Czy w Polsce (Warszawie) dostępne są już nowe zestawy Playstation 3?

Dariusz

New member
Witajcie,
W necie, równiez na tym forum, wspominano, ze od sierpnia Playstation 3 bedzie sprzedawane w nowym, bogatszym, zestawie: dysk 80 GB, dwa pady, dwie gry, i to wszystko za cenę 2399PLN. Wczoraj "nawiedziłem" dwa sklepy firmowe sony w Wawie i obie sympatyczne panie z obsługi wyraziły zdumienie moimi informacjami proponując jednocześnie "stare" zestawy.
Czy wiecie coś na temat nowych zestawów P3?
Będe wdzięczny za info.
 

VAMET

New member
Witam uprzejmie

Zestaw Playstation 3 (60GB) Starter Pack będzie miał, to co teraz + 2 gry (narzucone Motorstorm i Resistance) + dodatkowy Sixaxis.

Opóźnienie jest 10 dni... Ponoć 8 sierpnia w środę mają być zestawy w sprzedaży, ale to tylko teoria.

Cena 2399,00 zł za ten zestaw.
 

marcin0903

New member
Ja wiem czy teoria... Wiele sklepów twierdzi , że dostali już info od Sony Poland nt. Starter Packów i , że powinni je mieć 8-go sierpnia - jak będzie zobaczymy , ale ta data wydaje mi się na prawdopodobną;).
 

VAMET

New member
Witam uprzejmie

My zawsze jesteśmy sto lat za ... nie powiem kim, żeby nie być posądzonym o rasizm ;)

Zobaczymy, jak będzie... Jak będzie 8 sierpnia to fajnie, bo tego dnia będę miał konsolę nowej generacji...

Prawdą jest, że może opłacać się kupić taniej zestaw ten co teraz jest, za jakieś 1700 zł, bo będzie zalegał na magazynie, dokupić drugi pad i kupić tanio te dwie gry narzucone, bo jak każdy będzie je miał, to sklepy zzrzucą ich ceny na 70-90 zł, także taki wariant może być bardziej opłacalny...

Pozdrawiam serdecznie...
 

Dariusz

New member
Playstation 3 - nowy zestaw.

No tak, ale to by znaczyło, że w nowym zestawie bedzie 60 GB dysk a nie 80 GB.
A już się ucieszyłem. :(

Jeśli zatem nowy zestaw stworzą poprzez dorzucenie sixaxisa i dwóch gier do starego zestawu to raczej nie bedzie obnizki na stary zestaw.

Sony oczywiście milczy. Po co informować? A może jeszcze ktoś się trafi i kupi w międzyczasie starą wersję za 2399 ?

Pozdrawiam.
 

marcin0903

New member
Z obniżkami sprawa ma się tak: 2499 zł Starter Pack (Stary zestaw czyli PS3 60 GB, 2x Sixaxis, Motorstorm i Resistance), zaś klasyczny pack czyli (PS3 60 GB, Sixaxis...) zapewne spadnie do cen 2100 zł, jak nie mniej :). Uważam , że Starter mimo wszystko się opłaca! :D
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Albo spadnie, albo i nie... Przy cenie oficjalnej 2100 z pewnych źródeł bedzie mozna konsole wyrwac za 1700-1800 to juz przyzwoicie... Ale ja nadal czekam na wibrujacego pada, wkrótce TGS i GC, mam nadzieje ze sie dowiemy czegos wiecej na ten temat...
 

VAMET

New member
Witam uprzejmie

Poziom polskich sklepów w sieci RTV AGD po prostu denny... Nie znają własnych ofert, a o Starter Pack rozkładają ręce, jakbym się pytał o płyty DVD w dobie kaset magnetycznych.

Mam nadzieję, że 8 sierpnia dostanie się Starter Pack do wszystkich sklepów w Polsce, które obecnie mają starą ofertę.

Polska, kocham ten kraj...
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Bo to sa tempaki i wogule szkoda slow na to wszystko.Zero pojecia o tym co sprzedaja i po co sprzedaja.Chory kraj..

dwa bledy w jednym wyrazie :p a kogos nazywasz tepakiem :p ale co fakt to fakt, ze sie nie znaja... Sprzedaja byle sprzedawac i wciskac ludziom kit
 

reters

New member
Widzisz do czego mnie doprowadzili:twisted: ogulnie staram sie nie robic beledow ale czasami...sam wiesz.Poprawa-[SIZE=-1]wogóle

A tak na marginesie to opieprzylem dzisiaj sprzedawce z mm bo mi powiedzial ze jvc p80 to to samo co g 80 tyle ze nowszy model:hmm:;) Jak ktos z was by wiedzial gdzie bedzie mozna kupic starter pack to napiszcie:) Trzeba szybko kupowac plejka bo juz od wrzesnia beda wychodzic takie gry ze glowa mala.Jak to napisali w psx ekstreme przy okazjii playtestu Heavenly sword "ps3 jest prawdziwym potworem ktory graficznie pozre 360-tke razem z zasilaczem..":D
[/SIZE]
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
pisze sie "w ogóle" :p ogólnie tez zdarzaja mi sie bledy, nie ukrywam, że nie a to całe w ogóle tez kiedys pisalem razem ;)
 

VAMET

New member
Witam uprzejmie

Mam nadzieję, że Wam się poszczęści kupić jutro konsole w nowym wydaniu, bo z tego co Sony zapowiada, to 1 sztuka na sklep... A za 2-3 tygodnie będzie można zamawiać 3 sztuki max na sklep... Chora polityka Sony...

Kocham ten kraj...

PS. Także gry narzucone - Motorstorm i Resistance + 2 pady + 60GB PS3, wszystko w jednym kartonie.
 

Romanoff

New member
Witajcie,

Promocyjne starter-packi są juz dośtępne w sieci MM , w sklepie w Wawie MM-Górczewska w cenie 2399/szt - leży sobie 20sztuk na palecie :grin:
Pozdro
 

VAMET

New member
Witam uprzejmie

Ja już swój zestaw mam, gry narzucone, konsola 60GB, dodatkowy pad, niestety tylko jeden kabelek USB do ładowania pada, także beznadziejnie, bo trzeba dokupić albo na zmianę ładować...

Opakowanie jest stare i jest włożone w przygotowane tekturowe nowe opakowanie takie, jak są na necie. To wszystko...

2379,00 w Gdyni...
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Gry narzucone, bo o to chodzi w starter packu, byś mógł kupic konsole z dwoma najlepiej sprzedajacymi sie grami jakie do tej pory wyszly, konsola 60gb a widziales inna w Europie? Kabel to kwota rzedu 10zl
 

VAMET

New member
Witam uprzejmie

Proszę przestań mnie rozbawiać, jak tak patrzeć jak Ty, to kup sobie starą konsolę PS3 (znaczy ofertę) i dokup wszystko, skoro lubisz sobie kupować jeszcze kabelek do HDMI, kabelek do USB itd.

Co do 60GB, to chodziły plotki na forum o 80GB na Europę, tak jak teraz jest w USA, 60GB już nie kupisz. Także informuję tych, którzy jeszcze nie mają konsoli z nowej oferty, jaka jest dostępna, także proszę oszczędź sobie zgryźliwości.

Gry narzucone, bo to chory kraj... W UK masz 5 wersji ofertowych.
Poza tym u nas z pewnością też tak będzie za jakiś czas.

Temat jest o informowaniu o Starter Packu, rozwianiu wątpliwości, to jako jeden z tych, którzy właśnie kupili i mają doświadczenie, napisałem co i jak, a Ty na mnie z gębą, weź się człowieku zastanów nad sobą zanim jeszcze raz kogoś zaczniesz traktować takim tonem...

Pozdrawiam i miłego dnia życzę...
 
Ostatnia edycja:

Dariusz

New member
Dzięki za informacje.
Koszt kabelka HDMI to jednak pewnie ze 40PLN a nie 10PLN. Oczywiście jest to wydatek "do przełknięcia". Ale 80GB jednak trochę szkoda.
No... czas chyba iść do sklepu ...
Pozdrawiam.
 

VAMET

New member
Witam uprzejmie

40 zł za kabel HDMI? 2 m kabla HDMI, porządnego to koszt powyżej 100, w niektórych przypadkach ponad 200 zł. Jak kupować to porządny, a nie badziewie, bo różnicę widać.

Pozdrawiam serdecznie...
 
Do góry