Promocja Sony Poland

krecha2

New member
;) Witam Sony ustalilo promocje jaka jest tv Sony Bravia 40 Cali seri W i Playstation 3 +2 pady + 2 gry cena takiego zestawu to 7999 piszcie czy sie oplaca czy lepiej inny tv do ps3 i piszcie wlasne zdanie na temat promocji!!
 

Hawkmoon

New member
mataman napisał:
Kuba_ps2 promocja jest od 20 września jeżeli już. A cena jest atrakcyjna.

w zestawie jest tv Sony KDL-40W2000, którego cena w tej chwili na skąpcu zaczyna się od 5600 zł, cena starter packa zaczyna się od 2200 zł, na allegro w tym zestawie są jeszcze 2 filmy na BD (2x120 zł) + pilot (90 zł)... z prostego rachunku wynika, że w sumie daje to 8160 zł. Więc oferta ta, jeśli bedzie w takiej cenie jest atrakcyjna na niecałe 150 zł, czyli moim zdaniem nie specjalnie. Oczywiście pytanie, czy w sklepach internetowych zestawy te nie będą tańsze, ale to dopiero czas pokaże, a póki co, się wstrzymać...

PS: heh.. właśnie znalazłem na allegro zestaw wszystkich tych bajerów bez tv (starter pack, fimy, pilot) za 2300 zł... więc niekoniecznie trzeba wyjść na plus w tej promocji...
 
Ostatnia edycja:

Mistic

New member
Jeżeli ktoś akurat ma zamiar kupić w tym samym czasie nowy TV i konsole PS3 to ten zestaw bardzo się opłaca.
Pozdrawaim.
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
mataman napisał:
Kuba_ps2 promocja jest od 20 września jeżeli już. A cena jest atrakcyjna.

to jest przedłużenie promocji ;) była przed wakacjami, pojawiła sie jakos w kwietniu dokladnie z tym samym tv z ta sama konsola, tylko byla taka akcja ze byla to zwykla ps3 a nie pack
 

musti

Banned
Nie jest to przedłużenie tylko kolejna promocja. Poprzednio sama konsola była była dodawana do serii X, a teraz na W40. Dodatkowo dołozylki kontroler, pilot, 2 gry i 2BD.
No i była w róznych miejscach, a ta TYLKO w Centrach Sony.;)

Co do ceny, to może i w sieci znajdziecie taniej, ale tu macie wszystko na miejscu, w sklepie, z instalacją w domu.
Nie wszyscy decydują się na zakup w sklepie internetowym. Ja NIGDY nie kupię takiego sprzetu w sieci. Kupuję rózne produkty w internecie, ale z reguły nie przekraczające 100złotych....
 

Hawkmoon

New member
musti napisał:
Nie jest to przedłużenie tylko kolejna promocja. Poprzednio sama konsola była była dodawana do serii X, a teraz na W40. Dodatkowo dołozylki kontroler, pilot, 2 gry i 2BD.
No i była w róznych miejscach, a ta TYLKO w Centrach Sony.;)

Co do ceny, to może i w sieci znajdziecie taniej, ale tu macie wszystko na miejscu, w sklepie, z instalacją w domu.
Nie wszyscy decydują się na zakup w sklepie internetowym. Ja NIGDY nie kupię takiego sprzetu w sieci. Kupuję rózne produkty w internecie, ale z reguły nie przekraczające 100złotych....

no to pytanie co tutaj robisz??? :p Tutaj każdy podnieca się skąpcem i ceneo. Ja osobiście odwrotnie, nie kupię takiego towaru w "normalnym" sklepie bo nigdy nie wiadomo czy czasem nie stał parę miesięcy na wystawce wypalając niemiłosiernie matrycę. Nie mówiąc już o cenie, która jest zwykłym naciąganiem ludzi. Ale to już indywidualna sprawa.

Poza tym jesteś pewien z tą instalacją w domu?? Nie doczytałem się nigdzie tego, a zdziwiłoby mnie to.

Jak jednak pisałem, można cały ten zestaw kupić taniej, co nie znaczy że ja bym tak zrobił, a to z prostej przyczyny, że nie podoba mi się ten oferowany tv, raczej celuję w model większy i raczej sharpa, ponieważ będę korzystał nie tylko z materiałów HD, a więc technologia 100 Hz mi się przyda...

PS: żeby nie było, że jestem gołosłowny... w ubiegłym roku zdarzyło mi się kupić w internecie KD o łącznej wartości w granicach 10k i jestem z tej transakcji bardzo zadowolony.
 
Ostatnia edycja:

musti

Banned
Nie wiem jak jest w innych Centrach Sony, ale w Szczecinie transport i montaż jest gratis (no może nie przy tanich produktach ;)).
Nie kupuję w sieci, bo irytują mnie wirtualne sklepiki, które niby wszystko mają a jak co do czego, to dopiero szukają po hurtowniach. Fajnym przykładem jest KDL-40D3000, którego jeszcze nikt nie kupił :p.
Co do cen, to w DOBRYM sklepie można się dogadać.

Nie wszyscy użytkownicy tego forum są zwolennikami ceneo czy skąpca. Faktem jest, że więcej jest zwolenników zakupów sieciowych (biorąc pod uwagę tych co piszą, bo jest jeszcze wielu, ktorzy tylko czytają to forum).
Przy okazji pozdrowienia dla wszystkich kupujących w normalnych sklepach.
 

Hawkmoon

New member
hehehe... no ja się nie podpiszę pod tym, z powodów które wcześniej wymieniłem, ale masz rację, że trzeba uważać na dostępność tv, ale z reguły wystarczy zdrowy rozsądek, bo jak nigdzie indziej nie ma, to i w sklepie internetowym nie będzie (chyba że importowany, ale to temat na inną dyskusję). Co do sklepów internetowych nie zawsze trzeba wybierać najtańsza ofertę, co do tv to wydaje mi się że propozycja kikiego z prezentacją w domu kilku modeli (ciekawe ile "normalnych" sklepów taką opcję oferuje) jest bardzo ciekawa. Nie dość, że sam wybierzesz najlepszy model, to na pewno będzie dostępny i w dodatku będzie transportowany przez kolesi, którzy wiedzą jak się z przewożonym towarem obchodzić (czego nie zawsze można o kurierach powiedzieć)...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
polecam Centrum Sony w Szczecinie - bo to extra sklep z extra obsługą.
Wjechały już pierwsze telewizory Sony 40 X 3500 , ale cena ok. 9900 zł.
 
Do góry