PS3 60GB sprzedane na pniu po 1999 zł

bluray

Banned
W warszawskiej Arkadii (Saturn) wszystkie PS3 (wersja pełna) za 1999 zł ( plus dwie gry i dodatkowy pad - czyli sama konsola wychodzi za 1400 zł) sprzedała się w kilka godzin.
Podobną promocję "mocnego" PS3 szykuje w Arkadii EMPiK.
Czekają tylko na zestawy startowe.
LUDZIE !!! KUPOWAĆ TERAZ
bo przed świętami nic tak tanio już nie będzie.

Topowy BluRay player za 1399 pln !!!
 

lbk

New member
bluray napisał:
LUDZIE !!! KUPOWAĆ TERAZ
bo przed świętami nic tak tanio już nie będzie.

Topowy BluRay player za 1399 pln !!!

LOL. topowy?? chyba najprostszy...

w ilu jeszcze wątkach napiszesz to samo:confused: masz procent od sprzedanych ps3? :confused:
 

brystol

New member
Zabawka (Ps3) jest zabawką a player czy to HD DVD czy to blu ray jest urządzeniem które mozna spokojnie postawić w salonie obok/pod telewizora/em. Tanio nie zawsze oznacza lepiej i ładniej :cool:.
 

bluray

Banned
To nie jest promocja tylko oficjalna cena Sony.
Masz rację:
to jest PRZECENA a nie promocja.
Czy jesteś zadowolony ?

I po drugie niech ktoś, pokaże jakikolwiek bluray player w czym kolwiek lepszy od PS3.
Zapraszam do chętnych.
ilu jeszcze wątkach napiszesz to samo:confused: masz procent od sprzedanych ps3

Ta informacje jest cenna bo to okazja w przeciwieństwie do ofert wersji 40GB.
Rozumiem, że w przyszłości nie należy juz tu pisać o obniżkach cen.
Dziękuje za pouczenie.
 
Ostatnia edycja:

ps_user

New member
Bez reklam
brystol napisał:
Zabawka (Ps3) jest zabawką a player czy to HD DVD czy to blu ray jest urządzeniem które mozna spokojnie postawić w salonie obok/pod telewizora/em. Tanio nie zawsze oznacza lepiej i ładniej :cool:.
Nie nazwałbym PS3 zabawką bez uprzedniego zapoznania się ze sprzętem. Jako posiadacz PS3, tudzież zaraz po wspomnianej obniżce,powiem że jak na "zabawkę" to oferuje sporo możliwości.
P.S. A w salonie między innymi sprzętami prezentuje się konkretnie i spokojnie ją postawiłem "obok/pod telewizora/em" ;)
 

Standard

New member
Primo informacje o cenie zawsze cenne, podbnie jak o przecenach, promocjach itp.

Secundo pianie hymnów jakie przeceny to przesada, jak PS3 kompatybilne z PS2 zaoferuje Sony za 1000 zł ;ub mniej będę piał sam z zachwytu wczesniej nie ma to sensu


a prawda jak zwykle lezy po środku :krol:
 

pom22

New member
za 1999 żadna rewelacja

W czoraj zdecydowałem się na zakup ps3 i kupiłem wersję z 40 GB dyskiem takam mi spokojnie wystarczy. Miłe zaskoczenie to takie że spodziewałem się po opiniach że będzie głośnie a tu przy oglądaniu filmu spokój , szum słychać ale z recordera N-ki to dopiero sieczkarnia.Ale wracając do tematu to dlatego zdecydowałem się na zakup wersi z 40 GB dyskiem że :
1.nie jest mi większy potrzebny bo nie będę z uporem maniaka zgrywał gier -demo
2.pada sobie dokupię jak mi będzie potrzebny drugi (cena 150zł)
3.te gierki mi nie pasowały co dają w wersi z 60GB dyskiem po co mam płacić za cos w co nie będę grał i wole w to miejsce kupiś jaką nowość .
4.i do ceny 2000 mogę sobie dokupić nastepujące rzeczy :Film -np.spajdermena 3 za ok. 114zł . Pilot za 99zł i jakąś gierke fajną za reszte.
5. nie używam sloyów do kart pamieci
6.dwa wyjścia usb spokojnie mi wystarczą.

