PS3 - sprowadzanie gier z HK

kber81

New member
Zdarza mi się sprowadzać gry z Hong Kongu. Można kupić całkiem tanio nawet uwzględniając koszty przesyłki. W Hong Kongu jest takie prawo, że jeśli sprzedają towar poza Chiny to nie płacą z tego tytułu podatków. W związku z tym ceny są znacznie niższe. Oprogramowanie nie podlega cłu a Chińczyk dodatkowo oznacza paczkę jako prezent. Ostatnio sprowadziłem sobie nowe, fabrycznie zapakowane (folia) NGS oraz VF5 (obie w wersji PAL) za 260 zł (koszty przesyłki w cenie), wcześniej trochę stuffu na PSP. Myślę, że będę coś zamawiał pomiędzy 15 a 30 października. Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę wziąć gry lub grę również dla niego. Nie chcę kasy - przy większym zamówieniu Chińczyk obniża koszty przesyłki - to wszystko. Przesyłka idzie 7 dni, jest ubezpieczona i jest śledzona więc można sprawdzić status zamówienia. Jeśli jesteś z Wrocławia przekaże Ci gry osobiście, jeśli nie to wyślę poleconym priorytetem. Oczywiście musisz wpłacić "z góry" bo ja również płacę "z góry". Jak coś to PM. Ludek ma gry na PS3, X360, PSP i DS. Większość tytułów. Również importy z Japonii.

Będę wdzięczny za powstrzymanie się od komentarzów, że np. ww gry czy jakiekolwiek inne można kupić też na Allegro albo taniej. Nie mam w tym żadnego interesu poza małym upustem, który rozkłada się na wszystkich kupujących. Mam sprawdzone źródło, karte kredytową, potrafię dogadać się z Chińczykiem i uważam, że ceny w polskich sklepach to złodziejstwo. Wspieram Sony a nie debilne sklepy, które wystawiają Night Fight Round 3 za 259 zł. To wszystko. Dzięki.
 
Ostatnia edycja:

marcin0903

New member
Spoko, może i byłbym zainteresowany, ale mam pytanka: jakie gry są w ofercie i za ile ;)? Interesowały by mnie te nowsze. Czy jest możliwość ściągnięcia też gier na X360?
 

kber81

New member
marcin0903 napisał:
Spoko, może i byłbym zainteresowany, ale mam pytanka: jakie gry są w ofercie i za ile ;)? Interesowały by mnie te nowsze. Czy jest możliwość ściągnięcia też gier na X360?
Jest "wszystko". Gdyby ściągać tylko jedną grę to np. Bioshock z kosztami wychodzi 124,32 zł. Cena lekko się waha zaleźnie od kursu funta. Ogólnie mamy bardzo silną złotówkę. Nie obchodzi mnie na jaki system będą gry. Może być X360 albo nawet DS.
 
Ostatnia edycja:

koven

New member
A masz może jakiś cennik czy liczbe dostępnych tytułów? W jakim systemie sa gry na x'a? Trzeba szukac regionfree czy gry sa PAL?
 

macek

New member
Bez reklam
witam ale z tego co widze to nie ma wszystkich tytulów przynajmniej na ps3 fakt sa tansze ale przykladowo na amazonie niektóre ztych tylów sa w tej samej cenie.mimo wszystko bardzo dobre ceny.
 

kber81

New member
macek napisał:
witam ale z tego co widze to nie ma wszystkich tytulów przynajmniej na ps3 fakt sa tansze ale przykladowo na amazonie niektóre ztych tylów sa w tej samej cenie.mimo wszystko bardzo dobre ceny.

Ceny, które są podane na stronce zawierają koszty przesyłki. Amazon ma obligatoryjne ceny na USA tj. $59 za grę na PS3/x360 z przesyłką wyjdzie trochę więcej. Można wyhaczyć taniej starsze gierki - Oblivion, VF5, NGS, FNR3 etc.. Amazon to świetny sklep ale ma jeden minus. Nie wysyła oprogramowania do Europy... mało tego. Do Polski nie wyślą nawet z amazon.de czy amazon.co.uk. Prawdopodobnie funkcjonuje jakieś prawo ochrony rynków... Co się tyczy gierek których nie ma to z całą pewnością wkrótce się pojawią - Halo 3 napewno. Zawsze nowe gry przez kilka tygodni po wydaniu są droższe. Potem cena spada. Ogólnie najlepiej wychodzi się na kupowaniu troszkę starszego stuff'u. Sam zaatakuje prawdopodobnie Oblivion'a, FNR3 oraz GRAW2.

Przy okazji... Grał ktoś w Darkness? Przymierzam się do tej gierki. Demko nawet spoko... a jak wygląda gra dalej? Słyszałem, że jest niezła fabularnie.
 

macek

New member
Bez reklam
napewno zakupie jakies tytuly do mojej kolekcj na ps3 mam ich juz nascie dotychczas korzystalem z amazon w uk i szkoda bo juz zlozylem pre-order na PRO-EVO a na tej stronce co podales napewno bedzie tansza.
 

macek

New member
Bez reklam
wczoraj zamówilem dwie pozycje na ps3 zobaczymy jak bedzie z dostawa jesli bedzie wszystko w porzadku to napewno bede korzystal.
 

kber81

New member
W związku z kilkoma pytaniami dotyczącymi zniżek przy większych zamówieniach. Jeśli jednorazowo zamówi się przynajmniej 10 gier to jest to traktowane jako zakup hurtowy i obowiązują ceny z tej stronki:

http://www.hkofferhouse.com/

Proszę zwrócić uwagę, że są one niższe niż na podanej poprzednio o średnio 3-5 funtów. Przesyłka to 8 funtów za kilogramową paczkę czyli 8 gier. Myślę, że jest duża szansa, że zamówienie będzie większe bo jest już kilka zainteresowanych osób. Ja sam wciągne 2-3 gry.
Jest już Halo 3 - wersja azjatycka (Hong Kong) w angielskiej wersji językowej (gra, instrukcja)
http://www.hkofferhouse.com/items/xbox-360/game/360040-detail.htm
cena to 24 funty - 130,08 zł
 

koven

New member
Dobra to ja prosze o wersje asian - english i jak bedzie na stanie - PGR4. a na PM dane i kwote do wplaty z przesylka PL:)
 
Ostatnia edycja:

kber81

New member
W najbliższym czasie podam dokładnie czas, w którym złoże zamówienie (wstępnie 15.09) wtedy będzie można precyzyjnie ustalić co i jak. Pozdrawiam,kber81
 

kber81

New member
Chciałbym prosić wszystkich zainteresowanych o ostateczną deklarację. Zamówienie będę chciał złożyć w środę (17.10.2007) - w związku z faktem, że są dwa cenniki (poniżej 10 sztuk, oraz powyżej) proszę o wrzucanie deklaracji w tym topiku by dla wszystkich było jasne ile gier będzie zamawianych i, że nic nie przycinam w przypadku gdyby zamówienie było mniejsze (tzn. nie biorę kasy wg pierwszego (droższego) a zamawiam wg drugiego (tańszego) cennika i ściemniam, że nie uzbierało się 10 gier). Dane do wpłaty podam na PM. kber81
 
Do góry