Rejestracja w PS Store

czokaj

New member
Witaj,
wpisz swój "nick", imię e'mail itd. Pamiętaj tylko abyś wybrał w menu "lokalizacja" np. Wielką Brytanię "GB". Dlaczego? Jeżeli wybierzesz w lokalizacji "Polska", nie będziesz miał możliwości połączenia się z PS Store! No niestety - to konieczne "mijanie się z prawdą" - (jak to kiedyś mówił jeden z polityków). Oczywiście z chwilą kiedy PS Store będzie dostępne również dla polskich posiadaczy PS3, zawsze mozna utworzyć nowe konto.;)

Pozdrawiam
 

spider103

New member
Oki z hasłem wiem a co masz na myśli adres z angli czyli adres www e mail czy adres zamieszkania bo tam chyba trzeba jakiś Email?pomuż prosze a i jak masz propozycje to dawaj.pozdrawiam i czekam
 

spider103

New member
no dobra adres e mail to mam podać taki jaki mam w kompie a adres zamieszkania to jaki mój czy w Angli podaj mi jakiś np.bo ja się loguje na USA.pozdrawiam
 

spider103

New member
po kolei:
wchodze aby się rejestrować w PS Store.wybieram opcje master count czy coś takiego.potem każą mi pisać takie rzeczy:
Ign-ID(eMail adress).....co wpisać?
pasworrd....co wpisać?
jeśli wpisze w Ign-ID moj adres E mail a ja mam polski to mi nie uzna prosze pomużcie co wpisywać w te rubryki please.
 

balthier

New member
spider103 napisał:
po kolei:
wchodze aby się rejestrować w PS Store.wybieram opcje master count czy coś takiego.potem każą mi pisać takie rzeczy:
Ign-ID(eMail adress).....co wpisać?
pasworrd....co wpisać?
jeśli wpisze w Ign-ID moj adres E mail a ja mam polski to mi nie uzna prosze pomużcie co wpisywać w te rubryki please.

Ign-ID(eMail adress) wpisujesz swój adres e-mail
pasworrd wpisujesz dowolne hasło
A przy adresie to musi być podany prawdziwy adres z Anglii
 

spider103

New member
aha czyli jak mam np email Gucio_Spider@interia.pl to mam to pisać?
a w haśle np liberty i wziąść dalej to uzna mi czy nie? adres zamieszkania to dopiero w następnych krokach się pisze czy kiedy?
aby adres mieć to trzeba wejść na google i wpisać np adres USA i znaleźć dowolny i go wpisać tak?

przepraszam że tyle pytań ale męcze się z tym już od tygodnia.prosze odpowiedzieć na te pytania pozdrawiam.i czekam
 

spider103

New member
nic z tego wpisuje w Ign-ID moj adres e mail Gucio_Spider@interia.pl
password liberty i jak zatwierdam to pisze coś takiego:The sign-ID and password combination is not correct.co zrobić?

aha dobra już wiem wszystko tylko jednej rzeczy nie wiem wcale mam rubryki:
1 adress street
2 adress steet
3 adress street

province
Stan
miasto
i coś jescze

co wpisywać w kolejne rubryki? jakie rzeczy konkretnie?


Edytuje się posty ;) - marcin0903
 
Do góry