Gry z PS2

incognitos

New member
predator44 napisał:
Czy mogę w ciemno kupić grę z PS2 - konkretnie GTA Liberty City Stories - i pogram na PS3?????
M.
Tu masz link: http://faq.eu.playstation.com/bc/bc...DhvZvyfnQFtBRVYk7Nm2q!-296648791?locale=en_GB do gier PS2 które działają na PS3 niestety od jakichś 3 tygodni wystąpił bład na teju stronie i zniknęło 70% gier, które bez żadnych problemów działają na PS3, więc dopóki tego nie naprawią nie sugeruj się tą listą za bardzo. Nistety nie pamiętam czy GTA było wcześniej na liście...
 

PiotrekDGT

New member
predator44 napisał:
Czy mogę w ciemno kupić grę z PS2 - konkretnie GTA Liberty City Stories - i pogram na PS3?????
M.

Kolego, możesz kupować to GTA bez obaw.:smile:
Na moim PS3 działało bez zastrzeżeń (nawet przy dość mocno porysowanej płycie:p), więc nie masz się czego obawiać...
Życze miłego grania, to bardzo dobry tytuł (choć grafa już nie zachwyca:rolleyes: )!
 

PiotrekDGT

New member
Tu już nie daję żadnej pewności, ale myślę że również powinno działać.
Engine gry jest podobny (jeśli nie taki sam) jak w LCS, więc błędy jeśli nawet będą, to zapewne nieduże...
A tak nawiasem, to Sony dąży do tzw. "perfekcyjnej kompatybilności" w PS3 w odniesieniu do gier z Plejaka 1 i 2, więc każdy update oprogr. konsoli poprawia działanie starych gier.
Według mnie kupienie tego GTA to żadne ryzyko.:)
 

maks861

New member
Psc Usa/Jap

Mam pytanie dla was. Kupiłem sobie ps3 80gb z usa i rowniez kupilem fife 08 na ps3 pal. czy fifa bedzie mi chodzila na tym ps3?? i czy wejdzie mi ta konsola do mojego europejskiego monitora ktore ma wejscie usb?? dlatego tu napisalem poniewaz ona jeszcze nie doszla bo ja zamowilem z neta i chcialbym sie upewnic. prosze o szybka odpowiedz
 

Standard

New member
W USA mamy NTFS a w Europie PAL
więc jak masz konsolę z USA to zapomnij o graniu w gry z PS2 kupione w europie w systemie PAL na konsoli w sytemie NTSF
zresztą ten temat był szeroko już omawiany na tym forum
 

WoJoW

New member
Standard napisał:
W USA mamy NTFS a w Europie PAL
więc jak masz konsolę z USA to zapomnij o graniu w gry z PS2 kupione w europie w systemie PAL na konsoli w sytemie NTSF
zresztą ten temat był szeroko już omawiany na tym forum
Akurat tu się mylisz bo gry na PS3 są robione bez blokady regionalnej - czyli możesz spokojnie odtwarzać gry (nie wiem jak jest z grami na PS2) w systemie PAL na konsoli NTFS. Mój kolega kupił sobie w Ameryce też wersję 80GB w NTFS i normalnie kupuje gry w Polsce w systemie PAL i chodzą bez problemu (dokładnie ma CoD4 i FIFA 08 )
 

Kent

New member
Nie myli się, bo gier z PS2 w systemie PAL nie odpalisz na amerykańskiej PS3. A gry z PS3 owszem, one nie mają blokad.
 

maks861

New member
Dzieki bardzo ,, wojow" za informacje. Jestes spox. mam jeszcze takie pytanie. czy jak mi przyjedzie ps3 z tej ameryki to bede musial kupowac przetwornice produ czy tylko amerykanska wtyczke?? bardzo prosze o odpowiedz. PS (Vice city stories na ps2 pal chyba sprzedam na allegro:twisted: ) a dostalem ja na urodziny od kolegow
 

neospiderman

New member
Kto cie tak okłamał ze wogóle tak da rady :twisted:.
Innymi słowy zapomnij na razie się nie da, tylko w przypadku niektórych gier jest moiżliwosć zrzutu na hdd [w celu szybszego ładowania] ale i tak jest potrzebna płyta.
 

