Demo GT5 na PSN

Mistic

New member
Demo GT5 proluge znajduje się na japońskim PSN, gotowe do pobrania, na trasie jest 16 aut na raz, dostępny 1 tor suzuka circut, demo waży 736MB, jest też pare aut np. subaru impreza 2008 WRX STi, Nissan GT-R 2009, Mazda Athenza, daihatsu OFC-1, Mitsubishi Lancer evo X, BMW 2009 134i coupe.
Naprawde polecam, widok z kabiny jest, grafika i modele samochoddów są niesamowite.
Pozdrawiam.
 

Mistic

New member
Zniszczeń brak, ale w pełniej wersji GT5 będą potwierdził to twórca serii, tylko w pełnej wersji GT5 a nie w pełnej wersji GT5 proluge.
Pozdrawiam.
PS. Ta gra jest cholernie dobra, poprostu cudowna, możemy się poczuć jak na prawdziwym wyścigu, dźwięk, grafika, cudo.
Marcin0903 jak pograsz podziel się wrażeniami.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

ein

New member
Mistic napisał:
Zniszczeń brak, ale w pełniej wersji GT5 będą potwierdził to twórca serii, tylko w pełnej wersji GT5 a nie w pełnej wersji GT5 proluge.
Pozdrawiam.
PS. Ta gra jest cholernie dobra, poprostu cudowna, możemy się poczuć jak na prawdziwym wyścigu, dźwięk, grafika, cudo.
Marcin0903 jak pograsz podziel się wrażeniami.
Pozdrawiam.

Eeee... to moze ja inne demo sciagnalem? :p Sorry ale oni chyba stoja w miejscu. Owszem fury wygladaja swietnie, owszem oprawie dzwiekowej nie mozna wiele zarzucic ale... niebo (bitmapa jasna cholera), tekstury otoczenia, obiekty, publika i ta sterylnosc i ta pustka... kurde spodziewalaem sie czegos innego :( Zajawki wozow w plenerze fajne (BMW - mniam, mniam) ale kurde to sa tylko dodatki do dania glownego. Jestem szczerze zawiedziony i mam nadzieje ze finalnie Prolog bedzie wygladal duzo lepiej, juz nie mowiac o pelnej 5-ce. Ciekawe, ze Sony zamiast dac swoj sztandarowy produkt do PSStore na calym swiecie ogranicza sie tylko do rodzimego rynku i dodatkowo wprowadza ograniczenie czasowe dla dema... dema :p Zwroccie jeszcze uwage na brak wygladzania krawedzi (brrr) oraz koszmarne pulsowanie niektorych obiektow (ot chocby grille czy siatki). Powiem szczerze ze czulem klimat (graficznie) GT4 - baaa freewarowy GT HD nie wyglada duzo gorzej. No spory zawod.
 

marcin0903

New member
Jestem strasznie zawiedzony demkiem :( - jw. samochody extra, ale nic pozatym, trasy lepiej odwzorowane są w Forzy 2, model jazdy hm... pozostawia troche do życzenia, a jak wjadę na pobocze to czuję , jakbym jechał o dywaniku, może to zewzględu na wibracje? :) A co do finalnego produktu to wątpie , że coś się zmieni bo za 21 dni jakoś jest już premiera z tego co wiem.
 
Do góry