płyty DL (Double Layer)

alen333

New member
Witajcie :) Czy PS3 odczytuje krążki DL (Double Layer)
Chodzi mi dokładnie o krążki DVD+/-R DL :)
I jeszcze jedno tak z innej beczki... :)
Czy PS3 występuje może w innym kolorq niż czarny np. srebrny?
 
Ostatnia edycja:

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
alen333 napisał:
Witajcie :) Czy PS3 odczytuje krążki DL (Double Layer)
Chodzi mi dokładnie o krążki DVD+/-R DL :)
I jeszcze jedno tak z innej beczki... :)
Czy PS3 występuje może w innym kolorq niż czarny np. srebny?

a jaki odtwarzacz dvd tego nie odczytuje? PS3 jest w dwóch wersjach kolorystycznych, calutka czarna w Polsce wlasciwie niedostepna z dyskeim 20gb i bez innych wodotrysków i dotepna z chromowanymi elemenatami wykonczenia :)
 

alen333

New member
Kuba_ps2 napisał:
a jaki odtwarzacz dvd tego nie odczytuje? PS3 jest w dwóch wersjach kolorystycznych, calutka czarna w Polsce wlasciwie niedostepna z dyskeim 20gb i bez innych wodotrysków i dotepna z chromowanymi elemenatami wykonczenia :)
a no nie wszystkie odczytują a czy jest może gdzieś dostępna srebrna taka konsola? W necie można znaleść fotki przedstawiające srebrnego PS3
 

marcin0903

New member
Na dziś, dzień sprawa tak wygląda: PS3 czyta płyty DL i to nie zależnie od wersji.
A z kolorami to tak: Wersje 20GB nie posiadają elementów chromowanych, a wersje 60GB je posiadają nie zależnie od koloru. Na na świecie nie został wydany oficjalnie model srebrny oraz biały. W rynku amerykańskim i japońskim są dostępne 2 wersje, czarnego modelu; 20 GB i 60 GB, ta pierwsza prawdopodobnie zostanie wycofana ze sprzedaży przez mały popty.
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
marcin0903 napisał:
Na dziś, dzień sprawa tak wygląda: PS3 czyta płyty DL i to nie zależnie od wersji.
A z kolorami to tak: Wersje 20GB nie posiadają elementów chromowanych, a wersje 60GB je posiadają nie zależnie od koloru. Na na świecie nie został wydany oficjalnie model srebrny oraz biały. W rynku amerykańskim i japońskim są dostępne 2 wersje, czarnego modelu; 20 GB i 60 GB, ta pierwsza prawdopodobnie zostanie wycofana ze sprzedaży przez mały popty.

a co ja napisalem? :p
 

alen333

New member
marcin0903 napisał:
Na dziś, dzień sprawa tak wygląda: PS3 czyta płyty DL i to nie zależnie od wersji.
A z kolorami to tak: Wersje 20GB nie posiadają elementów chromowanych, a wersje 60GB je posiadają nie zależnie od koloru. Na na świecie nie został wydany oficjalnie model srebrny oraz biały. W rynku amerykańskim i japońskim są dostępne 2 wersje, czarnego modelu; 20 GB i 60 GB, ta pierwsza prawdopodobnie zostanie wycofana ze sprzedaży przez mały popty.[/quote
Noooooo.... To teraz juz wiem wszystko :)
Szkoda ze nie ma oficialnie srebrnej wersji :)
 

mandaryn

New member
Kuba_ps2 napisał:
a jaki odtwarzacz dvd tego nie odczytuje? PS3 jest w dwóch wersjach kolorystycznych, calutka czarna w Polsce wlasciwie niedostepna z dyskeim 20gb i bez innych wodotrysków i dotepna z chromowanymi elemenatami wykonczenia :)

zdziwiłbyś się jak wiele odtwarzaczy ma poważne problemy ... wiele nie czyta wcale płyt nagrywanych DVD+R DL, wiele niby odtwarza, ale jak wejdziesz to menu, to się cyrki dzieją, zankomita większość daje radę, ale przy zmianie warstwy jest ~0,5 sek zacięcia, a są też takie, które płynnie przechodzą warstwy - np. Panasonic DVD-S52 (dla odmiany S53 w ogóle nie czyta +R DL) -> wszystkto testowałem empirycznie na płytach DL Verbatima nagrywanych na Pioneer 111
 

bluray

Banned
Pytanie uzupełniające:
Czy da sie nagrac na DL materiał w kontenerze AVCHD (np. w NERO VISION).
Mi sie to nie udaje.
Mam kilka plików *.ts po 7 - 8 GB i marzy mi się wersja AVCHD.
 
Do góry