Co się dzieje?

as przestrzenii

New member
Witam,
Mam problem z moją ps3. Posiadam ją od soboty, wiec nie długo. Jednak ostatniego wieczoru nagle zaczęła wydawać dziwne odgłosy z siebie. jakby próbowała coś zrobić. Czerwona lampka migała co jakiś czas. Było to dwa razy głośniej niż normalnie kiedy działa. Ale wtedy na pada nie reagowała, nie chciała się włączyć. Dopiero gdy pare razy pod rząd nacisnąłem przycisk włączyć/wyłączyć na panelu konsoli-zaaregowała. Właczyła się i te dziwne głosy ucichły. Sprawdziłem czy jest wszystko ok, zaczalem grać z płyty, przegladałem internet i słuchałem muzyki. Wszystko było w porządku. Wyłaczyłem ją a to znowu sie zaczęło dziać wszystko, wiec wyłaczyłem ją przyciskiem z tyłu. Po pół godziny gdy ją właczyłem było wszystko ok. Jednak ona po godzinie znowu zaczęła...Znów ją z tyłu wyłaczyłem.
Dzisiaj włączam ją z tyłu, bo tak zostawiłem, a ta zaczeła znów hałasować, a czerwona lampka migała co sekundę. Nie chciała się właczyć... ani padem ani na panelu. Co ja mam zrobić (oprócz oddać na gwarancję:() Jeszcze się nią nie nacieszyłem, a ona jużtakie numery odwala.
Moze wam coś sie takiego zdarzyło? Co zrobiliście?

Dzieki za wszystkie rady ;)

Pozdrawiam.
 

dipi10

New member
Hej.

Każdy sprzęt możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 10 dni, a sklep musi go przyjąć ( przepis UE ).
Oddaj, moim zdaniem powinien sprzedawca odrazu wymienić ci na drugą nową, nie ma co dłubać przy konsoli.
Wystarczy zapakować konsolę z całym osprzętem i oddać z dowodem zakupu do sklepu, w którym się zaopatrzyłeś, no chyba że kupiłeś z dziwnych źródeł to będzie niezły problem.

Pozdrawiam
- Mariusz

P.S.
Z tego co mówisz coś jakby się przegrzewało, ale to tylko moje spostrzeżenie. Napisz jak zakończyła się sprawa.
 

as przestrzenii

New member
Ostatnio nie moglem jej oddac na gwarancje bo wyjechalem. Wracam, nadal sie to wszystko dzieje. A nastepnego ranka po powrocie jest juz wszystko w porzadku.i to od kilku dni tak samo wiec już zglupialem co tam sie stalo.

Ale najważniejsze że wszystko jest ok :)

Dziekuję za rady i pozdrawiam.
 

as przestrzenii

New member
Myślałem, że już po wszystkim a tu znowu to samo :/ Upierdliwe jest walczenie z konsolą aby dala się wlączyć(musze przez panel na konsoli, bo przez pada wogole nie reaguje).
 

Trunk

New member
CHLOPIE ILE RAZY CI JESZCZE MAJA MOWIC!
Oddaj ja poki jest gwarancja lub wymien! Bo wkoncu siadzie na dobre a ty zostaniesz bez gwary lub stracisz rachunek!
Rush dupsko i wymien ja.

ponioslo mnie;
 
Do góry