Głosniki do PS3

Matro

New member
Witam! Bardzo potrzebuje pomocy przy wyboze glosnikow do PS3.. Zalezy mi na sporej Mocy i przedewszystkim dobrym dzwieku. Dysponuje kwota 1500zl max. Głosniki nie beda tylko do grania lubie tez sluchac muzyki, Techno,Trance,Rock. Z gory dziekuje. Pozdrawiam Matro!
 

Ogr

New member
Bez reklam
witam!!! mam logitech z-5500 swietnie sprawdzaja się w grach ,filmach muzyka techno !!! bas w tym zestawie to potęga bardzo precyzyjny, soczysty dzwiek polecam!!!!
 

Centosz

New member
Też polecam ten zetaw.Posiadam model Z-680 "starszy model ale zmieniła sie tylko obudowa" i jestem z niego naprawde zadowolony.A bas to jak napisał kolega jest soczysty.Bedziesz zadowolony. :eek:k:
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Matro napisał:
Witam! Bardzo potrzebuje pomocy przy wyboze glosnikow do PS3.. Zalezy mi na sporej Mocy i przedewszystkim dobrym dzwieku. Dysponuje kwota 1500zl max. Głosniki nie beda tylko do grania lubie tez sluchac muzyki, Techno,Trance,Rock. Z gory dziekuje. Pozdrawiam Matro!
ja bym kupil cos takiego http://allegro.pl/item211889660_onkyo_304_dvd_305_m_audio_rock_sklep_wroclaw.html

ampli dobry, dvd mozna pchnac, glosniki moze nie sa najlepszej klasy, ale logitechy sie do muzyki raczej nie nadaja. wiadomo mozna posluchac, ale bez rewelacji i tak wolalbym te m-audio :p Niby wychodzi 200zl drozej ale sprzet o niebo lepszy
 
Ostatnia edycja:

Matro

New member
Wymieniliscie akurat te glosniki o ktorych myslalem.. Logi od poczatku mnie ciagnely do siebie.. ale ostatnio coraz czesciej widzi sie takie jak te ONKYO... Mam pytanie.. co do nich.. wiem ze logi jak da sie na maxa to nie szarpia mocno a sa glosne.. dzwiek na poziome 115 dB chyba... a jak z tymi ONKYO?
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Matro napisał:
Wymieniliscie akurat te glosniki o ktorych myslalem.. Logi od poczatku mnie ciagnely do siebie.. ale ostatnio coraz czesciej widzi sie takie jak te ONKYO... Mam pytanie.. co do nich.. wiem ze logi jak da sie na maxa to nie szarpia mocno a sa glosne.. dzwiek na poziome 115 dB chyba... a jak z tymi ONKYO?

zapraszam do jakiegos sklepu na odsluch :] moze masz media markt w okolicy?
 

timbot

New member
Bez reklam
Matro napisał:
Wymieniliscie akurat te glosniki o ktorych myslalem.. Logi od poczatku mnie ciagnely do siebie.. ale ostatnio coraz czesciej widzi sie takie jak te ONKYO... Mam pytanie.. co do nich.. wiem ze logi jak da sie na maxa to nie szarpia mocno a sa glosne.. dzwiek na poziome 115 dB chyba... a jak z tymi ONKYO?

ciezka sprawa, bo logitecha nie slyszalem....
co do takiego zestawu onkyo - to troche inna półka i przeznaczenie....
upraszczajac:
co do glosnosci - taki zestaw na 20metrach kwadratowych rozkrecony gra czysto na poziomie glosnosci b. glosno (tryb imprezowy :) - ciezko wytrzymac na poczatku....
jakosc: na pewno zagra ci czysciej niz logitech - z dwoch powodow - porzadny amplituner (a nie jakis mini dekoder wbudowany w zestaw logitecha i wzmacniacz wbudowany w subwoofer....) w zestawie logitecha bedziesz mial duzo basu i duzo wysokich tonow, w srodku pewnie bedzie dziura - tylko ze w grach znowu az tak ci nie zalezy na jakosci a techno tez tylko niskie tony i wysokie sa :)....
co do basu: subwoofer jest jednak subwoofer, obawiam sie ze chociaz te kolumny maja calkiem calkiem bas za ta cene (mozna jeszcze na amplitunerze podkrecic) to moga miec mniej "dudnić" niz sub ligitecha....
z tym ze mozesz kupic ten zestaw onkyo i za czas jakis wylorzyc z 600 zeta na naprawde niezlego subwoofera, lepszego (i mocniejszego) niz w logitechu (polecam Magnat Monitor 300A, spada w cenie, a jest niezly, membrana 30cm) lub nawet kupic nawet jakis sporo slabszy sub (=tanszy)
a wtedu juz sasiedzi 2 pietra w gore beda wiedzieli w co grasz

