Gry dla dwóch graczy

VAMET

New member
Witam uprzejmie

Z obecnych gier dostępnych na konsolę PS3, które z tytułów są dla dwóch graczy, żeby mogli na dwóch padach sobie pograć. Nie wiem, jak to tutaj się odbywa, czy ekran jest dzielony (np. jakieś wyścigi). Wiem, że Motorstorm nie jest dla dwóch, jedynie od 2-12 przez sieć.

Pytam, bo moja żona ma ochotę porywalizować ze mną w jakiejś grze nowej generacji. Co polecilibyście?

Może jakiś tytuł z PS2 dla dwóch graczy na jednym ekranie?

Byłbym wdzięczny za pomoc... Dziękuję i pozdrawiam...
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
VAMET napisał:
Witam uprzejmie

Z obecnych gier dostępnych na konsolę PS3, które z tytułów są dla dwóch graczy, żeby mogli na dwóch padach sobie pograć. Nie wiem, jak to tutaj się odbywa, czy ekran jest dzielony (np. jakieś wyścigi). Wiem, że Motorstorm nie jest dla dwóch, jedynie od 2-12 przez sieć.

Pytam, bo moja żona ma ochotę porywalizować ze mną w jakiejś grze nowej generacji. Co polecilibyście?

Może jakiś tytuł z PS2 dla dwóch graczy na jednym ekranie?

Byłbym wdzięczny za pomoc... Dziękuję i pozdrawiam...

Powiedz jaki rodzaj gier Cie interesuje... Bo chyba zona nie chce grac z Tobą w mordobicie, albo jakas hardkorową strzelanine, choć kto ją wie. Moja byla kobieta raczyla sie ze mna Tekkenem, wyścigami różnymi, nawet strzelaniny, a najlepszym hitem było jak z nią grałem w Pro Evo :) całkiem milo i sympatycznie bylo, ale niestety to juz przeszlosc :-( :*
 

VAMET

New member
Witam uprzejmie

Żona lubuje się w takie gry przygodowe, bliżej do Final Fantasy, ale tam dla dwóch się nie pogra...

Mogą być i wyścigi i bijatyki i strzelanki... :)

Czy wiesz, które z obecnych na rynku gier na PS3 są dla dwóch graczy na jednym ekranie?
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
VAMET napisał:
Witam uprzejmie

Żona lubuje się w takie gry przygodowe, bliżej do Final Fantasy, ale tam dla dwóch się nie pogra...

Mogą być i wyścigi i bijatyki i strzelanki... :)

Czy wiesz, które z obecnych na rynku gier na PS3 są dla dwóch graczy na jednym ekranie?

Napewno Resistance fall of men, ridge racer7, rainbow six vegas, Tiger Woods 2007, call of duty 3, nba 2k7, Virtua Fighter 5, Marvel ultimate aliance, def jam: icon, f1 championship, fight night3, untold legends... i wiele wiele innych ;)

Wiekszy wybór napewno znajdziesz napewno wśród gier na ps2 a może i nawet ps one. Polecałbym Crash Team Racing. W to grałem sporo z moją kobietą i zawsze prawie przegrywałem :p:p:p
 

Emiel

New member
Nie masz całkowicie racji bo np. Call of Duty 3 nie wspiera w żaden sposób gry wspólnej, nie ma co-opa, nie ma splitscreena. Jest multi, ale tylko online.

Nie wiem czy w innych grach się też nie pomyliłeś, ale ogólnie większość się zgadza.

Co do przygodowo-rpgowych to najlepiej gry na PS2, jakieś Baldurs Gate nawet na PS2.
 

VAMET

New member
Witam uprzejmie

Motorstorm nie ma możliwości grania dla dwóch? Czytałem, że ma i dla 4 oraz dodatkowo sieć... Ktoś może to potwierdzić?
 

Centosz

New member
VAMET napisał:
Witam uprzejmie

Motorstorm nie ma możliwości grania dla dwóch? Czytałem, że ma i dla 4 oraz dodatkowo sieć... Ktoś może to potwierdzić?

Nie ma możliwosci gry na dwóch.Tylko sieć od 2 do 12 graczy.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Odgrzeję troszkę kotleta :)

Jako, że wątek ten jest dosyć stary to może wyszły od czasów jego świetności :) jakieś nowe gierki na dwie osoby na dwóch padach, które moglibyście polecić?

Chcę właśnie dokupić DualShocka i siadła by jakaś gierka na dwóch, żeby go potestować razem ze starym poczciwym sixaxisem :)

Pragnę od razu zaznaczyć, że może być wszystko prócz gier sportowych typu Fifa, NBA itp.

Dziękuję i pozdrawiam,
 

Tomasson225

New member
Z fajnych gier to: DiRT (wyścigi przeciwko sobie potrafią być emcjonujące), F1, Kane&Lynch Dead Men, Resistance, The Simpsons, różne gierki na PS Store, a także inne co poniżej :) Pozdrawiam.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Mam demko Colina ale jak rozumiem zostało one pozbawione trybu dla dwóch graczy.

Czy Gran Turismo 5 obsługuje tryb 2 graczy jednocześnie?
Bo czekam na tą gierkę i jeśli miałaby taki tryb to Colina bym na razie odpuścił.

Dziękuję i pozdrawiam,
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dzięki za dobre wieści :)

Preordery na Allegro mówią o wysyłce z UK około 28 marca, to już tylko 3 tygodnie :D

Pozdrawiam,
 

mataman

New member
Bez reklam
Mała dygresja, mamy XXI wiek teraz gra się po sieci. To pewnie jedna z ostanich gier ze split screen'em
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Otóż to, wystarczy jak kumpel wpadnie z draftkegiem Henia, nie musi przynosić swojej konsoli... tym bardziej, że nie musi jej przecież posiadać...

Ale jeśli mataman lubi się zamykać w domu i siedzieć samemu grając on-line, to kto mu tego zabroni?

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

WoJoW

New member
Według mnie, też jest przyjemniej pograć sobie z kimś, kto siedzi obok nas. Ale rzeczywiście online jest najważniejszy :)
 

mataman

New member
Bez reklam
Tak uwielbiam sie zamykać sam w domu. A poważnie, granie online potrafi dostarczyć wspaniałej rozrywki. Robienie challenge'y w takim burnout paradise jest super zabawą a jest to nie do zrealizowania na split screenie. Split screen jest rozwiązaniem przestarzałym i będzie powoli odchodził do lamusa. A to że grasz online nie koliduje z tym żeby kumple/koleżanki wpadli na browara i partyjke singstara np.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Proponuję tryb on-line zostawić bo ani nie jest on tematem tego wątku ani o nim nie rozmawiamy.
Jego zalety każdy kto grał on-line zna.

GT5 i tak będzie na split screenie u mnie na 50" wyglądał lepiej niż u kogoś innego tryb single player na monitorku 20".

I nie interesuje mnie partyjka singstara tylko np. rajd na dwóch w GT5 albo cooperative w COD.

Pozdrawiam,
 
Do góry