Miła niespodzianka w ultimie

Hawkmoon

New member
wybacz, ale przez jakieś 2-3 miesiące (dopóki na rynku będą starter packi 60 GB) to nie jest żadna rewelacja... wygląda na to, że w cenie jest tylko jeden pad (a i to nie wiadomo, bo nie ma go ani w opisie ani na żadnym zdjęciu :p) a w starter packu który lada dzień ma kosztowac 1999 są 2 pady i 2 gry.... jakby nie liczył wychodzi na to że lepsz konsolka (60 GB) wychodzi taniej...
 

Mistic

New member
Tak, zgadza się ale jeżeli dla kogoś 400zł różnicy pomiędzy 2 wersjami to dużo, to skusi się na 40GB, albo poczeka na święta i wtedy napewno wypuszczą jakiegoś bundla np. PS3 40GB+ GT5 Proluge.
Pozdrawiam.
PS. Ja mam 60GB i prawde mówiąc to model 40GB byłby dlamnie lepszy, reszte pieniędzy wydałbym na gry, bo z czytnika kart pamięci niekorzystam, 4 usb mi też niepotrzebne 2 starczają, a jeżeli będe chciał większy Hdd to moge go wymienić.
Pozdrawiam.
He, a co do pada to musi być, wersja bez pada to tak jak by kupić nowe auto z salonu tylko że nie dodali by opon hehehe, czyli nie realne, pad jest na 100%.
 
Ostatnia edycja:

lbk

New member
Trochę racji macie i trochę nie macie... pady w packu są 2, ale na wiosnę wyjdzie Dual Shock 3 - moim zdaniem warto poczekać. Gry bądź co bądź już leciwe, chociaż Motorstorm jest ok. Lepiej różnice przeznaczyć na coś nowszego.
Pozostaje kwestia wyposażenia konsoli. Ja wolę mieć 4 porty USB,czytnik kart, 20GB pojemności wiecej (obecnie mam zapchane 50GB) i wsteczną kompatybilność (nadrabiam zaległości i gram w SH4). Także... co kto lubi i czego potrzebuje.
 

AreckiW

New member
ta cena 1599 zł wcale nie jest taka atrakcyjna,
bo w Niemczech PS3 40 GB jest za 399 € czyli jakieś 100 zł mniej,
ale Polacy to przecież najbogatsza populacja w Europie..........;)
 

bluray

Banned
Mało kto wie, że w SONY Centrum są wersje 60Gb za 1999 zł i dodaja drugi sterownik i dwa filmy.
Wychodzi konsola za 1660 zł.

LUDZIE KUPUJTA !!!

Tam jest odtwarzanie SACD
Tam sa porty kart pamięci z Waszych aparatów fotograficznych
Tam są cztery ( nie wiem po co tyle) wejścia USB
Tam jest 60GB HDD
I to wszystko za 150 zeta w porównaniu do gorszej wersji.
I nie trzeba cudować tylko wejść do sklepu z katą płatniczą ( dają raty "0" procent) i wychodzimy z hardwarem i oryginalną gwarancją producenta.
 

Hawkmoon

New member
chodzi oczywiście o starter packa - a tam masz drugiego pada i 2 gry, a nie filmy... więc dużo taniej wychodzi lepsza konsola (60GB)... przynajmniej dopóki będa zapasy...
 
Ostatnia edycja:
Do góry