac bez wiekszych bolow oczu :) Zauwazylem jedynie ze 23 ma nizsze oceny od 26, szkoda tylko ze nie ma nigdzie opini dlaczego.
 
Ostatnia edycja:

Centosz

New member
Co do PS3 i TV CTR to podłącz go normalnie jak podłączałes i przy włączaniu konsoli przytrzymaj przycisk pare sekund.Powinno pomuc.

A co do TV LCD to najlepiej startowac od 32" ale skoro masz mały pokój to wez 26.23 raczej będzie za mały.Tak ja to widze ale to ty podejmujesz decyzje.
 

MKX

New member
Dzieki Centosz pomoglo :)
Wczesniej gralem na 42' lg full hd i musze przyznac ze widac pixele, a jako iz ogladam tv tylko wieczorami i rzadko gram dlatego poluje na mniejszy tv.
 
Do góry