Oczywiście ktos sie może ze mna nie zgodzić ale nawet jak dokupię pada to wyjdzie mi najwyżej 2100 za taki skąpletowany pod swoje upodobania komplet. A co do tych gierek co dodają to wpychają starsze gry i to żadna rewelacja.
 

lbk

New member
bluray napisał:
I po drugie niech ktoś, pokaże jakikolwiek bluray player w czym kolwiek lepszy od PS3.
Zapraszam do chętnych.

gdybyś to nazwał topowym, to jeszcze bym zrozumiał: http://www.pioneer.co.uk/uk/products/45/64/222/BDP-LX70A/index.html

bluray napisał:
Ta informacje jest cenna bo to okazja w przeciwieństwie do ofert wersji 40GB.
Rozumiem, że w przyszłości nie należy juz tu pisać o obniżkach cen.
Dziękuje za pouczenie.

Chyba trochę nie zrozumiałeś...
1. ależ informuj, tylko z sensem.
2. o obniżce już było wiadomo (i napisane) dużo wczśniej - również na tym forum.
3. nie informujesz, tylko robisz sensację, jakby rozdawali za darmo złote jajka (piszesz wołami, kolorujesz itd...). Nie wiem, może za często czytasz "FAKT"...
4. praktycznie to samo umieszczasz w różnych wątkach.
5. wymyślasz jakieś ceny z księżyca - 1399?? LOL. A może 1333,33.
6. dla niektórych okazją jest wersja 40GB-zależy co kto potrzebuje i ile chce wydać - o tym też było.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
jesli chcesz zakupic spider-man'a 3 na blu-ray, to mam na sprzedaz, kupiony w Polsce, obejrzany raz na DVD Yamaha, polskie napisy, cena 99,00 zl z przeylka. Polecam!
 

bluray

Banned
dla niektórych okazją jest wersja 40GB-zależy co kto potrzebuje i ile chce wydać - o tym też było.
Przecież dowodzę, że wersja tak naprawdę 60 GB jest tańsza i znacząco lepsza. Po to jest to forum jako przejaw bezmarketingowego podejścia do rynku. Po prostu: dziś zakup 40GB to idiotyzm w chwili gdy można kupić 60GB taniej !!!

wymyślasz jakieś ceny z księżyca - 1399?? LOL. A może 1333,33.
Jakoś musiałem dokonać bilansu:
dwie gry plus sterownik - założyłem 3 x 200 i pomniejszyłem od kwoty 1 999 zł
Żeczywiście powinno być: 199 + 199 + 99.
Wtedy wynik jest o trzy złote wyższy: 1 402 zł.
Tylko czy o to chodzi Ci ?
o obniżce już było wiadomo (i napisane) dużo wczśniej - również na tym forum
SORRY ale SONY nigdy nie ma przcieków niekontrolowanych.
Jest w zakresie globalnym niezwykle szczelną firmą. Pokaż więc gdzie był przeciek ( rozumiem daty, ceny, dealerzy itd.) i nie myl z dywagacjami forumowiczów. Czekam na stosowny link. Dywagacje p.t. że przed świętami jeszcze raz będzie obniżka to bzdura bo akurat zawsze przed świętaki przecen nie ma. Może zaraz po ale na choinki dla prawosławnych.
Nadal SONY dopłaca straszna kase do PS3. Bitaw idzie o oopłaty patentowe od nośników BD i ich produkcji.

nie informujesz, tylko robisz sensację, jakby rozdawali za darmo złote jajka
Zza zasłony tanich chwytów graficznych zieje informacja.
Lubie tabloidy bo zczytuję tam tylko nagłówki i oglądam mierne jakosciowo foto.
praktycznie to samo umieszczasz w różnych wątkach.
Tu Masz rację. Ale zawsze jak tylko jest okazja na tani zakup to dostaję adrenaliny. Tak mam od dziecka.

No i strawa naprewdę najważniejsza w tej w końcu zabawie:
gdybyś to nazwał topowym, to jeszcze bym zrozumiał:
Prosiłem i wskazanie nie linku, nie oproduktu tylko cechy lepszej w jakim kolwiek BD playerze, więc czekam aż przeczytasz tego pdf-a i wskażesz cechę lepszą !
NIE PODDAWAJ SIĘ !!! DO ROBOTY !!!
 

reters

New member
Panowie ale 40 gb jest podobno troszke cichsza od 60 gb poniewaz cell w niej jest 65nm,Czy faktycznie w nowych modelach zainstalowany jest wyzej wymieniony cell? Ja raczej skusze sie na plejka 40 gb:) Ps: w tym roku 10 lat mija od mojego rozpoczecia przygody z playstation..oj ile radosci daly dwie poprzednie konsole:) Mysle ze z ps3 bedzie podobnie:krol:
 

lbk

New member
bluray napisał:
Przecież dowodzę, że wersja tak naprawdę 60 GB jest tańsza i znacząco lepsza. Po to jest to forum jako przejaw bezmarketingowego podejścia do rynku. Po prostu: dziś zakup 40GB to idiotyzm w chwili gdy można kupić 60GB taniej !!!

