Najbardziej oczekiwana gra

balthier

New member
Napiszcie na jakie gry z niecierpliwością czekacie i dlaczegowłaśnie na nie. Ja nie mogę się doczekać jak zagram w Heavenly Sword i Metal Gear Solid 4.
 

Emiel

New member
Killzone 2 o ile będzie to hit :p. Dalej Heavenly Sword, MGS4, Uncharted oraz Ratchet and Clank. Może Lair ale to wszystko się okaże po demku.

Jeszcze jedna gra, na którą bardzo liczę to The Eye of Judgment.
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Emiel napisał:
Killzone 2 o ile będzie to hit :p

A musi byc hitem? Dla Ciebie jest wazne to co jest komercyjne? troche oryginalnosci by sie przydalo ;)

Dla mnie niepowtarzalnie wśród zapowiadanych gier prym wiedze Metal Gear Solid 4. A czemu? Bo to jest coś wiecej niz gra. Tu nie chodzi o samą treść grywalną, ale o fabułe, która jest za każdym razem na najwyższym poziomie i nie ma możliwoći, aby geniusz Hideo Kojimy tym razem na zawiódł. Poprostu gra, która musi nabyć kazdy szanujacy sie posiadacz ps3...
 

Mochu

New member
na PS3 zdecydowanie MGS4 ze wzgledu na fabule, sama jest zwykle taka sobie ale to wlasnie fabula stanowi o mocy tej serii. Dzisiaj z reguly gry sa jej pozbawione ( GEARS ) i chodzi tylko o nawalanke, a nawalnaki mam juz za duzo.
 

Centosz

New member
Najbardziej czekam na oczywiscie MGS4 i BROTHERS IN ARMS:HELL'S HIGHWAY.MGS4 wiadomo chyba dlaczego.:eek:k: A BiA:HH ponieważ lubie gry związane z IIWŚ,a ta gra jest wedłóg mnie najlepsza z tego gatunku.
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Mochu napisał:
sama jest zwykle taka sobie

uwazaj na slowa przyjacielu :) Jak gejmplej MGS3 jest dla Ciebie zwykly, to ja nie wiem czego Ty od gry oczekujesz :) Gra cud miód i lizać palce. Z checia pogram w RE5 :)
 

prawy

New member
:]

Jako gigantyczny fan oczywiscie czekam na mgs4, wszystkie częsci byly wypaśne, nawet 1 z psone była cudowna. Własnie z powodu mgs4 wybrałem ps3 a nie xboxa. Zagrałbym sobie jeszcze w gt5 i dmc4
 

Ogr

New member
Bez reklam
Witam na na PS3 ciekawy jestem KILLZONE

Skasowałem na co czekasz na Xboxa360, ze względu na to, że to temat w dziale PS3 i dotyczy on tylko i wyłącznie PS3! - marcin0903
 
Ostatnia edycja:

lyon42

New member
A Ja oczekuję na....

CALL OF DUTY 4:MODERN WAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..........ludzie jak zobaczyłem to cudo na traileyach z prezentacji to wymiękłem!!!!! To jak się ruszają Ci żolnierze i jaki klimat realistycznej wojny panuje w tej grze to po prostu Masakra! Dla tej gry kupuje Pleystation3 a także nie mogę już się doczekać Killzona2-mimo,że grafika jest bardziej zubożała to jednak gempley pozstaje Miodny. A także nie mogę się już doczekać:pES2008,Heavenly Sword,MGS4,MOH:Airbone,BrotherInArms,Bernaout:paradise i wiele innych miodzio tytołów. Pozdrawiam wszystkich Braci,którzy nie zatracili zaufania do Sony i Playstation. 1love&Peace P.S.-zapomniałbym dodać:Nowe Geteway EIGHT DAYS oraz Tłuściutki Assissns Creed-doprawdy nie wiem jak mogłem to pominąć wcześniej. Pa
:krol:
 
Ostatnia edycja:

kilof_pl

New member
a piłka??

nikt nie wspomniał o piłce... aż dziwne... ja czekam na Pro Evolution Soccer 2008!!! to jest pozycja numer jeden jak dla mnie...
 

maciuch2

Member
pro evo 2008 - z utesknieniem wypatruje kazdego newsa na temat tej gierki w necie, poza tym god of war 3 , bo jedynka i dwójka pozamiataly mna totalnie, 3-najlepsza gra w jaka gralem(szczegolnie na 50" w progressiv wyglada bajecznie), assasins creed i lair.
 

jarwisz

New member
Bez reklam
lyon42 napisał:
CALL OF DUTY 4:MODERN WAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..........ludzie jak zobaczyłem to cudo na traileyach z prezentacji to wymiękłem!!!!!

ja też czekam na 4 część
czekałem na 3 ale na PC nie będzie :(
 

reters

New member
Ja czekam miedzy innymi na pes-ka 2008:D lecz ostatnio czytalem liste zapowiedzi gier na ten rok i tej pieknej pileczki nie ma.:hmm: [SIZE=-1]
[/SIZE]
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Heavy Rain - gra twórców Fahrenheita zapowiada sie fenomenalnie.

Nowa gra ICO Team - Shadow of the Colossus to imo najlepsza gra na PS2. ICO również jest piękne.

God of War III - tutaj nie trzeba wyjaśniać.

Poza podium/mniej oczekiwane: Bioshock 2 (pierwsza część jest jedną z najlepszych gier tej generacji oraz duchowym spadkobiercą genialnego System Shocka II), GT 5, Bayonetta (szanse na świetny slasher od Segi).



Temat padł 1.5 roku temu, ale co tam :)
 

gianbuffon

New member
pomoge rozwinac temat hehe
ja tak jak Carbon, tj. Heavy Rain, GOW3, Bioshock2, Nowa gra ICO Team. do tego jeszcze GT5, Uncharted2 COD: MW2, no i na w koncu 'normalnego' PESA:)
 
Ostatnia edycja:

saron79

New member
Juz za tydzien rozpoczyna sie sezon F1 i czekam na niego z niecierpliwoscia tak jak na nowe dziecko Codemasters nawiazujace do w/w wyscigow . Miejmy nadzieje ze postaraja sie i wypuszcza zajefajny symulator i zeby to bylo jak najszybciej :)
 
Do góry