Philips 32pw9551 + PS3 ???

marcinoko

New member
Witam !

Zastanawiam się nad zakupem PS3, a tv mam jak w tytule.
Mam pytanie do użytkowników tej konsolki, czy widzieli jak chodzi ona pod tym tv i czy jest sens pakować się w koszta jeśli nie posiadam odpowiedniego tv;) ????

Pozdrawiam
 

marcinoko

New member
witam

Pomimo braku odpowiedzi i przemyśleń czy czekać jeszcze czy nie, postanowiłem się przekonać na własnej skórze :D i nie wytrzymałem !!!

A wiec pognałem do Saturn Targówek i zakupiłem czarnule 80GB. Z dołączonymi grami Drake's i Ratchet w komplecie wersje platinium za 1550,-.
Powiem tak, obawiałem się tego połączenia ale ku mojemu zaskoczeniu jak na razie jestem pod sporym wrażeniem:D. Teraz pozostaje mi już tylko uzupełniać tytuły na półce.

TV podłączyłem kabelkiem HDMI profigold z konsolą, a dźwięk puściłem po Multi-Out do wzmacniacza stereo (na razie), to wszystko ustawiłem na 720p. Obraz bez żadnego migotania czy występowania fali czy coś, jak na ten tv to obraz żyletka.


Posiadaczom tego TV, którzy borykają się z takim samym problemem mogę powiedzieć śmiało żeby się nie zastanawiać i kupować;) Oczywiście pewnie że ten TV to nie jest idealnie połączenie, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma:D

PS. po odpaleniu Ratcheta pojawia mi się komunikat że mam za mało pamięci ;) na dysku bo wymaga 450MB wolnej przestrzeni na instalke. Zgłupiałem, ale po sprawdzeniu ilości miejsca mam 70gb jakoś tak. O CO KAMAN ?????:roll:

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

oskar01

New member
Witam

Rozwiązaniem problemu z grą Ratchet & Clank jest dodanie 500 MB danych na dysk (np. sciągając jakieś demo z Playstation Store).
Jest to po prostu błąd gry dotyczący sprawdzania ilości dostępnego wolnego miejsca na dysku.


Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

marcinoko

New member
Witam

Oki, dziękuje za szybką odpowiedź. Już się obawiałem że z małą jest coś nie tak, nawet formatowanie dysku mi chodziło po głowie;).

Pozdrawiam

Jest ok, wrzuciłem parę mp3 i już ją widzi.;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry