PS3 z USA

Slasheer

New member
Mam takie pytanie czy musze kupic jakis transformator aby podlaczyc konsolke do polskiego pradu??? czy cos innego prosze o odpwieidz! Dziekuje
 

reters

New member
Witam.Dolacze sie do tematu:).Czy jest wogule sens kupowac ps3 z USA? Wiem ze ma blokady regionalne na filmy itp.Gwarancjii takze pewnie nie uswiadzczymy w Polsce.Do tego gdzies czytalem ze moga byc problemy z europejskim playstation store...czy to prawda? PS:Takze mam mozliwosc zakupu ps3 z USA:)
 

mataman

New member
Bez reklam
No moim zdaniem sensu to nie ma wcale, bo tak jak napisałes jest blokada regionalna na filmy BD i DVD. Zwłaszcza że teraz za 2399 zł masz konsole + drugi pad+motorstorm+ resistance fall of man
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Moim zdaniem nie ma sensu kupowac konsoli w USA po 1. problem z napieciem po 2. blokada regionalna na filmy po 3. powoli wchodza gry z blokada regionalna vide Strangehold po 4. gwarancja i za te marne 300-400zl ile tracimy...

Pamietam swego czasu mialem ze stanów PS1 nie bylo z tym problemow, ale kupilem PS2 NTSC i juz sie zaczely problemy wiec grzecznie mowiac pogonilem :) a PS3 napewno juz nie kupie, choćby ze względu na blurej
 

zaslav

New member
Kuba_ps2 napisał:
Moim zdaniem nie ma sensu kupowac konsoli w USA po 1. problem z napieciem po 2. blokada regionalna na filmy po 3. powoli wchodza gry z blokada regionalna vide Strangehold po 4. gwarancja i za te marne 300-400zl ile tracimy...

a po 5 jesli nasze sluzby celne dolicza clo i VAT to moze sie okazac ze wyjdziesz na tym jak Zablocki na mydle
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
zaslav napisał:
a po 5 jesli nasze sluzby celne dolicza clo i VAT to moze sie okazac ze wyjdziesz na tym jak Zablocki na mydle

Na clo trzeba miec dobra bajerke i sie nie placi ;-) zawsze tak mialem i ani razu cla nie placilem hehe
 

reters

New member
Spodziewalem sie takich odpowiedzi od was;) Tak wiec rezygnuje z Ps3 ntsc.A odchodzac troszke od tematu,czy ktos z was wie kiedy pojawia sie nowe zestawy ps3 w Polsce? A moze juz sa..:hmm: ja przynajmiej nie widzialem w necie.
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
lukaszlew77 napisał:
Transformatora nie potrzebujesz, bo PS3 we wszystkich wersjach ma zasilacz 100V-240V

Oj mylisz sie zasilacz jest na 100v ze stanów czy tam 110 nie znam sie jakie maja teraz tam napiecie... Informuja ze do konsoli mozesz podlaczyc tylko do 120v a podlaczasz na wlasna odpowiedzielanosc 230v i to bylo sprawdzane przez jedna z naszych gazet odnosnie konsol ;)
 

marcin0903

New member
reters napisał:
Spodziewalem sie takich odpowiedzi od was;) Tak wiec rezygnuje z Ps3 ntsc.A odchodzac troszke od tematu,czy ktos z was wie kiedy pojawia sie nowe zestawy ps3 w Polsce? A moze juz sa..:hmm: ja przynajmiej nie widzialem w necie.
Jeśli chodzi Ci o Starter Pack' a , to wg. Sony Poland powinien być on już w sklepach, ale z różnych źródeł wiem, że niema, tak więc powinien pojawić się na dniach.
 

Vhaeraun

New member
Witam. Sam jestem zainteresowany Starter Packiem PS3.Sporo szukałem i w Centrum Sony jak i Media Markt w Warszawie ponuje totalna niewiedza.Poszukałem w sklepie PSX Extreme i zamówilem dziś preorder u nich za 2399 zl.Darmowa wysyłka kurierem w przyszłą środę 8.08.Wreszcie Sony pomyślalo o graczach wypuszczajac Starter packi - dwie dodatkowe gry[Resistance i Motorstorm] + dodatkowy pad Sixaxis. Czytałem że po premierze Packa w sklepie PSX goła konsola ma stanieć do 2000 zl.Warto poczekać ten tydzień.Powodzenia w zakupach.
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Poszukasz dobrze to znajdziesz juz teraz konsole za 2000zl... A obnizka jest spowodowana wyprzedaza wersji 60gb, poniewaz wprowadzaja wersje 80gb, ale z tego co wiem to promo dotczy tylko usa
 
Do góry