twoja decyzja - miec najlepszy sprzet komputerowy, ale jednak tylko komputerowy, czy najtansze onkyo
ja bym wybral onkyo... ale odsluch zawsze jest wskazany

ps. a prog bolu jest subiektywny i wacha sie pomiedzy 115-140 dB (przewaznie 120), wiec raczej ostroznie z reklamami ze cos wyciska 115 dB :)
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
miałem zestaw yamaha 620 z głosnikami coda był tam sub SW 1000 zdobywca jakis tam nagród w swojej klasie ( na tamten czas kosztował 1100 zł ) i nie umywał sie do tego z logitech takie duze zestawy są przeznaczone do wiekszych pomieszczeń jak 20 m2 miałem porównanie i z yamahy dzwięk gdzieś jakby sie tracił mniej precyzyjny przy takim metrazu nie wspomnę o meczarni z ustawieniem takiego zestawu za to logitech to prostota przy filmach i grach odczuwam wieksza satysfakcje . lecz to wypowiedz zwykłego odbiorcy nie posiadam audiofilskiego słuchu !!! mysle ze zestaw logitech z-5500 jest stworzony głównie do kina i gier muza zwłaszcza rock wypada średnio .
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

timbot

New member
Bez reklam
z ustawieniami to tylko chwilke trza sie pobawic...
ale nie da sie ukryc ze to logitech jest przeznaczony do gier, wiec jesli ma byc glownie sprzet do ps3 to moze to i sensowny wybor...
a skoro z muzy to i tak sluchasz techno to w sumie barwa dzwieku nie jest taka wazna jak glosne wysokie tony i glosne niskie, a w tym w sumie logitech bedzie pewno dobry... jakby mial byc cienki to by nie dostal certyfikatu THX :)
wiesz kazdy ci poradzi zebys sprobowal posluchac tego przed kupnem, a nie ma co sie bac- po to wymylono supermarkety ;] a jak wezmiesz ze saba wydruk z cena z sklepu internetowego to mozesz sie i potargowac (tylko idz na odsluch wtedy gdy maja czas - najlepiej srodek tygodnia przed poludniem)
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
timbot napisał:
jakby mial byc cienki to by nie dostal certyfikatu THX :)

THX przyjacielu to certyfikat kina domowego, wiec nijak ma sie do muzyki... Dom tego Pan co zakladal wątek pisze o dużej mocy, której niestety ten zestaw nie posiada... Sam mialem zestaw kina tzw. plastikowego i do muzy sie nie nadawal, jedynie granie i filmy... i jak nie bylo tak nie ma tego zestawu u mnie w domu... a to Onkyo za 1700 tez zaczyna mnie kusic :p myslalem o Onkyo 605, ale kurna za sam amplituner dam wiecej
 

Matro

New member
Dziękuje wam serdecznie za pomoc;] Jak tylko pieniążki wpadną w łape pojdę do Media Expert.. w miescie mam.. Ostatnio wlasnie tam mieli taki zestawik na pokaz - PS3 z tymi glosnikami..., tylko nie jestem pewien czy mi wlacza je na duza moc... ale zobaczymy;] jeszcze raz dzieki! Pozdrawiam Matro;]
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Matro napisał:
Dziękuje wam serdecznie za pomoc;] Jak tylko pieniążki wpadną w łape pojdę do Media Expert.. w miescie mam.. Ostatnio wlasnie tam mieli taki zestawik na pokaz - PS3 z tymi glosnikami..., tylko nie jestem pewien czy mi wlacza je na duza moc... ale zobaczymy;] jeszcze raz dzieki! Pozdrawiam Matro;]

jak pójdziesz rano kiedy nie ma ludzi nie powinno byc problemu... ja tam robilem, bo w "godzinach szczytu" gdzie sie zeszlo troche ludzi to zaczeli marudzic Ci mniej kumaci pracownicy MM. Ale sie z jednym zgadalem i powiedzial ze moge sprzet katowac do woli i mam miec wszystkich innych co mi zwracaja uwage w dupie :p Bo jak mam przetestowac cos co mam zamiar kupic na 1/4 poziomu glosnosci. Pozdrawiam
 
Do góry