maks861

New member
mam do was pytanie bo oczywiscie jak wspomnialem mam ps3 80gb (usa/jap) i czy mi wejda gry z ps2 w systemie ntsc?? sorrki ze glupie pytanie ale sie chce upewnic bo chyba zamowie a nie jestem taki obcykany w tym temacie jak wy:eek:k:
 

adijazda

New member
maks861 napisał:
Dzieki bardzo ,, wojow" za informacje. Jestes spox. mam jeszcze takie pytanie. czy jak mi przyjedzie ps3 z tej ameryki to bede musial kupowac przetwornice produ czy tylko amerykanska wtyczke?? bardzo prosze o odpowiedz. PS (Vice city stories na ps2 pal chyba sprzedam na allegro:twisted: ) a dostalem ja na urodziny od kolegow
-do ps3 z ameryki jest ci potrzebna przejsciówka usa->pol!

kazde ps3 chodzi w przedziałach od 110volt do 240 volt:)
 

many

New member
Kolega Adijazda wprowadza innych w blad piszac ze kazde ps3 chodzi w przedziałach od 110volt do 240 volt. Jakie kazde? Kazde kupione w Europie czy kazde kupione w USA?

Napewno model 60 GB oraz 20 GB kupione w USA chodzi tylko na 120 V AC , 60 Hz, pobor pradu okolo 380 W. Nie mysle zeby z 80GB bylo inaczej.
Proponuje zakup trafo o mocy min 500 W bo z mniejszymi moze byc problem w uzytkowaniu ps3.
 

maks861

New member
karta ps2

mam do was pytanie kupilem sobie dbz (taka gra) na ps2 z ameryki i mi dziala normalnie tylko est nastepny problem jak mam zapisywac gre bo nie odczytuje mi karty cf z aparatu i mi nie odczytuje jej i teraz nie wiem co robic !!! pomocy!!!!!!!!!! co mam robic?? jak mozecie to piszcie jak najszybciej jak mozecie bo mnie to troche wkurza jak przechodze gre i nie chce mi sie zapisywac.:(
 

adijazda

New member
many napisał:
Kolega Adijazda wprowadza innych w blad piszac ze kazde ps3 chodzi w przedziałach od 110volt do 240 volt. Jakie kazde? Kazde kupione w Europie czy kazde kupione w USA?

Napewno model 60 GB oraz 20 GB kupione w USA chodzi tylko na 120 V AC , 60 Hz, pobor pradu okolo 380 W. Nie mysle zeby z 80GB bylo inaczej.
Proponuje zakup trafo o mocy min 500 W bo z mniejszymi moze byc problem w uzytkowaniu ps3.
a właśnie ty się mylisz-
http://www.ps3forum.pl/lofiversion/index.php/t5727.html
http://forum.purepc.pl/temat/Konsole/100/Playstation-3/230898/
oczywiście masz racje że lepiej podłączyć przez trafo,ale bez tez pójdzie;)
pozdro
ps-był też test w psx extreme wersji ntsc,i odpalali bez trafo i działało:):):)jak znajde to napisze w którym nr!na razie link do strony: http://www.psxextreme.info/index.php?showtopic=46055&hl=ps3+z+usa
 
Ostatnia edycja:

many

New member
To wyglada na to ze w zyciu niczego nie mozna byc pewien.....

Poodlaczalem wszystkie kable w ps3 zeby przeczytac tabliczke znamionowa od spodu i widnieje: 120V ~3.2A 60Hz
W instrukcji ksiazkowej to samo przy czym jest informacja ze rowniez wersja 20GB pobiera taki prad.
Balbym sie po przeczytaniu takiej informacji bezposrednio podlaczac do 230V ale kazdy moze robic ze swoim ps3 co mu sie podoba. Moze kiedys ktos sprobuje uzytkowac ps3 na takim pradzie dluzej niz 5 min i rozwieje nasze watpliwosci (ja wymiekam i nie pisze sie...:))
Skolei na TV LCD tez sprowadzonym , juz jest na tabliczce 120-240V wiec wystarczylo wymienic tylko kabel.

pozdro
 
Ostatnia edycja:
Do góry