Oj to chyba Ty podchodzisz marketingowo i niczego nie udowodniłeś. Wydanie 400 złotych mniej nie dla każdego musi być idiotyzmem. A za to są dwie gry - nowości a nie starocia. Nie rób więc z ludzi idiotów. Czytaj wątki, w których się udzielasz: http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=16724, http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=16822


bluray napisał:
Jakoś musiałem dokonać bilansu:
dwie gry plus sterownik - założyłem 3 x 200 i pomniejszyłem od kwoty 1 999 zł
Żeczywiście powinno być: 199 + 199 + 99.
Wtedy wynik jest o trzy złote wyższy: 1 402 zł.
Tylko czy o to chodzi Ci ?

A jaki sens ma Twój bilans? Kupisz pack a potem sprzedasz mi samą konsolę?? A może taki bilans (ceny z allegro): 139+99+99. Wynik: 1662 zł. I co?

bluray napisał:
SORRY ale SONY nigdy nie ma przcieków niekontrolowanych.
Jest w zakresie globalnym niezwykle szczelną firmą. Pokaż więc gdzie był przeciek ( rozumiem daty, ceny, dealerzy itd.) i nie myl z dywagacjami forumowiczów. Czekam na stosowny link. Dywagacje p.t. że przed świętami jeszcze raz będzie obniżka to bzdura bo akurat zawsze przed świętaki przecen nie ma. Może zaraz po ale na choinki dla prawosławnych.
Nadal SONY dopłaca straszna kase do PS3. Bitaw idzie o oopłaty patentowe od nośników BD i ich produkcji.

To ja znowu zapraszam do przykładowego wątku,w którym sie udzieliłeś. Popatrz na daty. Niestety Sony usuneło newsa. http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=16724
Nie szukaj teorii spiskowych, bo ja o żadnych przeciekach nie pisałem. Microsoft też dopłaca do Xboxa a nie ma BD - taki rynek.

bluray napisał:
Zza zasłony tanich chwytów graficznych zieje informacja.
Lubie tabloidy bo zczytuję tam tylko nagłówki i oglądam mierne jakosciowo foto.
Tu Masz rację. Ale zawsze jak tylko jest okazja na tani zakup to dostaję adrenaliny. Tak mam od dziecka.

Może czas wydorośleć??

bluray napisał:
Prosiłem i wskazanie nie linku, nie oproduktu tylko cechy lepszej w jakim kolwiek BD playerze, więc czekam aż przeczytasz tego pdf-a i wskażesz cechę lepszą !
NIE PODDAWAJ SIĘ !!! DO ROBOTY !!!

Hmm... a teraz od czego ta adrenalina? Na prawdę czas wydorośleć.
Jeżeli uważasz, ze konsola do gier jest lepszym odtwarzaczem BD od dedykowanego urzadzenia wysokiej klasy, Twoja sprawa. Mi wystarczy tylny panel Pioneera i ilość wyjść audio (pozłacanych), dekodery HD, wyświetlacz na przednim panelu, wygląd i budowa. Mało?
Jeżeli pokażesz mi test, w którym PS3 ma lepszy obraz i dźwięk (w końcu to najważniejsze) od tego Pioneera, przyznam Ci rację i wyrażę skruchę.
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
wersja tak naprawdę 60 GB jest tańsza
Bo jest i tyle.
Kiedyś kupisz i tak dwie gry a jak zaprośisz kolesia żeby pograł z Tobą to polecisz i kupisz za 199,99 drugi pad OK ? Tak było z moim synem.
No trochę wyobraźni. Nic więcej.
Nie rób więc z ludzi idiotów
\Bardzo dakeko mi od tego.
Szanuję każdą Waszą złotówkę rozsądnie wydaną. Także w mądrym kredycie.
Czy dorze rozumiem , że chcecie kupić jak najtaniej gołą PS3. To nie ma sensu.
I tak zaraz dokupicie inne peryferia.
Rozmowa chyba jest na straszny temat od zawsze; mam xxx pln i muszę się zmieścić w kosztach. Nic bardziej mylnego. Dla optymalizacji zakupu sięgajcie śmiało do rodzinnych zasobów. Mówice o tym rodzinie.
Oni czekają na nowe podejście do konsumpcji, I czekają na Wasze działania.
Sponorzy są tam gdzie zawsze; Mama, Tata, Babcia itd. Tam jest kasa dla Ciebie. I dla Twoich konsol a PS3 nie jest konsolą sensu strike , jest zdarzeniem epokowym. ( Chyba mnie ponosło ? )
Mocherowy beret ma to co chodzi w bieliźniarce, i dobrze ukryte.
Sam tak robię w oczekiwaniu na WNUKI !!!
Czyli pod bielizną pościelową.
 

pmcomp

New member
bluray napisał:
Prosiłem i wskazanie nie linku, nie oproduktu tylko cechy lepszej w jakim kolwiek BD playerze, więc czekam aż przeczytasz tego pdf-a i wskażesz cechę lepszą !
NIE PODDAWAJ SIĘ !!! DO ROBOTY !!!

