Jaka klawiatura i mysz do PS3

DIE

New member
Czesc,

Chcialbym kupic klawiaturke i mysz bezprzewodowa do PS3. Co polecacie ? Rozumiem ze musi byc na bluetooth ? Siakis Logitech ? Pochwalcie sie co uzywacie i dziala a ktore to niewypal ?

Drugie pytanie jest o przegladarke www, bo glownie w tym celu chce nabyc klawiature, jak sie sprawuje ? Rozumiem ze gry nie sa zrobione pod klawiaturke i jako stary pctowiec bede sie musial przestwic na pad ?

pozdrawiam

DIE
 

marcin0903

New member
Klawiatura może być na USB:) Więc taką lepiej. Polecam Logitecha, ale te są drogie, widziałem ostatnio w sklepie po 29zł , taką klawiaturkę Hama. Bardzo ładnie chodziły przyciski, ale nie pamiętam modelu. Co do przeglądary to klawiatura powinna chodzić w niej. Z grami to masz racje - nie ma żadnej gry ktora wykorzystuje klawę, ale być może pierwszą będzie Unreal Tournament 3 , który jest time exclusive dla PS3 :krol:
 

egonszef

New member
Klawiaturę kup taką jaka ci będzie najlepiej pasowała, tak soamo z myszką.
Co do grania w gry za jej pomocą to sobie nie polatasz. Jedynym znanym mi wyjściej będzie zakup specjalnego kontrolera do ps3, jest to myszka z przyciskami z ps3 i gałka podobna do tej z wii z analogiem, będzie kosztowała ze 200 zł ale do fpsów nada się wyśmienicie. Ultima będzie to miała w sprzedaży tylko jeszce nie wiem kiedy, około miesiąca.
 

Centosz

New member
Jak cie stac na konsole to na takie coś też.

Nie masz nic do powiedzenia nie komentuj! Następnym razem nie obejdzie się bez warna, tym razem tylko ostrzeżenie słowne - marcin0903
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
powracajac do tematu klawiatura moze byc radiowa, wazne zeby byla na usb. Z myszka jest oczywiscie podobnie... Co do sprzętów bluetooth, fajne, ładne, ale cena niestety przewyższa te udogodnienia, które w/w sprzet niesie ze sobą... Komentując sprawę cene jesli mnie stac na konsole za 2000zl to nie bylbym tego taki pewny czy stac ludzi na klawiature za 600zl. Mnie np. nie stac ;), ale moze kiedys?

PS. Panowie bez nerwów...
 

autorus

New member
Ja miałem kupić klawiaturke logitech oczywiście laser i bluetooth. Ale wyszło 500zł, więc zakupiłem zonie laptopa. Dałem 2kzł.

Swoją drogą mam już inną klawiaturke logitech wraz z myszką do stacjonarnego kompa i złego słowa o niej nie dam powiedzieć. Oprócz tego ze była bardzo droga, ale zaznaczam warta swojej ceny.A działą już 3 lata.

Autorus
 

rafal11998

New member
Witam

Jeśli chodzi w pierwszej kolejności o przeglądarkę www to może coś takiego

http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&ID=2856&katid=18&grupa=127

cena nie jest bardzo wygórowana a sprawuje sie całkiem nieżle.Szeroka rola na myszy idealnie pasuje do palca, no i dodatkowo inne funkcje typu cofanie do poprzedniej strony, na klawiarurze druga rolka do przewijania stron, dodatkowe klawisze typu wytnij wklej, glosniej ciszej a także bespośredni dostęp z klawiatury do programów World, Exel, E-mail do WWW. Myśle że jest całkiem niezła za tą cenę.
Pozdro.
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
ja A4-tech nigdy w zyciu bym Ci nie polecil :) Zreszta jak to klawiatura wyglada? tak plastikowo i wieśniacko... Polecam w 100% Logitech sam uzywam i nie powiem zlego slowa...
 

rafal11998

New member
Kuba_ps2 napisał:
ja A4-tech nigdy w zyciu bym Ci nie polecil :) Zreszta jak to klawiatura wyglada? tak plastikowo i wieśniacko... Polecam w 100% Logitech sam uzywam i nie powiem zlego slowa...


Wieśniacko to jest coś takiego pisac, a forum jest od tego żeby pisac swoje zdanie, a nie opisywac coś co kto ma, bo ludzie mają takie żeczy jakie im odpowiadają i na jakie ich stac. Też mogę napisac że a właśnie ta klawiatura Logitecha jest beznadziejna i wieśniacka z wyglądu, ale tego nie zrobię bo szanuję to co ktoś posiada w przeciwieństwie do innych...
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Zalezy kogo na co stac i to wybiera... Mialem troche wiecej pieniazkow i kupilem Logitecha, bo wiem ze to sprawdzony wybór i się sprawdzi przez lata w przeciwieństwie do a4-tech. Gdy kupiłem myszke tej technicznej firmy po miesiacu byla do wyrzucenia, bo cos tam trzeba bylo ja rozkrecac i takie glupoty odginac... Szanuje swoje pieniadze, ba szanuje tez pieniadze innych i nie polecam takiego bubla jak a4-tech, a jak ktos chce kupic plastikowe badziewie to i tak kupie i nie zwróci uwagi na moje czy inne zdanie...
 

rafal11998

New member
Tak się składa że u mojego brata działa już dwa lata, u mnie rok i jest wszystko jak najbardziej ok. a buble trafiają się nawet w najlepszych markach nie tylko w dziale komputerowym.
 

DIE

New member
Jeszcze raz dziekuje za porady. Kupilem Logitech diNovo Edge co tu duzo mowic jest swietna i piekna. Potestowalem ja z pctem i ps3, w oczy rzuca sie funkcjonalnosc, niebanalny wyglad i sposob sterowania glosnoscia i scrollem toughtpadzie. Bardzo dobra wbudowana bateria - mnie nie udalo sie jej dotychczas rozladowac przez 2 tyg uzywania bez ladowania. Klawiatura bardzo cienka, lekka z niskim skokiem klawiszy jak w notebooku. Klawisze logicznie rozmieszczone tam gdzie sie ich spodziewamy. Zasieg tez mnie nie rozczarowal 8-12 m z przeszkodami. Oczywiscie w ps3 polowa bajerow klawiatury jest nie aktywna, jednak wbrew moim obawom pad i scroll dzialaja. Wady:

1) cena
2) efektowny swiecacy plastik wymagajacy pielegnacji ;) (w komplecie klawiatury jest odpowiednia sciereczka)

polecam

DIE

Ps. Jeszcze jedna uwaga do ps3, trzeba uaktualnic w niej soft poniewaz w oryginalnym nie ma mozliwosci rejestrowania klawiatury bluetooth.
 

dobi1

New member
egonszef napisał:
Klawiaturę kup taką jaka ci będzie najlepiej pasowała, tak soamo z myszką.
Co do grania w gry za jej pomocą to sobie nie polatasz. Jedynym znanym mi wyjściej będzie zakup specjalnego kontrolera do ps3, jest to myszka z przyciskami z ps3 i gałka podobna do tej z wii z analogiem, będzie kosztowała ze 200 zł ale do fpsów nada się wyśmienicie. Ultima będzie to miała w sprzedaży tylko jeszce nie wiem kiedy, około miesiąca.

mam ten sam problem, nie moge przestawic sie z klawki na kontroler, znalazlem na necie ADAPTER MYSZKI I KLAWIATURY DO PS3
XFPS RATEUP ADAPTER
Posiadaczy w/w urządzenia prosiłbym o opinie jak to sie sprawdza i czy warto zainwestowac 300pln?
 
Do góry