PS3 nie wypuszcza po HDMI nowych formatów HD audio w postaci bitstream. Dla mnie dość poważna wada dyskwalifikująca tan player.

A kto potrafi? Np Pioneer LX70A czy Samsung BD-P1400.

Pzdr
 
Ostatnia edycja:

lbk

New member
bluray napisał:
Bo jest i tyle. Kiedyś kupisz i tak dwie gry a jak zaprośisz kolesia żeby pograł z Tobą to polecisz i kupisz za 199,99 drugi pad OK ? Tak było z moim synem. No trochę wyobraźni. Nic więcej.
Szanuję każdą Waszą złotówkę rozsądnie wydaną. Także w mądrym kredycie.
Czy dorze rozumiem , że chcecie kupić jak najtaniej gołą PS3. To nie ma sensu.

Kupiłbym 2 gry, ale takie, jakie mi się podobają a nie te, które wciska mi Sony. Tobie (Twojemu synowi) może to nie sprawia różnicy, mi tak. A pad? Na wiosnę ma być nowy, z wibracjami. Też go kupię i będę miał trzy. I po co? Sądzisz, że to przejawy wyobraźni bądź jej braku? Osobiście bym wersji okrojonej nie kupił (zależy mi na czytniku kart i kompatybilności wstecznej), ale to nie znaczy, że każdemu mam wciskać na siłę to, co odpowiada mi.


bluray napisał:
Dla optymalizacji zakupu sięgajcie śmiało do rodzinnych zasobów. Mówice o tym rodzinie. Oni czekają na nowe podejście do konsumpcji, I czekają na Wasze działania. Sponorzy są tam gdzie zawsze; Mama, Tata, Babcia itd. Tam jest kasa dla Ciebie. I dla Twoich konsol a PS3 nie jest konsolą sensu strike , jest zdarzeniem epokowym. ( Chyba mnie ponosło ? ).

Chyba Cie poniosło... :eek:
- Mamo, Babciu, mam nowe podejście do konsumpcji. Zamiast jedzonka kupcie mi epokowe zdarzenie za dwa koła.

Cool :D

a na koniec proponuję, abyś, w trosce o nasze pieniążki, kierował się nie adrenaliną i tabloidami, a zrozumieniem potrzeb i możliwości.
 
Ostatnia edycja:

Hawkmoon

New member
pom22 napisał:
W czoraj zdecydowałem się na zakup ps3 i kupiłem wersję z 40 GB dyskiem takam mi spokojnie wystarczy. Miłe zaskoczenie to takie że spodziewałem się po opiniach że będzie głośnie a tu przy oglądaniu filmu spokój , szum słychać ale z recordera N-ki to dopiero sieczkarnia.Ale wracając do tematu to dlatego zdecydowałem się na zakup wersi z 40 GB dyskiem że :
1.nie jest mi większy potrzebny bo nie będę z uporem maniaka zgrywał gier -demo
2.pada sobie dokupię jak mi będzie potrzebny drugi (cena 150zł)
3.te gierki mi nie pasowały co dają w wersi z 60GB dyskiem po co mam płacić za cos w co nie będę grał i wole w to miejsce kupiś jaką nowość .
4.i do ceny 2000 mogę sobie dokupić nastepujące rzeczy :Film -np.spajdermena 3 za ok. 114zł . Pilot za 99zł i jakąś gierke fajną za reszte.
5. nie używam sloyów do kart pamieci
6.dwa wyjścia usb spokojnie mi wystarczą.

Oczywiście ktos sie może ze mna nie zgodzić ale nawet jak dokupię pada to wyjdzie mi najwyżej 2100 za taki skąpletowany pod swoje upodobania komplet. A co do tych gierek co dodają to wpychają starsze gry i to żadna rewelacja.

jakbyś nie liczył, kupując film, pilota, grę i konsolkę, wydasz jakieś 2030 zł, jak dodasz do tego jeszcze pada, będziesz miał prawie 2200 zł... więc jakby nie patrzył cena 2000 zł za konsolę (mimo wszystko obiektywnie lepszą) z dwoma grami i dodatkowym padem jest co najmniej atrakcyjna... w teorii mógłbyś te gry sprzedać, więc nieco byś z tych 2000 zbił... jednak z tego co wiem ciężko sprzedać te gry, bo wiele ludzi właśnie tak robi, co za tym idzie mocno zbili cenę na allegro...

Tutaj mam małe ale do lbk... prawdę powiedziawszy sam zastosowałes technikę marketingową... wziąłeś ceny gier i pada z allegro i porównałeś do sklepowej ceny starter packa... tymczasem na allegro starter packa znajdziesz już za 1900 zł, a wtedy przy twoich wyliczeniach wychodzi 1552 zł...

na koniec do bluraya... link do plotki, która pojawiła się z bardzo pewnego źródła (fabryki produkującej wersję 40GB), która pojawiła się 24 września więc dosyć dawno...
http://www.gametrailers.com/viewnews.php?id=5126
tutaj link do artykułu na onecie (akurat jednego "poważnego", w którym wyraźnie widać, że to Sony jest źródłem przecieku) - ukazał się 2 października
http://gry.onet.pl/1616146,,Nowy_model_PS3_w_reklamie_Blu_ray,wiadomo sc.html
i na koniec wątek z forum w którym o powyższych była mowa:
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=16645
reasumując... bluray, mylisz się jeśli twierdzisz, że Sony nie rozpuszcza plotek... więcej śmiem twierdzić, że wszystkie one pochodzą od nich i co więcej są kontrolowane... dlaczego tak twierdzę, bo zbyt często się to powtarza (za każdym razem gdy coś nowego ogłaszają) a scenariusz zdarzeń zawsze wygląda tak samo:
1. mała ploteczka w internecie
2. rozdmuchanie jej przez największe serwisy
3. zarzekanie się Sony, że nic takiego nie istnieje
4. "nieoficjalne" podanie daty premiery
5. ponowne zarzekanie się Sony, że tego dnia nic się nie pojawi
6. na jakiś tydzień przed terminem Sony ogłasza, że tego dnia odbędzie się konferencja prasowa, która oczywiście nie ma nic wspólnego z krążącą już od dawna plotką
7. na konferencji prasowej Sony potwierdza plotka, ogłaszając ją tak jakby nikt się jej nie spodziewał...

Żenujące??? Na pewno teraz już tak... na początku to może to było i zabawne, ale teraz to już jest robienie wody z mózgu swoim klientom, więc mam nadzieję, że się to zmieni....

Podsumowując całego przydługiego posta...
Trochę luzu... starter pack to jest mimo wszystko nieco lepsza okazja od wersji 40GB. Można oczywiście powiedzieć, że nie każdy potrzebuje lepszej konsoli z dwoma niepotrzebnymi grami, ale nie każdy też potrzebuje w ogóle lepszej konsoli, a niektórzy nawet konsoli więc śmiem twierdzić, że w dyskusji o wyższości którejś z tych ofert jest to kiepski argument... Jak kogoś stać moim zdaniem, powinien kupić starter packa, bo choć gry nie sa może już najświeższe, ale obecnie i tak nie ma wielu lepszych gier na ps3 prezentujących lepiej jej możliwości, a jak ktoś w ogóle nie zamierza grać, tylko chce mieć najtańszy odtwarzacz BD, to radziłbym się wstrzymać... jakby nie patrzył filmów wydanych na BD jest u nas jeszcze mniej niż gier na ps3, więc dość szybko można obejrzeć je wszystkie, a potem co?? odłożyć konsolkę na półkę??? lepiej poczekać, aż stacjonarne dedykowane dla filmów BD odtwarzacze stanieją poniżej poziomu konsoli... takie jest w każdym razie moje zdanie...

pozdrawiam i życzę mniej nerwów
 

lbk

New member
Hawkmoon napisał:
Tutaj mam małe ale do lbk... prawdę powiedziawszy sam zastosowałes technikę marketingową... wziąłeś ceny gier i pada z allegro i porównałeś do sklepowej ceny starter packa... tymczasem na allegro starter packa znajdziesz już za 1900 zł, a wtedy przy twoich wyliczeniach wychodzi 1552 zł...

Moim celem było jedynie pokazanie bezsensowności takiego wyliczania (co udowodniłeś również Ty), także zarztu stosowania techniki marketingowej nie przyjmuję :)
 

Buziek

New member
Starter-paki sa juz chyba niegdzie niedostepne (przynajmniej we Wroclawiu). Probuje allegro, tam niby cos jeszcze jest. Nie chce kupowac 40GB :/. Nie ma ktos przeciekow, czy beda jeszcze starter-paki dostepne? :)
 
Do góry